Junior Női Tőr Egyéni Országos Bajnokság
Zalaegerszeg
2021.11.27.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (50 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   WOLF   Eszter    CSOMORKÁNY    1.000   23   30   továbbjutó 
 2   KALOCSAI   Luca    TÖREKVÉS SE    1.000   20   25   továbbjutó 
 3   BADÁR   Szonja Nikoletta    HALÁSZTELKI BSE    1.000   19   30   továbbjutó 
 4   FENYVESI   Viktória    TÖREKVÉS SE    1.000   16   25   továbbjutó 
 5   KOLLÁR   Anna    TÖREKVÉS SE    1.000   16   20   továbbjutó 
 6   FROMMER   Eva Rebeka    UTE    0.800   15   24   továbbjutó 
 7   POLONYI   Petra Dóra    HALÁSZTELKI BSE    0.800   14   24   továbbjutó 
 8   SZEKERES   Laura    TÖREKVÉS SE    0.800   11   24   továbbjutó 
 9   ZSOLDOSI   Emília    FTC    0.800   9   23   továbbjutó 
 10   MAROSI   Gréta    TÖREKVÉS SE    0.800   7   24   továbbjutó 
 11   TÖLGYESI   Zsófia Réka    FTC    0.800   7   21   továbbjutó 
 12   DEMETER   Diána    BVSC    0.800   7   19   továbbjutó 
 13   SZURMAI   Laura    UTE    0.750   7   17   továbbjutó 
 14   NEKIFOR   Erika    TÖREKVÉS SE    0.667   10   26   továbbjutó 
 15   TÖRÖK   Boglárka    BHSE    0.667   6   23   továbbjutó 
 16   BARTUS   Claudia    HALÁSZTELKI BSE    0.667   4   24   továbbjutó 
 17   SPERKA   Jázmin    BHSE    0.600   6   19   továbbjutó 
 18   KARDOSS   Hanga    BHSE    0.600   4   19   továbbjutó 
 19   PINTÉR   Abigél    TÖREKVÉS SE    0.600   4   17   továbbjutó 
 20   KOVÁCS   Réka    BHSE    0.600   3   19   továbbjutó 
 21   HARONI   Agapi    LUDOVIKA SE    0.600   1   18   továbbjutó 
 22   MÁRKUS   Boglárka    FTC    0.600   -2   17   továbbjutó 
 23   SZEDER   Anna    LUDOVIKA SE    0.500   6   23   továbbjutó 
 24   NAGY   Timea    UTE    0.500   3   21   továbbjutó 
 25   SZABÓ   Róza    BHSE    0.500   -2   20   továbbjutó 
 26   SZEVERÉNYI   Sára    TÖREKVÉS SE    0.500   -5   21   továbbjutó 
 27   PAPP   Jázmin    CSOMORKÁNY    0.500   -5   10   továbbjutó 
 28   TERJÉK   Timea    BHSE    0.400   4   20   továbbjutó 
 29   FEKETE   Hanga Barbara    FTC    0.400   0   18   továbbjutó 
 30   SZILASI   Réka    QPAC BENCÉS DSE    0.400   -1   18   továbbjutó 
 31   BUKOR   Petra    FTC    0.400   -2   18   továbbjutó 
 32   BAJÁKY   Bernadett    HALÁSZTELKI BSE    0.400   -3   18   továbbjutó 
 32   TÓTH   Anna    LUDOVIKA SE    0.400   -3   18   továbbjutó 
 34   BARTUS   Bianca    HALÁSZTELKI BSE    0.400   -4   14   továbbjutó 
 35   KOVÁCSI   Sára    TÖREKVÉS SE    0.400   -5   14   továbbjutó 
 36   RÓZSÁS   Júlia    MTK BUDAPEST    0.333   -2   20   továbbjutó 
 37   ENGELBRECHT   Szonja    BHSE    0.333   -8   16   továbbjutó 
 38   PASCHEK   Dorottya    BHSE    0.250   -6   13   továbbjutó 
 39   ANTAL   Katalin    ZVE    0.200   -11   13   továbbjutó 
 40   DANGULY   Borbála    BHSE    0.200   -14   10   kieső 
 41   MAHOVSZKIJ   Szilvia    HALÁSZTELKI BSE    0.200   -15   7   kieső 
 42   SIMON   Borbála    ZVE    0.167   -10   18   kieső 
 43   WALLERSTEIN   Panna    BHSE    0.167   -16   10   kieső 
 44   KOVÁCS   Aletta    FTC    0.000   -12   8   kieső 
 45   VAN LEEUWEN   Nina    SZTE-VK    0.000   -14   11   kieső 
 46   ÁNYOS   Izabella    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -15   10   kieső 
 47   TÓTH   Abigél    ZVE    0.000   -18   7   kieső 
 48   IVÁN   Vanda Fruzsina    ZVE    0.000   -21   4   kieső 
 49   FOGAS   Liza Anna    ZVE    0.000   -28   2   kieső 
    TÓTH   Léna Sára    HALÁSZTELKI BSE    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 2021. 11. 27. 14:34:33
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető