Sulivívó Diákolimpia Fiú Párbajtőr "A" kategória 4 kcs
2022.05.21.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (79 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   KUKLA   Balázs    ÉRDI TELEKI SÁMUEL ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   21   25   továbbjutó 
 2   SÜKETES   Miklós Csaba    CSONTVÁRY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    1.000   18   25   továbbjutó 
 3   FEHÉR   Mátyás    ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   16   25   továbbjutó 
 4   LÉGRÁDI   Bálint    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    1.000   16   20   továbbjutó 
 5   FEHÉR   Zsombor    KÁLVIN TÉRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   15   25   továbbjutó 
 6   FARKAS   Bence    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   14   25   továbbjutó 
 6   ZÖLD   Zsombor    FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    1.000   14   25   továbbjutó 
 8   BAGYULA   Tamás    KODÁLY ZOLTÁN MAGYAR KÓRUSISKOLA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS SZAKGIMNÁZIUM    1.000   13   20   továbbjutó 
 9   SZENTPÁLI   Dániel András    PÉCSI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   11   25   továbbjutó 
 10   ÖRSI   Boldizsár    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   10   20   továbbjutó 
 11   KISS   Donát Lőrinc    BUDAPEST XVII. KERÜLETI BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM    1.000   9   20   továbbjutó 
 12   KELEMEN   Boldizsár István    CSILLAGBEREK WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.800   15   24   továbbjutó 
 13   SÁNTA   Márton    ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    0.800   10   21   továbbjutó 
 14   KOSZTOR-NEMES   Boldizsár    PÉCSI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   8   23   továbbjutó 
 14   MAGYAR   Mihály    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM    0.800   8   23   továbbjutó 
 16   TATÁR   Dániel    ANDOR ILONA ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI BAPTISTA ISKOLA    0.800   8   22   továbbjutó 
 17   MAKKOS   Bence Sándor    ZALAEGERSZEGI SZC KESZTHELYI ASBÓTH SÁNDOR TECHNIKUM, SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    0.800   6   22   továbbjutó 
 18   KOVÁCS   Ákos Levente    ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.750   10   18   továbbjutó 
 19   TAIVAINEN   Bence    ÚJLAKI MAGYAR-OLASZ KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   9   19   továbbjutó 
 20   GÁLIK   Balázs    GUSTAVE EIFFEL FRANCIA ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.750   7   16   továbbjutó 
 21   DONKÓ   Zádor Áron    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM    0.750   6   18   továbbjutó 
 21   LIPPAI   Máté    PÉCSI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   6   18   továbbjutó 
 23   TÓTH   Botond    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM    0.750   6   14   továbbjutó 
 24   SZÁNTÓ   Zalán László    BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   5   16   továbbjutó 
 25   PATAKY   Roland    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM    0.750   2   17   továbbjutó 
 26   APJOK   Balázs    VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM    0.600   9   22   továbbjutó 
 27   TÓTH   Koppány Gergely    TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM    0.600   4   18   továbbjutó 
 28   MOHAI   Bálint    RICHTER JÁNOS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    0.600   3   21   továbbjutó 
 29   TÍMÁR   Dániel    PROHÁSZKA OTTOKÁR ORSOLYITA GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA    0.600   3   19   továbbjutó 
 30   BÁCS   Zerind Bertalan    SZENT ANGÉLA FERENCES ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.600   2   22   továbbjutó 
 31   HERMANN   Dániel    TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.600   2   21   továbbjutó 
 32   BÓTOR   Zerind    PÉCSI LEŐWEY KLÁRA GIMNÁZIUM    0.600   2   20   továbbjutó 
 33   FEJES   Áron    BUDAPEST XIV. KERÜLETI KAFFKA MARGIT ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   1   19   továbbjutó 
 34   HORTI   János István    SUGOVICA SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   1   17   továbbjutó 
 35   OSZTER-BARCSAY   Dominik    DEBRECENI ADY ENDRE GIMNÁZIUM    0.600   0   20   továbbjutó 
 36   INOTAI   Botond    LAKY ILONKA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   -2   19   továbbjutó 
 37   MAJSAI   Nimród    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM    0.500   4   17   továbbjutó 
 38   HOMOKI   Dávid Péter    SZOLNOKI II. RÁKÓCZI FERENC MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   2   14   továbbjutó 
 39   SZALAI   Péter Bálint    MAGYARORSZÁGI NÉMETEK ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTJA    0.500   1   14   továbbjutó 
 40   TÓTH   Dániel    DOMONKOS NŐVÉREK LISZT FERENC ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA    0.500   0   15   továbbjutó 
 41   VÖRÖS   Rudolf    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   -2   12   továbbjutó 
 42   VÉGH   Ágoston    FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    0.500   -3   14   továbbjutó 
 43   WEINGART   László    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    0.400   1   20   továbbjutó 
 44   BALLA   Gergely    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   1   16   továbbjutó 
 45   PAP   Károly    PASARÉTI SZABÓ LŐRINC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.400   -1   18   továbbjutó 
 46   TAR   Vilmos    BUDAPEST I. KERÜLETI KOSZTOLÁNYI DEZSŐ GIMNÁZIUM    0.400   -1   17   továbbjutó 
 47   KEMP   Balázs    MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA    0.400   -2   17   továbbjutó 
 48   GEVLICH   Sergei    HÉVÍZI ILLYÉS GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.400   -3   17   továbbjutó 
 49   TÓTH   Tamás    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -5   12   továbbjutó 
 50   ARÁNYI   Dániel    BUDAPESTI EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    0.400   -6   14   továbbjutó 
 51   VÉGH   Péter József    SZENTENDREI BARCSAY JENŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -6   12   továbbjutó 
 52   LÉVAI   Lehel    NYÍREGYHÁZI ARANY JÁNOS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    0.250   -2   15   továbbjutó 
 53   KOVÁCS   Gergő János    SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -6   11   továbbjutó 
 54   MOLNÁR   Barnabás Vilmos    ÓBUDAI GIMNÁZIUM    0.250   -6   10   továbbjutó 
 55   EGRI   Olivér    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -7   12   továbbjutó 
 55   SZAJKOVITS   Bence Dániel    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -7   12   továbbjutó 
 55   SZIGETI   Bence    SZOLNOKI II. RÁKÓCZI FERENC MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -7   12   továbbjutó 
 58   BALOG   Nándor    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -8   11   továbbjutó 
 59   HARMATH   Krisztián    NICOLAE BĂLCESCU ROMÁN GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    0.250   -8   9   továbbjutó 
 60   CZÖVEK   Roland    BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.200   -5   19   továbbjutó 
 61   BERNHARDT   Áron    PÉCSI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -6   18   továbbjutó 
 62   SZABÓ   Bürgermaier Máté    ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.200   -6   14   továbbjutó 
 63   GÖCSEI   Máté    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM    0.200   -8   15   továbbjutó 
 64   ILLIK   Levente    GYŐRI MÉNFŐCSANAKI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -8   14   továbbjutó 
 64   KISS   Szabolcs Máté    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -8   14   továbbjutó 
 66   SZILÁGYI   Jonatán    BUDAPEST XIV. KERÜLETI KAFFKA MARGIT ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -9   14   továbbjutó 
 67   BALOGH   Lénárd    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -10   14   továbbjutó 
 68   GALLY-KOVÁCS   Márton    BUDAPEST XVII. KERÜLETI BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM    0.200   -10   13   továbbjutó 
 69   SZABÓ   Zalán Barnabás    BAJAI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -12   11   továbbjutó 
 70   DUGÁNTSI   Botond László    BUDAPEST IX. KERÜLETI SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.000   -8   12   továbbjutó 
 71   KÖMÖZ   Patrik Márk    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -9   11   továbbjutó 
 72   SZABÓ   Dániel György    PIARISTA GIMNÁZIUM    0.000   -11   14   továbbjutó 
 73   KISS   Olivér Ádám    SZOLNOKI II. RÁKÓCZI FERENC MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -15   7   továbbjutó 
 74   MANCZ   Tamás    GYERMEKHÁZ ISKOLA    0.000   -15   5   továbbjutó 
 75   KOZMA   Benedek    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    0.000   -17   8   továbbjutó 
 76   MOLNÁR   Ádám Péter    SZEGEDI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -18   2   továbbjutó 
 77   POLGÁRI   Dániel    NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -20   5   továbbjutó 
 78   VÁRNAI   Hunor    BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM    0.000   -22   3   továbbjutó 
    FARSANG   Ábris    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM    dns         DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 10:41:40
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető