Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 5. korcsoport
2022.05.21

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (70 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   HORVÁTH   Márk Marcell    FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    1.000   16   25   továbbjutó 
 1   KIRÁLY   Mátyás    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM    1.000   16   25   továbbjutó 
 3   MEZŐ   István Ottó    TÓTH ÁRPÁD GIMNÁZIUM    1.000   13   25   továbbjutó 
 4   KERESZTES   Ádám István    EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    1.000   13   20   továbbjutó 
 4   PELLE   Domonkos    BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   13   20   továbbjutó 
 6   HORVÁTH   Ádám Attila    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    1.000   8   14   továbbjutó 
 7   SIMONYAI   Olivér    LÓCZY LAJOS GIMNÁZIUM    0.800   13   23   továbbjutó 
 8   BOGNÁR   Barna    ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.800   12   21   továbbjutó 
 9   KISS   Marcell    BUDAPEST V. KERÜLETI EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM    0.800   10   23   továbbjutó 
 10   CSEKE   Balázs    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM    0.800   9   24   továbbjutó 
 11   PARÁDI   Péter    GÖDÖLLŐI REFORMÁTUS LÍCEUM GIMNÁZIUM    0.800   9   23   továbbjutó 
 11   PLUHÁR   László Bence    BUDAPESTI MŰSZAKI SZC EGRESSY GÁBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ TECHNIKUM    0.800   9   23   továbbjutó 
 13   BALÁZS   Bence Attila    GYERMEKHÁZ ISKOLA    0.800   9   21   továbbjutó 
 14   KOVÁCSFI-TILL   Áron    PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ÓVODA    0.800   8   24   továbbjutó 
 15   WERMESER   Csongor György    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM    0.800   8   22   továbbjutó 
 16   BICSÉRDI   Csongor    BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    0.800   7   22   továbbjutó 
 16   KÁNVÁSI   Emil    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM    0.800   7   22   továbbjutó 
 18   VIKRÓRI-FARKAS   Ádám    SZENT MARGIT GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   6   21   továbbjutó 
 19   KISS   Bálint    SZÁZHALOMBATTAI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.800   5   21   továbbjutó 
 20   KETLER-VÁRKONYI   Róbert    BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM    0.800   4   23   továbbjutó 
 21   VIRÁGOS   Sebestyén Imre    DEBRECENI CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY GIMNÁZIUM    0.800   4   20   továbbjutó 
 22   AVAS   Levente    PREMONTREI RENDI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM    0.750   9   18   továbbjutó 
 23   BILKAY   Gábor    MISKOLCI SZC BLÁTHY OTTÓ VILLAMOSIPARI TECHNIKUM    0.750   7   17   továbbjutó 
 24   NAGY   Kornél Márk    VARGA KATALIN GIMNÁZIUM    0.667   7   13   továbbjutó 
 25   TORY   András    PIARISTA GIMNÁZIUM    0.600   6   23   továbbjutó 
 26   HORVÁTH   Levente Zétény    EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    0.600   6   22   továbbjutó 
 27   GÖRCZ   Gergely Barnabás    PERINTPARTI SZÓ-FOGADÓ SZOMBATHELYI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.600   6   20   továbbjutó 
 28   DUNAY   Máté Csobán    VII. KERÜLETI MADÁCH IMRE GIMNÁZIUM    0.600   5   22   továbbjutó 
 29   SIMON   Ábel András    VAS MEGYEI SZC KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓ TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM    0.600   2   21   továbbjutó 
 30   MOLNÁR   Lehel Levente    BUDAPESTI WARD MÁRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM    0.600   2   18   továbbjutó 
 30   VERES   Máté    ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM    0.600   2   18   továbbjutó 
 32   GYENIS   Máté    PÉCSI JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM    0.600   1   19   továbbjutó 
 33   SZÜTS   Máté    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM    0.600   0   20   továbbjutó 
 34   TAKÁCS   Bence József    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA    0.600   -1   19   továbbjutó 
 35   ALMÁSI   Maximilián Norbert    TÓPARTI GIMNÁZIUM ÉS MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM    0.600   -2   18   továbbjutó 
 36   SZABÓ   Benedek    KÖKÖNYÖSI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.500   3   15   továbbjutó 
 37   KIS   Áron Péter    DIÓSGYŐRI GIMNÁZIUM    0.500   -2   14   továbbjutó 
 38   NAGY   Nándor Márton    GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM    0.400   3   20   továbbjutó 
 39   SZOMOLAI   Áron    SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM    0.400   0   17   továbbjutó 
 40   BÁN   Balázs Ferenc    BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM    0.400   -1   19   továbbjutó 
 41   CSÁNYI   Péter    BUDAPEST BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL ANGOL ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.400   -1   16   továbbjutó 
 42   OROSZ   Dániel Szabolcs    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.400   -4   16   továbbjutó 
 42   TÓTH   Krisztián Márk    BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC SZÉCHENYI ISTVÁN KERESKEDELMI TECHNIKUM    0.400   -4   16   továbbjutó 
 44   PAKSI   Olivér András    KAPOSVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY GIMNÁZIUM    0.400   -6   15   továbbjutó 
 45   HÉRA   Gábor János    KAPOSVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY GIMNÁZIUM    0.400   -6   14   továbbjutó 
 46   MÉSZÁROS   György Ipoly    PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    0.333   -4   6   továbbjutó 
 47   NÁDORI   Gáspár    BUDAPEST IX. KERÜLETI LEÖVEY KLÁRA GIMNÁZIUM    0.250   -7   11   továbbjutó 
 48   FEKETE   Levente Tamás    KECSKEMÉTI BOLYAI JÁNOS GIMNÁZIUM    0.250   -8   10   továbbjutó 
 49   CSŐKE   István György    BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC BUDAI GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM    0.200   -5   18   továbbjutó 
 50   FODOR   Fábián    DEBRECENI EGYETEM    0.200   -5   15   továbbjutó 
 51   GÉRÓ   Gergő    RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.200   -6   16   továbbjutó 
 52   FARKAS   Lőrinc István    LÁNCZOS KORNÉL GIMNÁZIUM    0.200   -7   17   továbbjutó 
 52   ORSZÁG   Norbert Károly    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA    0.200   -7   17   továbbjutó 
 54   SZÜCS   Edvin    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM DÓCZY GIMNÁZIUMA    0.200   -8   16   továbbjutó 
 55   EMŐDI   Marcell    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM    0.200   -8   13   továbbjutó 
 56   PECSENKA   Barnabás Ákos    SYLVESTER JÁNOS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM    0.200   -9   14   továbbjutó 
 56   VIRÁNYI   Áron    BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM    0.200   -9   14   továbbjutó 
 58   BOLZONI   Sebestyén Mario    DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA    0.200   -10   13   továbbjutó 
 58   POKORNI   Olivér Miklós    VARGA KATALIN GIMNÁZIUM    0.200   -10   13   továbbjutó 
 60   KECSKEMÉTI   Dániel Ferenc    SZEGEDI TÖMÖRKÉNY ISTVÁN GIMNÁZIUM, MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM    0.000   -10   15   továbbjutó 
 61   MÁTHÉ   Martin Zsolt    BUDAPEST II. KERÜLETI II. RÁKÓCZI FERENC GIMNÁZIUM    0.000   -11   4   továbbjutó 
 62   EMBER   Dávid    BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM    0.000   -13   7   továbbjutó 
 63   BALOGH   Marcell    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA    0.000   -14   11   továbbjutó 
 63   FERWAGNER   Péter Gábor    SZEGEDI DEÁK FERENC GIMNÁZIUM    0.000   -14   11   továbbjutó 
 63   JÓZSA   Gergely László    LOVASSY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM    0.000   -14   11   továbbjutó 
 66   HANYU   Zsombor    TATABÁNYAI SZC BÁNKI DONÁT-PÉCH ANTAL TECHNIKUM    0.000   -15   5   továbbjutó 
 67   VÁRNAGY   Ádám    SZENT MARGIT GIMNÁZIUM    0.000   -18   7   továbbjutó 
 68   IVÁNYI   Áron    SZEGEDI TÖMÖRKÉNY ISTVÁN GIMNÁZIUM, MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM    0.000   -19   6   továbbjutó 
    BODA   Mihály Gáspár    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM    dns         DNS 
    VASZI   Barnabás    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM    dns         DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 10:43:44
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető