Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 5. korcsoport
2022.05.21

  -  Engarde Smart

      Tableau of 16

    Tableau of 16     Tableau of 8   Elődöntő   Döntő
   1   HORVÁTH Márk Marcell   FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM   
          HORVÁTH Márk Marcell 
16   BICSÉRDI Csongor   BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  14/8
            HORVÁTH Márk Marcell 
   9   NAGY Kornél Márk   VARGA KATALIN GIMNÁZIUM       15/7
          NAGY Kornél Márk      
 BOGNÁR Barna   ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  15/12     
              PELLE Domonkos 
   5   KERESZTES Ádám István   EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM         15/10
          KERESZTES Ádám István           
12   PLUHÁR László Bence   BUDAPESTI MŰSZAKI SZC EGRESSY GÁBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ TECHNIKUM  15/13          
            PELLE Domonkos      
   13   BALÁZS Bence Attila   GYERMEKHÁZ ISKOLA       15/10     
          PELLE Domonkos        
 PELLE Domonkos   BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  15/13       
                PELLE Domonkos 
   3   MEZŐ István Ottó   TÓTH ÁRPÁD GIMNÁZIUM           15/7
          MEZŐ István Ottó        
14   KISS Bálint   SZÁZHALOMBATTAI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  15/12       
            HORVÁTH Ádám Attila      
   11   PARÁDI Péter   GÖDÖLLŐI REFORMÁTUS LÍCEUM GIMNÁZIUM       15/14     
          HORVÁTH Ádám Attila           
 HORVÁTH Ádám Attila   BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  15/10          
              CSEKE Balázs 
   7   SIMONYAI Olivér   LÓCZY LAJOS GIMNÁZIUM         15/11
          CSEKE Balázs      
10   CSEKE Balázs   MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM  15/12     
            CSEKE Balázs 
   15   VIKRÓRI-FARKAS Ádám   SZENT MARGIT GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA       15/14
          KIRÁLY Mátyás 
 KIRÁLY Mátyás   KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM  15/8

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 14:33:43
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető