Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 6. korcsoport
2022.05.21

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 10:15 - Pást Pódium

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
SINKA Gáspár Sándor  GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM    X 3 0 4 V 0.250 -6 12
BONDOR Márk Miklós  TATABÁNYAI SZC KULTSÁR ISTVÁN TECHNIKUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM  F   F F F F DNS
POLGÁR Koppány  PERINTPARTI SZÓ-FOGADÓ SZOMBATHELYI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V X   2 3 V 0.500 -2 15
FARKAS Péter  ÓBUDAI GIMNÁZIUM  V X V   V V 1.000 17 20
SIKER Mihály Róbert  PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA  V X V 0   V 0.750 2 15
TOMOJZER Péter  BUDAPEST VI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC GIMNÁZIUM  3 X 4 1 1   0.000 -11 9

 

Csoport szám 2 - 10:15 - Pást 23

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
SEMERÉDY Péter László  BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM    V 2 V V 3 0.600 4 20
KERÉNYI Gábor Manó  BESSENYEI GYÖRGY GIMNÁZIUM  3   3 V V V 0.600 5 21
MÉRŐ Leon  BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM  V V   V V V 1.000 13 25
BODA Egon Sámuel  KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM  0 1 1   2 4 0.000 -17 8
JUHÁSZ Ákos Endre  BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM  3 2 2 V   V 0.400 -3 17
KOHAJDA László  PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA  V 3 4 V 3   0.400 -2 20

 

Csoport szám 3 - 10:15 - Pást 24

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
KOVÁCS Dominik  BUDAPESTI MŰSZAKI SZC ÚJPESTI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ MŰSZAKI TECHNIKUM    V V V 1 V 0.800 7 21
GÖMBÖS Bálint  ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  2   4 V 0 V 0.400 -5 16
NÁDI Zsombor  KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM  4 V   V 3 V 0.600 3 22
GYŐRFI Zsombor Péter  HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM  3 3 4   0 V 0.200 -9 15
SOMODY Soma  BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM  V V V V   V 1.000 20 25
JÓNÁS Benedek Gábor  RÉVAI MIKLÓS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  0 3 1 4 1   0.000 -16 9

 

Csoport szám 4 - 10:15 - Pást 25

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
SZABÓ Márton  SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM VÁNTUS ISTVÁN GYAKORLÓ ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM    V V V 3 3 0.600 4 21
ANTAL Gergő  SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT  2   3 2 3 0 0.000 -15 10
FEKETE Ádám Norbert  KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM  2 V   3 4 V 0.400 -2 19
KOSKA-GONZÁLES Bendegúz  ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM  3 V V   V 1 0.600 0 19
CSUTA András  KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM  V V V 4   2 0.600 1 21
KOLLARITS Olivér László  BOLDOG BRENNER JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  V V 3 V V   0.800 12 23

 

Csoport szám 5 - 10:15 - Pást 26

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
BOROS Szabolcs  PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA    4 3 3 4 2 0.000 -9 16
HOFFMANN Dávid  BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM  V   2 3 3 2 0.200 -9 15
SZODORAY-PARÁDI Hunor  DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA  V V   V V 4 0.800 10 24
BENE Zoltán  ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  V V 1   V 4 0.600 4 20
URBANICS Benedek Gyula  SASHEGYI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V V 3 0   V 0.600 -2 18
UNGVÁRI András  JEDLIK ÁNYOS GIMNÁZIUM  V V V V 3   0.800 6 23

 

Csoport szám 6 - 10:15 - Pást 27

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
KALÓ Ádám  KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM    V 1 V 3 4 0.400 -4 18
GÖMÖRI Levente Attila  BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM  4   V V V V 0.800 12 24
BALLA Botond  ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 1   4 V V 0.600 4 20
VIRÁG Gellért  BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM  3 0 V   V 2 0.400 -7 15
TANCSICS Gergely  SZOMBATHELYI KANIZSAI DOROTTYA GIMNÁZIUM  V 4 3 3   4 0.200 -4 19
JANKY Bendegúz  KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM  V 2 2 V V   0.600 -1 19

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 12:30:35
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető