Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 6. korcsoport
2022.05.21

  -  Engarde Smart

Vívó (jelen - 36)

 Rh.   Név   Kereszt név   Egyesület 
 6   FARKAS   Péter    ÓBUDAI GIMNÁZIUM  
 18   FEKETE   Ádám Norbert    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM  
 18   MÉRŐ   Leon    BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM  
 18   SOMODY   Soma    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM  
 26   BENE   Zoltán    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  
 27   KALÓ   Ádám    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM  
 36   JANKY   Bendegúz    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM  
 40   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA  
 41   KOSKA-GONZÁLES   Bendegúz    ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM  
 66   KOVÁCS   Dominik    BUDAPESTI MŰSZAKI SZC ÚJPESTI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ MŰSZAKI TECHNIKUM  
 72   KOHAJDA   László    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA  
 72   SIKER   Mihály Róbert    PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA  
 72   SINKA   Gáspár Sándor    GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM  
 84   BOROS   Szabolcs    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA  
 84   CSUTA   András    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM  
 84   GÖMÖRI   Levente Attila    BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM  
 84   HOFFMANN   Dávid    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM  
 84   KERÉNYI   Gábor Manó    BESSENYEI GYÖRGY GIMNÁZIUM  
 84   NÁDI   Zsombor    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM  
 84   VIRÁG   Gellért    BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM  
    ANTAL   Gergő    SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT  
    BALLA   Botond    ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    BODA   Egon Sámuel    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM  
    BONDOR   Márk Miklós    TATABÁNYAI SZC KULTSÁR ISTVÁN TECHNIKUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM  
    GÖMBÖS   Bálint    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  
    GYŐRFI   Zsombor Péter    HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM  
    JÓNÁS   Benedek Gábor    RÉVAI MIKLÓS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
    JUHÁSZ   Ákos Endre    BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM  
    KOLLARITS   Olivér László    BOLDOG BRENNER JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
    POLGÁR   Koppány    PERINTPARTI SZÓ-FOGADÓ SZOMBATHELYI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
    SEMERÉDY   Péter László    BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM  
    SZABÓ   Márton    SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM VÁNTUS ISTVÁN GYAKORLÓ ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM  
    TANCSICS   Gergely    SZOMBATHELYI KANIZSAI DOROTTYA GIMNÁZIUM  
    TOMOJZER   Péter    BUDAPEST VI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC GIMNÁZIUM  
    UNGVÁRI   András    JEDLIK ÁNYOS GIMNÁZIUM  
    URBANICS   Benedek Gyula    SASHEGYI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 12:30:35
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető