Sulivívó Diákolimpia Női Párbajtőr "A" Kategória 3. Korcsoport

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (53 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   PATAKI   Anna    SZLOVÁK GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA ÉS KOLLÉGIUM    1.000   13   25   továbbjutó 
 2   PAPP-SZILÁGYI   Luca    BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM    1.000   13   20   továbbjutó 
 3   TÓTH   Eszter    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   12   20   továbbjutó 
 4   HORVÁTH   Anna Lotti    ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM    1.000   10   20   továbbjutó 
 5   PAPP   Nikolett    PÉCSI JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM    1.000   9   20   továbbjutó 
 6   SZENTES   Dalma    PASARÉTI SZABÓ LŐRINC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    1.000   9   15   továbbjutó 
 7   VARGA   Judit    PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM    1.000   8   15   továbbjutó 
 8   JUHÁSZ   Hanna Réka    BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.800   13   23   továbbjutó 
 9   PÁLINKÁS   Réka Angéla    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   11   22   továbbjutó 
 10   MEGYERI   Alíz Dorka    PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   8   22   továbbjutó 
 11   FARAGÓ   Tamara    PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   6   21   továbbjutó 
 12   LÉGRÁDI   Dóra    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.750   10   18   továbbjutó 
 13   PÉCSI   Luca    SZENT ÁGOSTON KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.750   7   18   továbbjutó 
 14   HARMATHY   Lotti    BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.750   6   18   továbbjutó 
 15   MAMUZSICH   Mara Krisztina    VÁROSMAJORI KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   4   17   továbbjutó 
 16   FARKAS   Emma    PILISCSABAI PALÁNTA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   3   18   továbbjutó 
 17   TÓTH   Alíz    BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.667   2   12   továbbjutó 
 18   KARNER   Bíborka    DUNAKESZI RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM    0.667   0   13   továbbjutó 
 19   TAKÁCS   Panna    ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   6   22   továbbjutó 
 20   RABÓCZKI   Tekla    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   6   19   továbbjutó 
 21   SZABÓ   Lilla    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   3   19   továbbjutó 
 22   HUCZEK   Hanna    SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.600   2   17   továbbjutó 
 23   KÓRÓDI   Kitti    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA    0.600   0   18   továbbjutó 
 24   BODA   Jázmin Emese    PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA    0.600   -1   18   továbbjutó 
 25   DOBROCSI   Adrienn    SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM    0.500   6   18   továbbjutó 
 26   HAJDU   Veronika    SZENT MARGIT GIMNÁZIUM    0.500   2   16   továbbjutó 
 27   KOROM-VELLÁS   Helka Ilona    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   1   15   továbbjutó 
 28   BEDŐ   Luca    FILLÉR UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   0   13   továbbjutó 
 29   BOLLA   Sára    Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca    0.500   -2   16   továbbjutó 
 30   SZALKAI   Kinga Nikoletta    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   -2   12   továbbjutó 
 31   VAN HYFTE   Sára Lujza    LISZNYAI UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.500   -3   13   továbbjutó 
 32   SÜVEG   Erzsébet    KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -1   19   továbbjutó 
 33   SOMOGYI   Alíz    BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.400   -2   17   továbbjutó 
 34   HASZMANN   Lili Zsófia    PAIS DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.333   2   12   továbbjutó 
 35   HEGYI   Dorka    TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.333   -2   12   továbbjutó 
 36   AMBRUS   Boglárka    MOLNÁR FERENC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -4   12   továbbjutó 
 37   TIMÁR   Júlia    SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM    0.250   -6   13   továbbjutó 
 38   KÖRMENDI   Dorina    KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -6   11   továbbjutó 
 39   TAKÁCS   Laura    ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -9   10   továbbjutó 
 40   TALABÉR   Noémi    APÁCZAI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0.250   -9   7   továbbjutó 
 41   MANHALT   Lisa    SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -9   15   továbbjutó 
 42   HOLCZER   Kinga    BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -11   13   továbbjutó 
 43   ÖHM   Sarolta    ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.000   -6   9   továbbjutó 
 44   LACZKÓ   Olívia    SZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.000   -8   12   továbbjutó 
 45   HEGEDŰS   Noémi    SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM    0.000   -9   8   továbbjutó 
 46   NÉGYESI   Janka    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA    0.000   -12   8   továbbjutó 
 47   NAGY-TÓTH   Dalma    MEDGYESSY FERENC NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA FERENC MEDGYESSY DEUTSCHE NATIONALITÄTENGRUNDSCHULE    0.000   -13   12   továbbjutó 
 48   MENYHÁRT   Melitta Szofi    KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -13   7   továbbjutó 
 49   KERESZTES   Janka Franciska    KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -13   2   továbbjutó 
 50   FARKAS   Tünde    SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -15   10   továbbjutó 
 51   LENDVAI   Kata Sára    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -16   9   továbbjutó 
    MARKÓ   Dóra    ÚJLAKI MAGYAR-OLASZ KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    dnf         DNF 
    NÉBALD   Melinda Hédi    ÓBUDAI ÁRPÁD GIMNÁZIUM    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 19:33:23
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető