Sulivívó Diákolimpia Női Párbajtőr "A" Kategória 3. Korcsoport

Csoportok

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
HORVÁTH Anna Lotti  ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM    V V V V 1.000 10 20
HARMATHY Lotti  BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  3   V V V 0.750 6 18
KÖRMENDI Dorina  KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 0   4 V 0.250 -6 11
BOLLA Sára  Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca  3 3 V   V 0.500 -2 16
LACZKÓ Olívia  SZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  2 4 2 4   0.000 -8 12

 

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
SZENTES Dalma  PASARÉTI SZABÓ LŐRINC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    V V V X 1.000 9 15
HASZMANN Lili Zsófia  PAIS DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  4   3 V X 0.333 2 12
TÓTH Alíz  BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 V   V X 0.667 2 12
KERESZTES Janka Franciska  KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  0 0 2   X 0.000 -13 2
NÉBALD Melinda Hédi  ÓBUDAI ÁRPÁD GIMNÁZIUM  A A A A   DNF

 

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
TIMÁR Júlia  SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM    3 2 3 V 0.250 -6 13
PAPP-SZILÁGYI Luca  BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM  V   V V V 1.000 13 20
PÉCSI Luca  SZENT ÁGOSTON KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V 3   V V 0.750 7 18
SZALKAI Kinga Nikoletta  FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 1 1   V 0.500 -2 12
NÉGYESI Janka  BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA  4 0 3 1   0.000 -12 8

 

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
VARGA Judit  PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM    V V X V 1.000 8 15
ÖHM Sarolta  ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  1   4 X 4 0.000 -6 9
KARNER Bíborka  DUNAKESZI RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM  3 V   X V 0.667 0 13
MARKÓ Dóra  ÚJLAKI MAGYAR-OLASZ KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  A A A   A DNF
HEGYI Dorka  TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 V 4 X   0.333 -2 12

 

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
HEGEDŰS Noémi  SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM    1 2 4 1 0.000 -9 8
TALABÉR Noémi  APÁCZAI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V2   2 2 1 0.250 -9 7
PAPP Nikolett  PÉCSI JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM  V V   V V 1.000 9 20
FARKAS Emma  PILISCSABAI PALÁNTA ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V 3   V 0.750 3 18
DOBROCSI Adrienn  SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  V V 4 4   0.500 6 18

 

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
VAN HYFTE Sára Lujza  LISZNYAI UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 1 2 V 0.500 -3 13
HAJDU Veronika  SZENT MARGIT GIMNÁZIUM  4   V V 2 0.500 2 16
AMBRUS Boglárka  MOLNÁR FERENC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 1   3 3 0.250 -4 12
MAMUZSICH Mara Krisztina  VÁROSMAJORI KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 3 V   V4 0.750 4 17
KOROM-VELLÁS Helka Ilona  GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 V V 3   0.500 1 15

 

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
MENYHÁRT Melitta Szofi  KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    4 0 1 2 0.000 -13 7
TAKÁCS Laura  ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   3 2 0 0.250 -9 10
LÉGRÁDI Dóra  BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V V   V 3 0.750 10 18
BEDŐ Luca  FILLÉR UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V 0   3 0.500 0 13
TÓTH Eszter  KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V V   1.000 12 20

 

 Csoport szám 8  GY/M AT-KT AT
MEGYERI Alíz Dorka  PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    V V V V 2 0.800 8 22
MANHALT Lisa  SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA  2   2 2 V 4 0.200 -9 15
TAKÁCS Panna  ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 V   V V 4 0.600 6 22
SOMOGYI Alíz  BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  1 V 4   V 2 0.400 -2 17
LENDVAI Kata Sára  DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 4 0 2   0 0.000 -16 9
PATAKI Anna  SZLOVÁK GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA ÉS KOLLÉGIUM  V V V V V   1.000 13 25

 

 Csoport szám 9  GY/M AT-KT AT
RABÓCZKI Tekla  FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    3 V V 1 V 0.600 6 19
BODA Jázmin Emese  PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA  V   3 V 0 V 0.600 -1 18
FARAGÓ Tamara  PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 V   V V V 0.800 6 21
NAGY-TÓTH Dalma  MEDGYESSY FERENC NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA FERENC MEDGYESSY DEUTSCHE NATIONALITÄTENGRUNDSCHULE  1 3 1   3 4 0.000 -13 12
JUHÁSZ Hanna Réka  BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V V 3 V   V 0.800 13 23
HOLCZER Kinga  BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 3 3 V 1   0.200 -11 13

 

 Csoport szám 10  GY/M AT-KT AT
SÜVEG Erzsébet  KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    4 V 3 2 V 0.400 -1 19
PÁLINKÁS Réka Angéla  ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   2 V V V 0.800 11 22
SZABÓ Lilla  ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 V   V 2 V 0.600 3 19
KÓRÓDI Kitti  BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA  V 1 2   V V 0.600 0 18
HUCZEK Hanna  SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V 1 V 1   V 0.600 2 17
FARKAS Tünde  SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 0 2 4 1   0.000 -15 10

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 19:33:23
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető