Sulivívó Diákolimpia Női Párbajtőr "A" Kategória 3. Korcsoport

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32
   1   PATAKI Anna   SZLOVÁK GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA ÉS KOLLÉGIUM      
          PATAKI Anna 
64                               
            PATAKI Anna 
   33   SOMOGYI Alíz   BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM       10/2
          SÜVEG Erzsébet 
32   SÜVEG Erzsébet   KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/9
 
   17   TÓTH Alíz   BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          TÓTH Alíz 
48   MENYHÁRT Melitta Szofi   KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5
            FARKAS Emma 
   49   KERESZTES Janka Franciska   KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/8
          FARKAS Emma 
16   FARKAS Emma   PILISCSABAI PALÁNTA ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/1
 
   9   PÁLINKÁS Réka Angéla   ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          PÁLINKÁS Réka Angéla 
56           
            PÁLINKÁS Réka Angéla 
   41   MANHALT Lisa   SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/8
          BODA Jázmin Emese 
24   BODA Jázmin Emese   PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA  10/3
 
   25   DOBROCSI Adrienn   SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM 
          DOBROCSI Adrienn 
40   TALABÉR Noémi   APÁCZAI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  10/2
            JUHÁSZ Hanna Réka 
   57            10/3
          JUHÁSZ Hanna Réka 
 JUHÁSZ Hanna Réka   BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 
   5   PAPP Nikolett   PÉCSI JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM     
          PAPP Nikolett 
60           
            PAPP Nikolett 
   37   TIMÁR Júlia   SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM       10/3
          BEDŐ Luca 
28   BEDŐ Luca   FILLÉR UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5
 
   21   SZABÓ Lilla   ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          SZABÓ Lilla 
44   LACZKÓ Olívia   SZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/3
            LÉGRÁDI Dóra 
   53            10/9
          LÉGRÁDI Dóra 
12   LÉGRÁDI Dóra   BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 
   13   PÉCSI Luca   SZENT ÁGOSTON KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
          PÉCSI Luca 
52           
            PÉCSI Luca 
   45   HEGEDŰS Noémi   SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM       10/8
          RABÓCZKI Tekla 
20   RABÓCZKI Tekla   FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3
 
   29   BOLLA Sára   Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca 
          BOLLA Sára 
36   AMBRUS Boglárka   MOLNÁR FERENC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/7
            HORVÁTH Anna Lotti 
   61            10/1
          HORVÁTH Anna Lotti 
 HORVÁTH Anna Lotti   ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 
   3   TÓTH Eszter   KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          TÓTH Eszter 
62           
            TÓTH Eszter 
   35   HEGYI Dorka   TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/4
          HEGYI Dorka 
30   SZALKAI Kinga Nikoletta   FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/9
 
   19   TAKÁCS Panna   ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          TAKÁCS Panna 
46   NÉGYESI Janka   BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA  10/4
            TAKÁCS Panna 
   51   LENDVAI Kata Sára   DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA       DNF
          HARMATHY Lotti 
14   HARMATHY Lotti   BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/6
 
   11   FARAGÓ Tamara   PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          FARAGÓ Tamara 
54           
            FARAGÓ Tamara 
   43   ÖHM Sarolta   ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM       10/7
          HUCZEK Hanna 
22   HUCZEK Hanna   SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  10/2
 
   27   KOROM-VELLÁS Helka Ilona   GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          KOROM-VELLÁS Helka Ilona 
38   KÖRMENDI Dorina   KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/4
            KOROM-VELLÁS Helka Ilona 
   59            9/6
          SZENTES Dalma 
 SZENTES Dalma   PASARÉTI SZABÓ LŐRINC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 
   7   VARGA Judit   PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM     
          VARGA Judit 
58           
            VARGA Judit 
   39   TAKÁCS Laura   ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/5
          HAJDU Veronika 
26   HAJDU Veronika   SZENT MARGIT GIMNÁZIUM  10/1
 
   23   KÓRÓDI Kitti   BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA 
          KÓRÓDI Kitti 
42   HOLCZER Kinga   BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/9
            MEGYERI Alíz Dorka 
   55            10/4
          MEGYERI Alíz Dorka 
10   MEGYERI Alíz Dorka   PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   15   MAMUZSICH Mara Krisztina   VÁROSMAJORI KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          MAMUZSICH Mara Krisztina 
50   FARKAS Tünde   SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/1
            MAMUZSICH Mara Krisztina 
   47   NAGY-TÓTH Dalma   MEDGYESSY FERENC NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA FERENC MEDGYESSY DEUTSCHE NATIONALITÄTENGRUNDSCHULE       10/3
          KARNER Bíborka 
18   KARNER Bíborka   DUNAKESZI RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM  10/3
 
   31   VAN HYFTE Sára Lujza   LISZNYAI UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          VAN HYFTE Sára Lujza 
34   HASZMANN Lili Zsófia   PAIS DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/6
            PAPP-SZILÁGYI Luca 
   63            10/2
          PAPP-SZILÁGYI Luca 
 PAPP-SZILÁGYI Luca   BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM     

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 19:33:23
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető