Sulivívó Diákolimpia Lány Párbajtőr "B" kategória 2. korcsoport
2022.05.20

  -  Engarde Smart

Végeredmény (54 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   KOVÁCS   Leila    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 2   TÓTH   Luca    MISKOLC-DIÓSGYŐRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 3   KLOCK   Fanni    SZÉKESFEHÉRVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 3   KOVÁCS-VITÉZ   Gréta    DEBRECENI HUNYADI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 5   GYOVAI   Sára Kata    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 6   LIGETI   Fruzsina    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 7   SZABÓ   Luca    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 8   TÓTH   Alíz Erika    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 9   DEMKÓ   Zsófia Borbála    PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 10   BARANYAI   Vanda    SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 11   BOROSS   Lilla Anna    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 12   CZIMMER   Boglárka    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 13   BOROS-NAGY   Hédi Emma    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 14   HERNER   Atina    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 15   KOVÁCS   Fruzsina    KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 16   BLAHÓ   Léna    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 17   BALOG   Zsófia    KAROLINA ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 18   FORRÁS   Anna    PÉCSI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 19   DÓCZI   Viktória    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 20   VOLF   Klára    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 21   SÁVAI   Laura Bella    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 22   CSIKÓS-SZTYÉLIK   Dorina    PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 23   ALMÁSI-NAGY   Amira    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 24   MÁDL   Gréti    DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 25   LÉVAY   Zsófia    BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 26   AMBRUS   Dorottya    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 27   SZABÓ   Klára Bejke    BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 28   MANHALT   Corinna    SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 29   HORVÁTH   Szonja    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 30   KÉRI   Bernadett    SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    DNF 
 31   CSOMOR   Jázmin    BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 32   VÉGH   Abigél    PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 33   GMÓZER   Zoé Dóra    TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 34   DEÁK   Ilona    ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 35   SZELEPCSÉNYI   Dalma    CSILLAGHEGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 36   BOLVÁRI   Bianka    MARIANUM NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 37   PALLANKI   Leila    NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 38   MOGYOROSI   Petra Zsuzsanna    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 39   JUHÁSZ   Lili    BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 40   KOVÁCS-OLÁH   Dóra    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 41   GÁCS   Panka    KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 42   SZABÓ   Eszter    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 43   KARVAJI   Seron    TÁRKÁNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 44   DRAGOJLOVICS DANICA       NIKOLA TESLA SZERB TANÍTÁSI NYELVŰ ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS KÖNYVTÁR     
 45   CSER   Hanga    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 46   GYÖMÖREI   Lara    BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 47   TÓTH   Melissza Natasa    SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 48   RADICS   Viktória    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 49   SZVÁK   Mira    BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 50   BONDOR   Bianka    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 51   PÉK   Csenge    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 52   POTHÁCZKY   Zsófia Liza    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA    DNF 
 53   TÓTH   Réka    KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
    KERTAI   Gréta Julianna    TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 17:17:23
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető