Sulivívó Diákolimpia Lány Párbajtőr "B" kategória 2. korcsoport
2022.05.20

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (54 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   KOVÁCS   Leila    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   22   25   továbbjutó 
 2   TÓTH   Luca    MISKOLC-DIÓSGYŐRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA    1.000   19   25   továbbjutó 
 3   BALOG   Zsófia    KAROLINA ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    1.000   16   25   továbbjutó 
 4   KOVÁCS-VITÉZ   Gréta    DEBRECENI HUNYADI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   15   25   továbbjutó 
 5   FORRÁS   Anna    PÉCSI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   14   25   továbbjutó 
 6   GYOVAI   Sára Kata    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   14   23   továbbjutó 
 7   LIGETI   Fruzsina    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   14   20   továbbjutó 
 8   DÓCZI   Viktória    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   12   23   továbbjutó 
 9   SZABÓ   Luca    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   12   22   továbbjutó 
 10   DEMKÓ   Zsófia Borbála    PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   8   24   továbbjutó 
 11   BARANYAI   Vanda    SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   7   24   továbbjutó 
 12   BOROSS   Lilla Anna    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.750   8   17   továbbjutó 
 13   VOLF   Klára    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA    0.600   9   20   továbbjutó 
 14   CZIMMER   Boglárka    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA    0.600   5   22   továbbjutó 
 14   SÁVAI   Laura Bella    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA    0.600   5   22   továbbjutó 
 16   BOROS-NAGY   Hédi Emma    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA    0.600   3   19   továbbjutó 
 17   CSIKÓS-SZTYÉLIK   Dorina    PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   2   21   továbbjutó 
 18   ALMÁSI-NAGY   Amira    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   2   20   továbbjutó 
 19   GMÓZER   Zoé Dóra    TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   2   19   továbbjutó 
 20   HERNER   Atina    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.600   1   21   továbbjutó 
 21   MÁDL   Gréti    DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   1   18   továbbjutó 
 22   LÉVAY   Zsófia    BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   0   19   továbbjutó 
 23   AMBRUS   Dorottya    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   0   18   továbbjutó 
 23   DEÁK   Ilona    ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   0   18   továbbjutó 
 25   KOVÁCS   Fruzsina    KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   -2   20   továbbjutó 
 26   SZELEPCSÉNYI   Dalma    CSILLAGHEGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   -3   18   továbbjutó 
 27   SZABÓ   Klára Bejke    BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    0.600   -6   12   továbbjutó 
 28   TÓTH   Alíz Erika    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA    0.500   -2   12   továbbjutó 
 29   MANHALT   Corinna    SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   3   16   továbbjutó 
 30   BOLVÁRI   Bianka    MARIANUM NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    0.400   1   20   továbbjutó 
 30   KLOCK   Fanni    SZÉKESFEHÉRVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   1   20   továbbjutó 
 32   HORVÁTH   Szonja    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   0   18   továbbjutó 
 33   PALLANKI   Leila    NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -3   13   továbbjutó 
 34   KÉRI   Bernadett    SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -4   17   továbbjutó 
 35   MOGYOROSI   Petra Zsuzsanna    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA    0.400   -4   16   továbbjutó 
 36   JUHÁSZ   Lili    BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -6   14   továbbjutó 
 37   KOVÁCS-OLÁH   Dóra    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -8   15   továbbjutó 
 38   GÁCS   Panka    KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -11   12   továbbjutó 
 39   CSOMOR   Jázmin    BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   0   15   továbbjutó 
 40   SZABÓ   Eszter    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -6   18   továbbjutó 
 41   VÉGH   Abigél    PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -6   14   továbbjutó 
 42   KARVAJI   Seron    TÁRKÁNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -8   16   továbbjutó 
 43   DRAGOJLOVICS DANICA       NIKOLA TESLA SZERB TANÍTÁSI NYELVŰ ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS KÖNYVTÁR    0.200   -8   15   továbbjutó 
 44   CSER   Hanga    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -8   14   továbbjutó 
 45   GYÖMÖREI   Lara    BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -9   13   továbbjutó 
 46   BLAHÓ   Léna    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -10   12   továbbjutó 
 47   TÓTH   Melissza Natasa    SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -11   10   továbbjutó 
 48   RADICS   Viktória    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -12   12   továbbjutó 
 49   SZVÁK   Mira    BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -8   17   továbbjutó 
 50   BONDOR   Bianka    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -10   15   továbbjutó 
 51   PÉK   Csenge    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -13   11   továbbjutó 
 52   POTHÁCZKY   Zsófia Liza    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -18   7   továbbjutó 
 53   TÓTH   Réka    KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -20   0   továbbjutó 
    KERTAI   Gréta Julianna    TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM    dns         DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 12:55:06
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető