Sulivívó Diákolimpia Lány Párbajtőr "B" kategória 2. korcsoport
2022.05.20

  -  Engarde Smart

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32
   1   KOVÁCS Leila   ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA      
          KOVÁCS Leila 
64                               
            KOVÁCS Leila 
   33   PALLANKI Leila   NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/2
          HORVÁTH Szonja 
32   HORVÁTH Szonja   KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5
 
   17   CSIKÓS-SZTYÉLIK Dorina   PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          CSIKÓS-SZTYÉLIK Dorina 
48   RADICS Viktória   FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/9
            BOROS-NAGY Hédi Emma 
   49   SZVÁK Mira   BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/5
          BOROS-NAGY Hédi Emma 
16   BOROS-NAGY Hédi Emma   DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA  10/4
 
   9   SZABÓ Luca   ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          SZABÓ Luca 
56           
            SZABÓ Luca 
   41   VÉGH Abigél   PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA       8/3
          VÉGH Abigél 
24   DEÁK Ilona   ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/8
 
   25   KOVÁCS Fruzsina   KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          KOVÁCS Fruzsina 
40   SZABÓ Eszter   KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5
            KOVÁCS Fruzsina 
   57            10/5
          DÓCZI Viktória 
 DÓCZI Viktória   JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   5   FORRÁS Anna   PÉCSI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          FORRÁS Anna 
60           
            TÓTH Alíz Erika 
   37   KOVÁCS-OLÁH Dóra   FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/6
          TÓTH Alíz Erika 
28   TÓTH Alíz Erika   BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA  10/3
 
   21   MÁDL Gréti   DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          MÁDL Gréti 
44   CSER Hanga   ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/8
            BOROSS Lilla Anna 
   53   TÓTH Réka   KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/7
          BOROSS Lilla Anna 
12   BOROSS Lilla Anna   GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/2
 
   13   VOLF Klára   BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA 
          VOLF Klára 
52   POTHÁCZKY Zsófia Liza   FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA  DNF
            HERNER Atina 
   45   GYÖMÖREI Lara   BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA       9/7
          HERNER Atina 
20   HERNER Atina   BUDAPEST XVII. KERÜLETI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/3
 
   29   MANHALT Corinna   SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          MANHALT Corinna 
36   JUHÁSZ Lili   BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/7
            KOVÁCS-VITÉZ Gréta 
   61            10/2
          KOVÁCS-VITÉZ Gréta 
 KOVÁCS-VITÉZ Gréta   DEBRECENI HUNYADI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   3   BALOG Zsófia   KAROLINA ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
          BALOG Zsófia 
62           
            KLOCK Fanni 
   35   MOGYOROSI Petra Zsuzsanna   DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA       10/5
          KLOCK Fanni 
30   KLOCK Fanni   SZÉKESFEHÉRVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3
 
   19   GMÓZER Zoé Dóra   TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          BLAHÓ Léna 
46   BLAHÓ Léna   ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/8
            BLAHÓ Léna 
   51   PÉK Csenge   FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/4
          SÁVAI Laura Bella 
14   SÁVAI Laura Bella   BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA  10/5
 
   11   BARANYAI Vanda   SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          BARANYAI Vanda 
54           
            BARANYAI Vanda 
   43   DRAGOJLOVICS DANICA   NIKOLA TESLA SZERB TANÍTÁSI NYELVŰ ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS KÖNYVTÁR       10/6
          LÉVAY Zsófia 
22   LÉVAY Zsófia   BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/8
 
   27   SZABÓ Klára Bejke   BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM 
          SZABÓ Klára Bejke 
38   GÁCS Panka   KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/2
            GYOVAI Sára Kata 
   59            9/6
          GYOVAI Sára Kata 
 GYOVAI Sára Kata   ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   7   LIGETI Fruzsina   ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          LIGETI Fruzsina 
58           
            LIGETI Fruzsina 
   39   CSOMOR Jázmin   BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/7
          CSOMOR Jázmin 
26   SZELEPCSÉNYI Dalma   CSILLAGHEGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3
 
   23   AMBRUS Dorottya   FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          AMBRUS Dorottya 
42   KARVAJI Seron   TÁRKÁNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5
            DEMKÓ Zsófia Borbála 
   55            10/8
          DEMKÓ Zsófia Borbála 
10   DEMKÓ Zsófia Borbála   PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   15   CZIMMER Boglárka   BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA 
          CZIMMER Boglárka 
50   BONDOR Bianka   FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/7
            CZIMMER Boglárka 
   47   TÓTH Melissza Natasa   SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/9
          ALMÁSI-NAGY Amira 
18   ALMÁSI-NAGY Amira   DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/4
 
   31   BOLVÁRI Bianka   MARIANUM NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
          KÉRI Bernadett 
34   KÉRI Bernadett   SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/9
            TÓTH Luca 
   63            DNF
          TÓTH Luca 
 TÓTH Luca   MISKOLC-DIÓSGYŐRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     

 
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 17:17:23
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető