-  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   LAMBINEN   Nikita    TALLINNA MÕÕK    1.000   23   25   qualifier 
 2   LISKMAN   Edgard    PÕHJAKOTKAS    1.000   19   25   qualifier 
 3   KOLOMIJEC   Kirill    SBSK DRAAKON    1.000   17   25   qualifier 
 3   PASKOVSKI   Georgi    IREM    1.000   17   25   qualifier 
 5   TALEN   Gothard    SBSK DRAAKON    1.000   16   25   qualifier 
 6   KOLOMIJEC   Bogdan    SBSK DRAAKON    0.800   13   21   qualifier 
 7   DJAGELEV   Jevgeni    TALLINNA MÕÕK    0.800   12   24   qualifier 
 8   VOLKE   Aleksei    IREM    0.800   11   21   qualifier 
 9   SANTASOV   Timur    IREM    0.800   9   23   qualifier 
 10   AIGRO   Charlton Leonhard    LE GLAIVE    0.800   8   19   qualifier 
 11   SILEZNJOV   Miron    IREM    0.800   6   22   qualifier 
 12   USMANOV   Kamil    SBSK DRAAKON    0.800   4   22   qualifier 
 13   LAANESAAR   Joonas    EN GARDE    0.600   9   22   qualifier 
 14   MAHLAPUU   Uku Johan    IREM    0.600   6   21   qualifier 
 15   KONSAP   Georg    SBSK DRAAKON    0.600   4   21   qualifier 
 16   KAUS   Kristo    EN GARDE    0.600   4   19   qualifier 
 17   ROMANKO   Georgi    SBSK DRAAKON    0.600   4   18   qualifier 
 18   TERAL   Ken - Robin    EN GARDE    0.600   0   16   qualifier 
 19   SAVELJEVS   Jaroslavs    SBSK DRAAKON    0.600   -4   16   qualifier 
 20   SENTSUROV   Jegor    SBSK DRAAKON    0.400   6   21   qualifier 
 21   OJAMU   Rico-Janree    EN GARDE    0.400   0   17   qualifier 
 22   ROMANENKOV   Nikita    IREM    0.400   0   15   qualifier 
 23   JARTS   Nikita    TALLINNA MÕÕK    0.400   -1   16   qualifier 
 24   RALKIN   Lev    IREM    0.400   -5   14   qualifier 
 25   REPPO   Indrek    EN GARDE    0.200   -6   14   qualifier 
 26   HEIN   Mathias    TALLINNA MÕÕK    0.200   -8   12   qualifier 
 27   SALM   Jürgen    TALLINNA MÕÕK    0.200   -10   12   qualifier 
 28   KESKÜLA   Robert    EN GARDE    0.200   -14   9   qualifier 
 28   OISSAR   Kaspar    VK Musketär    0.200   -14   9   qualifier 
 30   MARUSIN   Ilja    TALLINNA MÕÕK    0.200   -15   8   eliminated 
 31   BARINOV   Denis    ALEXANDER LARYUSHIN    0.000   -16   6   eliminated 
 32   LATOSEV   Denis    TALLINNA MÕÕK    0.000   -17   8   eliminated 
 33   SHIROBOKOV   Artur    ALEXANDER LARYUSHIN    0.000   -17   7   eliminated 
 34   FJODOROV   Saveli    ALEXANDER LARYUSHIN    0.000   -19   6   eliminated 
 35   KÄKINEN   Daniel    ALEXANDER LARYUSHIN    0.000   -21   4   eliminated 
 35   SAUKOV   Georgi    ALEXANDER LARYUSHIN    0.000   -21   4   eliminated 

 
Document engarde-service - 10/24/2020 1:12:31 PM
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently