-  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   MISTSENKO   Milana    IREM    1.000   25   30   qualifier 
 2   TRYNOVA   Julja    EN GARDE    1.000   24   30   qualifier 
 3   KIKERPILL   Eliisa    TARTU KALEV    1.000   21   29   qualifier 
 4   MARTÕNOVA   Maria    IREM    0.833   18   29   qualifier 
 5   PETERSON   Stella    PÕHJAKOTKAS    0.833   11   27   qualifier 
 6   METS   Sonja    TARTU KALEV    0.833   10   28   qualifier 
 7   KOTKIN   Mia    TALLINNA MÕÕK    0.833   9   27   qualifier 
 8   JERMAKOVA   Elizaveta    TARTU KALEV    0.833   8   27   qualifier 
 9   VESSELOVA   Alesja    IREM    0.833   8   26   qualifier 
 10   MÄEMURD   Mia-Delisa    EN GARDE    0.667   9   27   qualifier 
 11   LAZDINA   Ivita    TALLINNA MÕÕK    0.667   8   23   qualifier 
 12   TALU   Hella-Lee    TALLINNA MÕÕK    0.667   7   24   qualifier 
 13   MILASEVITS   Elizaveta    IREM    0.667   4   26   qualifier 
 14   KANARJOVA   Elizaveta    TALLINNA MÕÕK    0.667   3   27   qualifier 
 15   JERSOVA   Anne-Mari    IREM    0.500   7   24   qualifier 
 16   LINDMA   Säde    TARTU KALEV    0.500   3   24   qualifier 
 17   TOKMAKOVA   Elizaveta    IREM    0.500   3   22   qualifier 
 18   ALTNURME   Triin    VK Musketär    0.500   2   23   qualifier 
 19   REINTAL   Adele-Emeli    EN GARDE    0.500   -1   20   qualifier 
 19   VARES   Maria    SBSK DRAAKON    0.500   -1   20   qualifier 
 21   VELITSKINA   Alissa    TALLINNA MÕÕK    0.500   -4   18   qualifier 
 22   SOBOLEVA   Stefania    SBSK DRAAKON    0.500   -5   19   qualifier 
 23   OSSIPOV   Eleanor    TARTU KALEV    0.333   -2   20   qualifier 
 24   KRUPENINA   Valeria    SBSK DRAAKON    0.333   -7   20   qualifier 
 25   ROZKOVA   Miroslava    SBSK DRAAKON    0.333   -9   16   qualifier 
 26   JAIGMA   Triin    TARTU KALEV    0.333   -10   15   qualifier 
 27   MOOSUS   Mary    EPEE EXPORT    0.167   -9   18   qualifier 
 28   PÕDER   Evelin    EN GARDE    0.167   -9   16   qualifier 
 29   GRUBOVA   Alicia    VK Musketär    0.167   -12   15   eliminated 
 30   KASK   Lisbeth    EN GARDE    0.167   -13   16   eliminated 
 31   PROTASOVA   Polina    SBSK DRAAKON    0.167   -17   12   eliminated 
 32   FALKENBERG   Nicole    TALLINNA MÕÕK    0.000   -11   19   eliminated 
 33   SÕTSOVA   Sofia    EN GARDE    0.000   -22   8   eliminated 
 34   KIISA   Maria-Eliisa    EN GARDE    0.000   -22   7   eliminated 
 35   ANANJEVA   Aleksandra    VK Musketär    0.000   -26   4   eliminated 

 
Document engarde-service - 10/24/2020 1:03:11 PM
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently