-  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   PROOSVÄLI   Anneli    EN GARDE    1.000   17   24   qualifier 
 2   TRYNOVA   Svetlana    EN GARDE    1.000   15   25   qualifier 
 3   SEERO   Jana    TARTU KALEV    1.000   12   25   qualifier 
 4   KVERFELD   Maria    PÕHJAKOTKAS    1.000   11   23   qualifier 
 5   BOBROVA   Elizaveta    SBSK DRAAKON    0.800   14   24   qualifier 
 6   EEK   Michelle    IREM    0.800   8   23   qualifier 
 6   TRUUSE   Gabriela    PÕHJAKOTKAS    0.800   8   23   qualifier 
 8   LANNES   Susanne    TARTU KALEV    0.800   7   20   qualifier 
 9   KASE   Agnes    IREM    0.800   5   20   qualifier 
 10   TRYNOVA   Julja    EN GARDE    0.800   4   21   qualifier 
 11   MIRONOV   Leana    PÕHJAKOTKAS    0.600   6   21   qualifier 
 12   JAANI   Kleer    EN GARDE    0.600   5   22   qualifier 
 13   ANIS   Dinara    TALLINNA MÕÕK    0.600   4   21   qualifier 
 14   RIISNA   Adriana    IREM    0.600   3   21   qualifier 
 15   AUS   Sandra    TALLINNA MÕÕK    0.600   2   23   qualifier 
 16   PÄRLIN   Ksenja    TARTU KALEV    0.600   1   18   qualifier 
 17   EMBRICH   Maria    IREM    0.400   1   19   qualifier 
 18   KIKERPILL   Eliisa    TARTU KALEV    0.400   0   20   qualifier 
 19   VOZNESSENSKI   Maria-Eliisa    TARTU KALEV    0.400   0   18   qualifier 
 20   VAHT   Julia    PÕHJAKOTKAS    0.400   -3   18   qualifier 
 21   MATINJAN   Anus    TALLINNA MÕÕK    0.400   -4   19   qualifier 
 22   VELLESTE   Karoliina    TALLINNA MÕÕK    0.400   -4   16   qualifier 
 23   IVANOVA   Diana    PÕHJAKOTKAS    0.400   -5   15   qualifier 
 24   NILISK   Kristiin    TALLINNA MÕÕK    0.400   -6   15   qualifier 
 25   KANISTIK   Ingel Ethel    TALLINNA MÕÕK    0.400   -10   13   qualifier 
 26   NOVOSJOLOVA   Luiza    LE GLAIVE    0.200   -2   20   qualifier 
 27   KAPITONENKO   Polina    SBSK DRAAKON    0.200   -4   19   qualifier 
 28   KORKKINEN   Karina    TALLINNA MÕÕK    0.200   -6   18   qualifier 
 29   KANN   Grete    TARTU KALEV    0.200   -6   16   eliminated 
 30   LILL   Darija    TARTU KALEV    0.200   -7   15   eliminated 
 31   PÕDER   Annabel    PÕHJAKOTKAS    0.200   -9   15   eliminated 
 32   SKUROPADSKAJA   Kristina    PÕHJAKOTKAS    0.200   -9   14   eliminated 
 33   SOLOVJOVA   Sofia    TALLINNA MÕÕK    0.200   -11   12   eliminated 
 34   KORN   Anastassia    TALLINNA MÕÕK    0.200   -13   10   eliminated 
 35   LUKJANENKO   Jekaterina    IREM    0.200   -14   10   eliminated 
 36   KLIMENKO   Anna    TALLINNA MÕÕK    0.000   -10   14   eliminated 

 
Document engarde-service - 11/7/2020 1:00:55 PM
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently