Чемпіонату України з фехтування
серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (шпага)
юніори командні
2-6.11.2022 м.Хмельницький

  -  Engarde Smart

Overall ranking (20 teams)

 Rank   Name   Country 
 1   КИЇВ 1
     ГОРДОН Ілля 
     ПЛАКСІН Дмитро 
     МИКИТЕНКО Максим 
     МУКОЇД Кирил  
    
 2   ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 2
     ГУМЕНЮК Андрій 
     МЕЛЬНИК Віктор 
     РУСІН Ілля 
     ЧОРНОГОД Ілля  
    
 3   ЛЬВІВ 1
     ВОЇНОВ Данило 
     КУТНИЙ Роман 
     НАЗАРЕВИЧ Влад 
     МАЙСТРЕНКО Лев  
    
 4   ЗАКАРПАТТЯ 1
     БЕЗКОРОВАЙНИЙ Даніл 
     ГОРЕЦЬКИЙ Мар`ян-Антон 
     ГУМЕН Павло 
     КУЗЬМА Андрій  
    
 5   ДНІПРО 1
     БОРОВСЬКИЙ Денис 
     ГРИШАКОВ Павло 
     МИРОНЕНКО Ян 
     РАЙГОРОДСЬКИЙ Артем  
    
 6   ЗАКАРПАТТЯ 3
     БОНДАРЕВ Даниїл 
     ДУРНЕВИЧ Мирон 
     ЛЕПКАНИЧ Кирило  
    
 7   ЛЬВІВ 2
     ГУЛА Максим 
     ДУМИЧ Денис 
     САВКА Анатолій 
     ЦИГИЛЬ Марк  
    
 8   КИЇВ 2
     ВАСИЛИШИН Дмитро 
     МИКИТЕНКО Олег 
     СЕЛІВЕРСТОВ Олександр 
     СТАСОВСЬКИЙ Марк  
    
 9   ТЕРНОПІЛЬ
     ВАНКЕВИЧ Олександр 
     ГУГЛЕВИЧ Олег 
     ДУХОТА Кирил 
     ПРУСЕВИЧ Михайло  
    
 10   КИЇВ ДИНАМІВЕЦЬ
     ГОЙНЕЦЬ Гліб 
     КОРЧУК Максим 
     ПРОКОФ`ЄВ Арсеній 
     СКОК Андрій  
    
 11   КИЇВ АРМІЄЦЬ
     ВОЛИНЕЦЬ Іван 
     БОНДАРЧУК Арсеній 
     СТАБНИКОВ Олександр  
    
 12   ЧЕРКАСИ ОФКІП
     ГЕРАСИМЕНКО Андрій 
     ГОРНОСТАЄВ Юрій 
     КОСТЕНКО Глеб 
     ОСИКОВИЙ Олександр  
    
 13   ХАРКІВ
     ОПАНАСЕНКО Андрій 
     ПОЛЯНСЬКИЙ Андрій 
     ХВОРОСТ Максим  
    
 14   ДНІПРО 2
     КАЛАШНІКОВ Єгор 
     КІПРІЧ Олексій 
     МІКУНОВ Артем  
    
 15   ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 1
     ГАВАДЗИН Василь 
     БОНДАР Ярослав 
     КОВАЛЬЧУК Владислав 
     МЕЛЬНИК Артем  
    
 16   ЗАПОРІЖЖЯ 1
     АВЕРІН Єгор 
     КОМПАНІЄЦЬ Роман 
     МАЗІН Іван  
    
 17   ЗАПОРІЖЖЯ 2 ЛЬВІВ
     БЕЗУМОВ Гліб 
     БРОМОТ Акім 
     КАТРИЧ Олександр 
     КОЛЬБА Марко  
    
 18   ЛЬВІВ ЛАФ
     ГОЛИК Юрій 
     АРЦИШЕВСЬКИЙ Олекса 
     ТИМКІВ Олесь  
    
 19   ЗАКАРПАТТЯ 2
     БУКСАР Валерій 
     ЛЕМАК Ярослав 
     ПРИСЯЖНИЙ Станіслав  
    
 20   ДНІПРО 3
     ГУБСЬКИЙ Святослав 
     ТАРАБАН Дмитро 
     РУСАВСЬКИЙ Гліб  
    

 
Document engarde-service - 06.11.2022 16:08:10
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently