Чемпіонат України з фехтування на шпагах
чоловіки
м.Київ
20-22.10.2022

  -  Engarde Smart

Overall ranking (74 fencers)

 Rank   Name   First name   Club   Status 
 1   РЕЙЗЛІН   Ігор    ЗСУ КМШВСМ     
 2   СТАНКЕВИЧ   Володимир    ЗСУ КМШВСМ     
 3   КОШМАН   Микита    Д КМШВСМ     
 3   ТИМОШЕНКО   Руслан    ДШВСМ     
 5   КРАСНЮК   Михайло    СДЮСШОР №6     
 6   ГОЙДА   Даніїл    КМШВСМ     
 7   СВІЧКАР   Роман    ЗСУ     
 8   МАКІЄНКО   Евген    ЗСУ КМШВСМ     
 9   СИЧ   Ян    КМШВСМ     
 10   МАЙСТРЕНКО   Лев    КЗ"ДЮСШ ІМ.О.ДЕМ`ЯНЮКА     
 11   САМОЙЛОВ   Дмитро    УКРАІНА     
 12   ГОРБАЧУК   Євгеній    ДИНАМО     
 13   ДЕРКАЧ   Андрій    УКРАІНА     
 14   ТИМОЩЕНКО   Павло    КМШВСМ ДИНАМО     
 15   ПЛАКСІН   Дмитро    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ     
 16   МУКОЇД   Кирил    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ     
 17   МАТЕВОСОВ   Артем    Д ШВСМ     
 18   МИРОНЕНКО   Ян    СДЮСШОР №6     
 19   НАЗАРЕВИЧ   Влад    КЗ"ДЮСШ ІМ.О.ДЕМ`ЯНЮКА     
 20   АНДРЕЮК   Назарій    ДШВСМ     
 21   ТРОФІМЕНКО   Павло    Д КМШВСМ     
 22   ТАРАНЕНКО   Юрій    Д КМШВСМ     
 23   КОРНІЄНКО   Лев    СДЮСШОР №6     
 24   КУЗЬМА   Андрій    Д ШВСМ     
 25   ЖЕВАГІН   Артем    Д ШВСМ     
 26   ГОРЕЦЬКИЙ   Іван-Сергій    Д ШВСМ     
 27   ОПАНАСЕНКО   Андрій    УКРАІНА     
 28   СИМОНЕНКО   Олексій    ДШВСМ     
 29   ГОРДОН   Ілля    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ     
 30   ЯРОХ   Святослав    ДИНАМО     
 31   РИБКА   Артем    ЗСУ     
 31   СВІЧКАР   Богдан    ДИНАМО     
 33   ГОРЕЦЬКИЙ   Мар`ян-Антон    ОКДЮСШ "Д     
 34   ЛИМАНСЬКИЙ   Павло    ДИНАМО     
 35   ЯЦЕНКО   Ігор    ЗСУ     
 36   ЛОБOДЕНКО   Назар    УКРАІНА     
 37   БУКСАР   Валерій    Д ШВСМ     
 38   РУДЕНКО   Сергій    ЗСУ     
 39   КИРДА   Богдан    КМШВСМ     
 40   МОСЕЙКІН   Руслан    КМШВСМ     
 41   АГАРУШЕВ   Максим    КМШВСМ     
 42   ЄГОРОВ   Вадим    ЗСУ     
 43   БЕЗКОРОВАЙНИЙ   Даніл    ОКДЮСШ "Д     
 44   ТОКАР   Олексій    СДЮСШОР №6     
 45   МАКОВЕЦЬКИЙ   Егор    ЗСУ     
 46   ПАСЕКА   Володимир    МОН ДЮСШ 3     
 47   БОНДАРЕВ   Даниїл    Д ОКІП ОКДЮСШ     
 48   ГЕРАСИМЕНКО   Андрій    ОК ДЮСШ     
 49   МАРТИНЮК   Віталій    МОН ДЮСШ 3     
 50   ПОЛЯНСЬКИЙ   Андріій    УКРАІНА     
 51   СЕМЕНИЙ   Алексей    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ     
 52   ПОПОВ   Роман    КМШВСМ     
 53   ВАНКЕВИЧ   Олександр    КДЮСШ№2 ІМ.ГОРАЙСЬКОГО     
 54   ХУДЕНКО   Дмитро    КМШВСМ     
 55   ЧЕРЕДНІЧЕНКО   Сергій    ЗСУ     
 56   ГУГЛЕВИЧ   Олег    КДЮСШ№2 ІМ.ГОРАЙСЬКОГО     
 56   МЕЛЬНИК   Віктор    МОН ДЮСШ 3     
 58   БОВСУНОВСЬКИЙ   Андрій    FC CENTR     
 59   ОСИКОВИЙ   Олександр    МОН ОКІП     
 60   СЕМЕНЮК   Олександр    КМШВСМ     
 61   ЄВСЕЙЧИК   Ілля    КМШВСМ     
 62   ПАВЛЮК   Деніс    КМШВСМ     
 63   БОРОВСЬКИЙ   Денис    СДЮСШОР №6     
 64   КАРАПИШ   Олександр    ЗСУ     
 65   НЕФЬОДОВ   Дмитро    УКРАІНА     
 66   ХРУЩ   Дмитро    КДЮСШ№2 ІМ.ГОРАЙСЬКОГО     
 67   ВОЇНОВ   Данило    ЛАФ Д-АТЛЕТ     
 68   ДРУЗЕНКО   Ігор    ЗСУ     
 68   РУБАНКО   Арлан    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ     
 70   КОРЖ   Віталій    ЗСУ     
 71   ЮЩИШИН   Роман    FC CENTR     
 72   КОСТЕНКО   Глеб    ОФКІП     
 73   КИСЕЛЕВ   Евгений    ЗСУ     
    ЛЕМАК   Ярослав    ОКДЮСШ "Д    DNS 

 
Document engarde-service - 21.10.2022 16:47:24
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently