Чемпіонат України з фехтування серед молоді на шпагах
U23 чоловіки
м.Київ
23-24.10.2022

  -  Engarde Smart

Overall ranking (56 fencers)

 Rank   Name   First name   Club 
 1   КРАСНЮК   Михайло    СДЮСШОР №6  
 2   ОПАНАСЕНКО   Андрій    УКРАІНА  
 3   ДЕРКАЧ   Андрій    УКРАІНА  
 3   ТРОФІМЕНКО   Павло    КМШВСМ  
 5   МАЙСТРЕНКО   Лев    КЗ"ДЮСШ ІМ.О.ДЕМ`ЯНЮКА  
 6   КИРДА   Богдан    КМШВСМ  
 7   ГОЙДА   Даніїл    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 8   ПЛАКСІН   Дмитро    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 9   КОШМАН   Нікіта    КМШВСМ  
 10   ГОРДОН   Ілля    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 11   САМОЙЛОВ   Дмитро    УКРАІНА  
 12   ГОРЕЦЬКИЙ   Мар`ян-Антон    Д ШВСМ  
 13   МУКОЇД   Кирил    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 14   НАЗАРЕВИЧ   Влад    КЗ"ДЮСШ ІМ.О.ДЕМ`ЯНЮКА  
 15   МЕЛЬНИК   Віктор    МОН ДЮСШ 3  
 16   БУКСАР   Валерій    Д ШВСМ  
 17   МОСЕЙКІН   Руслан    КМШВСМ  
 18   КОРНІЄНКО   Лев    СДЮСШОР №6  
 19   БОРОВСЬКИЙ   Денис    СДЮСШОР №6  
 20   ПОЛЯНСЬКИЙ   Андріій    УКРАІНА  
 21   БЕЗКОРОВАЙНИЙ   Даніл    ОКДЮСШ "Д  
 22   ВОЇНОВ   Данило    ЛАФ  
 23   КУЗЬМА   Андрій    Д ШВСМ  
 24   БОНДАРЕВ   Даниїл    Д ОКІП ОКДЮСШ  
 25   ГУМЕН   Павло    ОКДЮСШ "Д  
 26   ПОПОВ   Роман    КМШВСМ  
 27   МИРОНЕНКО   Ян    СДЮСШОР №6  
 28   ЄВСЕЙЧИК   Ілля    КМШВСМ  
 29   РИБКА   Ртем    ДЮСШ"АРМІЄЦЬ  
 30   ТИМКІВ   Олесь    ЛАФ  
 31   ЦИГИЛЬ   Марк    ЛАФ Д-АТЛЕТ  
 32   ХРУЩ   Дмитро    КДЮСШ№2 ІМ.ГОРАЙСЬКОГО  
 33   ВАСИЛИШИН   Дмитро    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 34   БЕСАРАБЧИК   Іван    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 35   ГУГЛЕВИЧ   Олег    КДЮСШ№2 ІМ.ГОРАЙСЬКОГО  
 36   ВАНКЕВИЧ   Олександр    КДЮСШ№2 ІМ.ГОРАЙСЬКОГО  
 37   ГЕРАСИМЕНКО   Андрій    ОК ДЮСШ  
 38   РЕМЕЗ   Віталій    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 39   РУБАНКО   Арлан    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 40   ТОКАР   Олексій    СДЮСШОР №6  
 41   РЕМЕЗ   Владислав    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 42   АГАРУШЕВ   Максим    КМШВСМ  
 43   ХВОРОСТ   Максим    УКРАІНА  
 44   СЕМЕНЮК   Олександр    КМШВСМ  
 45   СЕМЕНІЙ   Алексей    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 46   МИХНО   Максим    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 47   КЛИМЕНКО   Олександр    ДЮСК БРИГАНТИНА  
 47   КОСТЕНКО   Глеб    МОН ОКІП  
 47   ЛАВРУСЕВИЧ   Ілля    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 50   ЛІТВЯКОВ   Тимофій    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 51   МЕЛЬНИК   Олександр    ДЮСК БРИГАНТИНА  
 51   ХУДЕНКО   Дмитро    КМШВСМ  
 53   ЧЕРНИШЕВ   Роман    ДЮСК БРИГАНТИНА  
 54   ОСИКОВИЙ   Олександр    МОН ОКІП  
 55   ГОЙНЕЦЬ   Гліб    ДЮСШ"ДИНАМІВЕЦЬ  
 56   ЧЕРНИШЕВ   Олександр    ДЮСК БРИГАНТИНА  

 
Document engarde-service - 23.10.2022 14:52:36
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently