Кубок України з фехтування
на рапірах
серед чоловіків
м. Львів 19.09.2020

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   ЧУЧУКАЛО   Дмитро    ЗСУ КШВСМ    1.000   25   30   qualifier 
 2   ГАРАВСЬКИЙ   Максим    ШВСМ Д-АТЛЕТ    1.000   22   30   qualifier 
 3   ГЕРЦИК   Ростислав    ШВСМ Д-АТЛЕТ    1.000   21   30   qualifier 
 4   ЮНЕС   Клод    ШВСМ Д-АТЛЕТ    1.000   20   30   qualifier 
 5   КОКОРОВЕЦЬ   Олег    АРМІЄЦЬ    1.000   16   25   qualifier 
 6   ЮРІН   Ігор    ШВСМ Д-АТЛЕТ    1.000   15   30   qualifier 
 7   ГОЙДА   Даніїл    ЛДЮСШ2    1.000   15   25   qualifier 
 8   АБРАМОВ   Олександр    ДИНАМО ЦОП    0.833   14   27   qualifier 
 8   ПОГРЕБНЯК   Андрій    ЗСУ КШВСМ    0.833   14   27   qualifier 
 10   КОВАЛЬОВ   Максим    СДЮСШОР ДИН    0.833   14   26   qualifier 
 11   ТКАЧ   Даниїл    МФКФК ДИН ЦОП    0.833   12   27   qualifier 
 12   ПНІВЧУК   Богдан    ДШВСМ ОКІП    0.800   9   23   qualifier 
 13   ТКАЧУК   Іван    КШВСМ    0.667   13   27   qualifier 
 14   ДЖУС   Юрій    ШВСМ Д-АТЛЕТ    0.667   10   25   qualifier 
 15   МАЛИНОВСЬКИЙ   Микита    СДЮСШОР ДИН ЦОП    0.667   8   25   qualifier 
 16   КОРЖОВОЙ   Максим    МФКФК ДИН ЦОП    0.667   7   25   qualifier 
 17   КОЛЕСНІКОВ   Пилип    ЛДЮСШ2    0.667   7   24   qualifier 
 18   ЩЕРБА   Андрій    ДИНАМО ДШВСМ    0.667   6   21   qualifier 
 19   ЛІСОВИЙ   Богдан    ДИНАМО ОКІП    0.667   5   28   qualifier 
 20   СКАЛІЙ   Владислав    СДЮСШОР ДИН ЦОП    0.667   5   24   qualifier 
 21   ДИРДА   Єлізар    МФКФК ДИН    0.667   4   22   qualifier 
 22   ЛАВРИНЕНКО   Віталій        0.667   3   25   qualifier 
 23   ГАЙДУК   Ярослав    ДШВСМ    0.667   -2   21   qualifier 
 24   СТЕПУРА   Ярослав    ЗСУ КШВСМ    0.600   11   22   qualifier 
 25   СТРЕЛЬЦОВ   Олексій    ШВСМ    0.600   4   23   qualifier 
 26   КИТАЄВ   Владислав    ДИНАМО ШВСМ    0.600   -3   17   qualifier 
 27   ІВАЩЕНКО   Денис    СПАРТАК    0.500   5   24   qualifier 
 28   СОПІНСЬКИЙ   Дмитро    СДЮСШОР ДИН ЦОП    0.500   -3   21   qualifier 
 29   ГУРІН   Михайло    СДЮСШОР ДИН    0.400   -3   17   qualifier 
 30   ТАХТАБАЄВ   Генріх    ДШВСМ ОКІП    0.400   -7   16   qualifier 
 31   НЕСТОЛІЙ   Назар    АРМІЄЦЬ    0.400   -10   12   qualifier 
 32   ЛІТВІНЧУК   Назар    АРМІЄЦЬ    0.333   -3   19   qualifier 
 33   БОДНАР   Михайло    ЛДЮСШ2 ЛФКС    0.333   -5   18   qualifier 
 34   ЛАЗАРЕНКО   Євген    ДИНАМІВЕЦЬ    0.333   -5   17   qualifier 
 35   ІЛЬЯШЕВ   Михайло    ДИНАМО ШВСМ    0.333   -7   15   qualifier 
 36   ЛЕВАДНІЙ   Артем    АРМІЄЦЬ    0.333   -8   19   qualifier 
 37   ГУМЕН   Павло    ОКДЮСШ Д    0.333   -8   16   qualifier 
 38   ПОЛЯКОВ   Роман    Д-АТЛЕТ    0.333   -9   15   qualifier 
 39   БІЛЬКО   Ілля    ДИНАМІВЕЦЬ    0.333   -10   16   qualifier 
 40   ПАНАСЮК   Демид    АРМІЄЦЬ    0.333   -10   14   qualifier 
 41   ЧЕРКАШИН   Андрій    АРМІЄЦЬ    0.200   -5   18   eliminated 
 42   ГЕРАСИМЕНКО   Назар    АРМІЄЦЬ    0.167   -9   20   eliminated 
 43   КОЗАКІВСЬКИЙ   Василь        0.167   -9   17   eliminated 
 44   КАЧНИЙ   Артем    СДЮСШОР ДИН    0.167   -11   16   eliminated 
 45   ЛЮТИЙ   Тарас    Д-АТЛЕТ ЛФКС    0.167   -13   15   eliminated 
 46   МРУЗ   Марк    ЛДЮСШ2    0.167   -14   12   eliminated 
 47   БОЛДАРЕВ   Богдан    СДЮСШОР ДИН ЦОП    0.167   -14   11   eliminated 
 48   НИЧИПУРЕНКО   Микола    ЛДЮСШ2    0.167   -17   12   eliminated 
 49   КОРЖОВОЙ   Артем    МФКФК ДИН    0.167   -17   10   eliminated 
 50   КОНДРАТЮК   Валерій    МФКФК ДИН    0.000   -9   16   eliminated 
 51   БОДНИК-КУТКОВЕЦЬ   Лев    Д-АТЛЕТ    0.000   -15   15   eliminated 
 52   ГОЛОВАШОВ   Ілля    ЛДЮСШ2    0.000   -18   7   eliminated 
 53   САХАРЧУК   Олександр        0.000   -19   11   eliminated 
 54   СТЕПАНОВ   Нікіта    АРМІЄЦЬ    0.000   -22   8   eliminated 

 
Document engarde-service - 19/09/2020 12:17:15
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently