Coupe du Monde

  -  Engarde Smart

      Preliminary tableau of 64

    Preliminary tableau of 64
   1   KESAEVA Marina   RUS      
          KESAEVA Marina 
64                                
 
   33   SAITO Hana   JPN 
  Referee: COLMAN ORTELLADO Ever Augusto PAR        NABETH Camille 
32   NABETH Camille   FRA  15/14
 
   17   LICHAGINA Yulia   RUS 
  Referee: COLMAN ORTELLADO Ever Augusto PAR        FERRACUTI Elena 
48   FERRACUTI Elena   ITA  11/10
 
   49            
          KORNEEVA Arina 
16   KORNEEVA Arina   GEO     
 
   9   TARASOVA Ekaterina   RUS     
          TARASOVA Ekaterina 
56            
 
   41   YU Danwoo   KOR 
  Referee: KNYAZEV Igor UZB        TATARAN Amalia 
24   TATARAN Amalia   ROU  15/5
 
   25   FAVRE Aurore   SUI 
  Referee: SAKHVADZE David GEO        SOLDATOVA Anastasia 
40   SOLDATOVA Anastasia   RUS  15/7
 
   57            
          CONRAD Alice 
 CONRAD Alice   FRA     
 
   5   ANDRYUSHINA Tatyana   RUS     
          ANDRYUSHINA Tatyana 
60            
 
   37   KORNEEVA Anastasia   RUS 
  Referee: SAKHVADZE David GEO        KORNEEVA Anastasia 
28   ZUIKOVA Veronika   EST  15/13
 
   21   VERES Greta   ROU 
  Referee: NAGIMOV Rail RUS        HESS SANCHO Gala 
44   HESS SANCHO Gala   GER  15/14
 
   53            
          BOS Valentina 
12   BOS Valentina   SUI     
 
   13   STAHLBERG Nadine   GER     
          STAHLBERG Nadine 
52            
 
   45   GZYUNOVA Anna   RUS 
  Referee: PAPP Zsolt SUI        GZYUNOVA Anna 
20   CHAN Wai Ling   HKG  15/10
 
   29   VON KERSSENBROCK Diane   FRA 
  Referee: PAPP Zsolt SUI        VON KERSSENBROCK Diane 
36   YOSHIMATSU Rinka   JPN  15/10
 
   61            
          KRIEGER Angela 
 KRIEGER Angela   SUI     
 
   3   NDOLO Alexandra   GER     
          NDOLO Alexandra 
62            
 
   35   CHU Ka Mong   HKG 
  Referee: KOVALEV Alexey RUS        CHU Ka Mong 
30   NAGY Kinga   HUN  9/8
 
   19   FERRARI Marta   ITA 
  Referee: KOVALEV Alexey RUS        FERRARI Marta 
46   PIVETEAU Anne-Clemence   SUI  15/13
 
   51            
          MARZANI Roberta 
14   MARZANI Roberta   ITA     
 
   11   BUECH Kim Jasmin   SUI     
          BUECH Kim Jasmin 
54            
 
   43   LIM Taehee   KOR 
  Referee: FEOKTISTOV Valerian RUS        LEE Sinhee 
22   LEE Sinhee   KOR  15/14
 
   27   KHRAPINA Violetta   RUS 
  Referee: MUTSENIK Stanislav EST        KHRAPINA Violetta 
38   VANRYSSEL Eloise   FRA  15/10
 
   59            
          KADYROVA Iulia 
 KADYROVA Iulia   RUS     
 
   7   YOSHIMURA Miho   JPN     
          YOSHIMURA Miho 
58            
 
   39   SUZUKI Honami   JPN 
  Referee: BURNATSEV Ilya RUS        KUROKI Yume 
26   KUROKI Yume   JPN  15/9
 
   23   DEKANY Kinga   HUN 
  Referee: BURNATSEV Ilya RUS        BABA Haruna 
42   BABA Haruna   JPN  15/10
 
   55            
          REMBI Lauren 
10   REMBI Lauren   FRA     
 
   15   STAEHLI Laura   SUI     
          STAEHLI Laura 
50            
 
   47   CLERICI Alice   ITA 
  Referee: BYKOV Andrey RUS        CLERICI Alice 
18   TRADITI Gaia   ITA  15/11
 
   31   BORSODY Emma   HUN 
  Referee: BYKOV Andrey RUS        JONAS Anna 
34   JONAS Anna   GER  15/12
 
   63            
          FOIETTA Nicol 
 FOIETTA Nicol   ITA     

 
Document engarde-service - 26.02.2022 18:14:40
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently