Etropolski's sabre '22
Girls U14

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1 (52 fencers)

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   TSOKAROPOULOU   Chrysoula    GRE    1,000   21   30   qualifier 
 2   PUSKARIC   Julia    GER    1,000   17   25   qualifier 
 3   OZGONUL   Duru Ayse    TUR    1,000   16   30   qualifier 
 4   YANG   Shuhan    SGP    0,833   22   29   qualifier 
 5   GADZHEVA   Ralitsa    BUL    0,833   16   28   qualifier 
 6   ALEKOVA   Preslava    BUL    0,833   16   27   qualifier 
 7   SUVOROVA   Anna    UKR    0,833   15   28   qualifier 
 8   GEORGIEVA   Gabriela    BUL    0,833   15   26   qualifier 
 9   PESCARU   Amelie    ROU    0,833   12   29   qualifier 
 10   RADU   Raluca    ROU    0,800   13   24   qualifier 
 11   YANKOVA   Teodora    BUL    0,800   11   23   qualifier 
 12   WONG   Nicki En Zhi    SGP    0,800   10   24   qualifier 
 13   DOBREVA   Nikoleta    BUL    0,800   10   23   qualifier 
 14   AGGELIKI   Gliki    GRE    0,800   9   23   qualifier 
 15   HORINA   Vira    UKR    0,800   8   23   qualifier 
 15   VOYTOVA   Viktoria    GER    0,800   8   23   qualifier 
 17   GENKOVA   Desislava    BUL    0,800   2   20   qualifier 
 18   OZOGUL   Alya Nehir    TUR    0,667   9   27   qualifier 
 19   NEYCHEVA   Diana    BUL    0,667   9   26   qualifier 
 20   POPA   Mara    ROU    0,667   5   23   qualifier 
 21   PAPAROIU   Iris    ROU    0,667   0   20   qualifier 
 22   APOSTOLOVA   Marina    BUL    0,667   -2   20   qualifier 
 23   ROUMPI   Eleni Anna    GRE    0,600   5   21   qualifier 
 24   GEORGIEVA   Mina    BUL    0,600   4   21   qualifier 
 25   LOPEZ   Ines    ESP    0,600   4   20   qualifier 
 26   SHOPOVA   Ines    BUL    0,600   4   19   qualifier 
 27   ATANASOVA   Eva    BUL    0,600   3   19   qualifier 
 28   VELICHKO   Maiia    UKR    0,500   8   26   qualifier 
 29   TSOKOU   Anastasia    GRE    0,500   4   22   qualifier 
 30   SALMAN   Defne    TUR    0,500   0   21   qualifier 
 31   MATEESCU   Ingrid    ROU    0,500   -4   18   qualifier 
 32   NEAGU   Marta    ROU    0,400   -4   17   qualifier 
 33   TZVETKOVA   Katerina    BUL    0,400   -4   13   qualifier 
 34   CHAUSHEVA   Ekaterina    BUL    0,333   -4   18   qualifier 
 35   PYLIOU   Lydia    GRE    0,333   -5   17   qualifier 
 36   MARTELLA   Angela    ESP    0,333   -7   16   qualifier 
 37   CHUHUNOVA   Alesya    GRE    0,200   -5   17   qualifier 
 38   GENOVA   Mihaela    BUL    0,200   -6   14   qualifier 
 39   NAYDENOVA   Iskra    BUL    0,200   -8   14   qualifier 
 40   EFTHYMIADI   Anna    GRE    0,200   -10   11   qualifier 
 41   OZARENKO   Mariia    UKR    0,167   -12   16   qualifier 
 42   PAPADOPOULOU   Panagiota    GRE    0,167   -12   14   qualifier 
 43   VASILEVA   Eleonora    BUL    0,167   -16   10   eliminated 
 44   APOSTOLOVA   Doroteya    BUL    0,167   -18   11   eliminated 
 45   OARGA   Alexia    ROU    0,000   -13   12   eliminated 
 46   HRISTOVA   Ralitsa    BUL    0,000   -17   8   eliminated 
 47   KALOYANOV   Ana Nikolay    BUL    0,000   -18   7   eliminated 
 48   ZLATEVA   Viktoria    BUL    0,000   -21   9   eliminated 
 49   DIMITROVA   Aya    BUL    0,000   -22   8   eliminated 
 49   VASILEVA   Marina    BUL    0,000   -22   8   eliminated 
 51   ALEXANDROVA   Eliya    BUL    0,000   -23   7   eliminated 
 52   MANEVA   Ani    BUL    0,000   -23   2   eliminated 

 
Document engarde-service - 18.11.2022 г. 15:17:10
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently