Lliga Catalana 1 ABS
ESPASA MASCULí
30.11.2019
Barcelona

  -  Engarde Smart

Classificació dels poules, volta núm.2

 Pos   Nom1   Nom2   Nació   Vict/matx   Ind.   TD   Grup 
 1   TENA RAVENTÓS   Albert    SAC    1.000   25   30   qualificat 
 2   JERJOMIN   Vladimir    SAG    1.000   21   30   qualificat 
 3   BORRAS LLAMBRICH   Eric    SEA    1.000   19   25   qualificat 
 4   CASTELLANO GONZALEZ   David    CET    1.000   16   30   qualificat 
 4   DE NOBEL GARCÍA   Jan    SAC    1.000   16   30   qualificat 
 6   MANUCU   Mihai    CEG    1.000   16   25   qualificat 
 7   TEDESCO   Alfredo    CES    1.000   15   30   qualificat 
 8   GARRIGÓ LACÁRCEL   Josep Miquel    SAC    1.000   14   25   qualificat 
 8   GUMA CABEZA   Jose Maria    CES    1.000   14   25   qualificat 
 10   LANTERI   Guillaume    SAC    0.833   15   28   qualificat 
 11   CORNET CARMONA   Guillermo    SAG    0.833   13   28   qualificat 
 12   BAGAN NAVARRO   Hector    SESUPC    0.833   11   29   qualificat 
 13   LONCA GIMENEZ   Juan    CEG    0.833   9   26   qualificat 
 14   ZAGO MA   Lino    ADE    0.833   7   25   qualificat 
 15   MARTI FRAIZ   Jonathan    SAM    0.800   16   24   qualificat 
 16   FLORIDO MOLINA   Unai    SAP    0.800   14   23   qualificat 
 17   DE HARO PONCE   Pablo    SAC    0.800   12   23   qualificat 
 18   SANTIAGO ULLOD   Adria    SAC    0.800   11   24   qualificat 
 19   PEÑALVER TEJADA   Carlos    CEG    0.667   8   23   qualificat 
 20   PINYOL TOMAS   Genis    SEA    0.667   6   26   qualificat 
 21   AGUILAR VALLVERDÚ   Martí    SAP    0.667   5   25   qualificat 
 22   SABATE TOMAS   Josep    SEA    0.667   3   23   qualificat 
 23   BORRAS LLAMBRICH   Marc    SEA    0.667   -2   22   qualificat 
 24   PORRES FERRE   Alex    SEA    0.600   6   20   qualificat 
 25   ZAGO   Lino    ADE    0.600   2   17   qualificat 
 26   SEÑIS LOPEZ   Roger    CEG    0.600   -1   18   qualificat 
 27   BUDESCA LLAMBRICH   Josep Miquel    SAG    0.600   -3   16   qualificat 
 28   PUERTAS HERNANDEZ   Karlos    SAM    0.500   6   26   qualificat 
 29   ANGELINI-ROTA I REY   Aimone    SAM    0.500   5   21   qualificat 
 30   BALCAZAR NAVARRO   Jose Luis    SAM    0.500   1   24   qualificat 
 31   IGLESIAS MORO   Pol    SAM    0.500   -2   25   qualificat 
 32   GARCIA FARRERAS   Adrià    SAM    0.500   -7   18   qualificat 
 33   TOBELLA TARRES   Bernat    CET    0.400   -2   18   qualificat 
 34   LONCA PUIG   Arnau    CEG    0.400   -2   17   qualificat 
 35   TERCERO PLA   Carlos    SEA    0.400   -3   17   qualificat 
 36   NAVAS MARIN   Alvaro    SAC    0.400   -7   14   qualificat 
 37   TORRENS URRUTIA   Adria    SAG    0.333   0   24   qualificat 
 38   GIBERT SABATÉ   Aniol    SAG    0.333   -4   19   qualificat 
 39   PRADELL GRANÉ   Joan    SAC    0.333   -6   16   qualificat 
 40   ALGUERÓ I FA   August    CES    0.333   -9   18   qualificat 
 41   GALBANY AGULLÓ   Borja    SAC    0.333   -9   14   qualificat 
 42   TORRES CANO   Alejo    SAM    0.200   -8   15   qualificat 
 43   NAVARRO ACOSTA   Marc    SEA    0.200   -8   13   qualificat 
 44   JANUÉ GRAELL   Oriol    SAM    0.200   -10   11   qualificat 
 45   PEREZ MUÑOZ   Pedro    SAM    0.200   -10   10   qualificat 
 46   CONDE DE FELIPE   Zeuxis    CEG    0.167   -8   19   qualificat 
 47   ROURE VILA   Deneb    SEA    0.167   -12   17   el·liminat 
 48   FERREIRA ROMEU   Tiago    CET    0.167   -12   14   el·liminat 
 49   JIMENEZ GISBERT   Aleix    SEA    0.167   -13   12   el·liminat 
 50   GRIGORYAN   Samvel    SAP    0.167   -14   15   el·liminat 
 51   BALLESTÉ SANTACANA   Guifré    SAM    0.000   -14   16   el·liminat 
 51   RIVADEO SULLIVAN   Enzo    SAM    0.000   -14   16   el·liminat 
 51   TROYA SEBASTIAN   Marc    SAM    0.000   -14   16   el·liminat 
 54   CHAMIZO BELLIDO   Cristian    SAM    0.000   -17   8   el·liminat 
 54   MARTI GARCIA   Aleix    SEA    0.000   -17   8   el·liminat 
 54   PÉREZ VILÁ   Cristóbal    SAM    0.000   -17   8   el·liminat 
 57   TESTOR SCHNELL   Tomas    SAM    0.000   -19   6   el·liminat 
 58   GES CROS   Xavier    SAM    0.000   -20   10   el·liminat 
 59   GASSET PIÑON   Agustí    CET    0.000   -22   8   el·liminat 

 
Document engarde-service - 03/01/2020 18:29:34
aquest document s'actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos