Lliga Catalana 1 ABS
ESPASA MASCULí
30.11.2019
Barcelona

  -  Engarde Smart

Classificació al acabar les poules

 Pos   Nom1   Nom2   Nació   Vict/matx   Ind.   TD   Grup 
 1   JERJOMIN   Vladimir    SAG    1.000   42   55   qualificat 
 2   BORRAS LLAMBRICH   Eric    SEA    1.000   33   55   qualificat 
 3   MANUCU   Mihai    CEG    1.000   28   50   qualificat 
 4   SANTIAGO ULLOD   Adria    SAC    0.909   33   54   qualificat 
 5   DE HARO PONCE   Pablo    SAC    0.900   31   48   qualificat 
 6   GARRIGÓ LACÁRCEL   Josep Miquel    SAC    0.900   21   48   qualificat 
 7   CORNET CARMONA   Guillermo    SAG    0.833   30   57   qualificat 
 8   LANTERI   Guillaume    SAC    0.833   15   28   qualificat 
 9   CASTELLANO GONZALEZ   David    CET    0.833   14   52   qualificat 
 10   ZAGO MA   Lino    ADE    0.833   7   25   qualificat 
 11   TEDESCO   Alfredo    CES    0.818   25   52   qualificat 
 12   GUMA CABEZA   Jose Maria    CES    0.818   22   49   qualificat 
 13   TENA RAVENTÓS   Albert    SAC    0.818   21   45   qualificat 
 14   BAGAN NAVARRO   Hector    SESUPC    0.818   20   49   qualificat 
 15   BORRAS LLAMBRICH   Marc    SEA    0.818   14   47   qualificat 
 16   LONCA GIMENEZ   Juan    CEG    0.818   14   46   qualificat 
 17   MARTI FRAIZ   Jonathan    SAM    0.800   16   24   qualificat 
 18   NAVAS MARIN   Alvaro    SAC    0.727   10   44   qualificat 
 19   BUDESCA LLAMBRICH   Josep Miquel    SAG    0.727   8   42   qualificat 
 20   FLORIDO MOLINA   Unai    SAP    0.700   16   41   qualificat 
 21   PINYOL TOMAS   Genis    SEA    0.667   15   50   qualificat 
 22   GALBANY AGULLÓ   Borja    SAC    0.667   11   44   qualificat 
 23   PRADELL GRANÉ   Joan    SAC    0.667   10   46   qualificat 
 24   SABATE TOMAS   Josep    SEA    0.667   8   45   qualificat 
 25   LONCA PUIG   Arnau    CEG    0.636   10   45   qualificat 
 26   SEÑIS LOPEZ   Roger    CEG    0.600   9   38   qualificat 
 27   DE NOBEL GARCÍA   Jan    SAC    0.583   7   46   qualificat 
 28   TERCERO PLA   Carlos    SEA    0.545   4   40   qualificat 
 29   PORRES FERRE   Alex    SEA    0.545   3   42   qualificat 
 30   ZAGO   Lino    ADE    0.545   3   39   qualificat 
 31   AGUILAR VALLVERDÚ   Martí    SAP    0.545   2   42   qualificat 
 32   PUERTAS HERNANDEZ   Karlos    SAM    0.500   6   26   qualificat 
 33   CONDE DE FELIPE   Zeuxis    CEG    0.500   3   46   qualificat 
 34   PEÑALVER TEJADA   Carlos    CEG    0.500   -6   35   qualificat 
 35   ANGELINI-ROTA I REY   Aimone    SAM    0.417   -4   40   qualificat 
 36   GIBERT SABATÉ   Aniol    SAG    0.417   -9   36   qualificat 
 37   TOBELLA TARRES   Bernat    CET    0.400   0   35   qualificat 
 38   BALCAZAR NAVARRO   Jose Luis    SAM    0.364   -14   33   qualificat 
 39   IGLESIAS MORO   Pol    SAM    0.364   -15   33   qualificat 
 40   ALGUERÓ I FA   August    CES    0.364   -15   29   qualificat 
 41   TORRENS URRUTIA   Adria    SAG    0.333   -5   45   qualificat 
 42   GARCIA FARRERAS   Adrià    SAM    0.333   -12   41   qualificat 
 43   NAVARRO ACOSTA   Marc    SEA    0.300   -11   26   qualificat 
 44   PEREZ MUÑOZ   Pedro    SAM    0.273   -13   30   qualificat 
 45   TORRES CANO   Alejo    SAM    0.200   -8   15   qualificat 
 46   JANUÉ GRAELL   Oriol    SAM    0.200   -18   26   qualificat 

 
Document engarde-service - 03/01/2020 18:29:14
aquest document s'actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos