Lliga Catalana 1 ABS
ESPASA MASCULí
30.11.2019
Barcelona

  -  Engarde Smart

Classificació dels poules, volta núm.1

 Pos   Nom1   Nom2   Nació   Vict/matx   Ind.   TD   Grup 
 1   SANTIAGO ULLOD   Adria    SAC    1.000   22   30   qualificat 
 2   JERJOMIN   Vladimir    SAG    1.000   21   25   qualificat 
 3   GALBANY AGULLÓ   Borja    SAC    1.000   20   30   qualificat 
 4   DE HARO PONCE   Pablo    SAC    1.000   19   25   qualificat 
 5   NAVAS MARIN   Alvaro    SAC    1.000   17   30   qualificat 
 6   PRADELL GRANÉ   Joan    SAC    1.000   16   30   qualificat 
 7   BORRAS LLAMBRICH   Marc    SEA    1.000   16   25   qualificat 
 8   BORRAS LLAMBRICH   Eric    SEA    1.000   14   30   qualificat 
 9   MANUCU   Mihai    CEG    1.000   12   25   qualificat 
 10   CORNET CARMONA   Guillermo    SAG    0.833   17   29   qualificat 
 11   FERREIRA ROMEU   Tiago    CET    0.833   13   27   qualificat 
 12   LONCA PUIG   Arnau    CEG    0.833   12   28   qualificat 
 13   CONDE DE FELIPE   Zeuxis    CEG    0.833   11   27   qualificat 
 14   BUDESCA LLAMBRICH   Josep Miquel    SAG    0.833   11   26   qualificat 
 15   ROURE VILA   Deneb    SEA    0.800   11   22   qualificat 
 16   BAGAN NAVARRO   Hector    SESUPC    0.800   9   20   qualificat 
 17   GARRIGÓ LACÁRCEL   Josep Miquel    SAC    0.800   7   23   qualificat 
 18   LONCA GIMENEZ   Juan    CEG    0.800   5   20   qualificat 
 19   PINYOL TOMAS   Genis    SEA    0.667   9   24   qualificat 
 20   GUMA CABEZA   Jose Maria    CES    0.667   8   24   qualificat 
 21   TERCERO PLA   Carlos    SEA    0.667   7   23   qualificat 
 22   SABATE TOMAS   Josep    SEA    0.667   5   22   qualificat 
 23   CASTELLANO GONZALEZ   David    CET    0.667   -2   22   qualificat 
 24   TEDESCO   Alfredo    CES    0.600   10   22   qualificat 
 25   SEÑIS LOPEZ   Roger    CEG    0.600   10   20   qualificat 
 26   FLORIDO MOLINA   Unai    SAP    0.600   2   18   qualificat 
 27   TENA RAVENTÓS   Albert    SAC    0.600   -4   15   qualificat 
 28   GES CROS   Xavier    SAM    0.500   5   20   qualificat 
 29   ZAGO   Lino    ADE    0.500   1   22   qualificat 
 30   PORRES FERRE   Alex    SEA    0.500   -3   22   qualificat 
 31   BALLESTÉ SANTACANA   Guifré    SAM    0.500   -4   18   qualificat 
 32   GIBERT SABATÉ   Aniol    SAG    0.500   -5   17   qualificat 
 33   TOBELLA TARRES   Bernat    CET    0.400   2   17   qualificat 
 34   AGUILAR VALLVERDÚ   Martí    SAP    0.400   -3   17   qualificat 
 35   NAVARRO ACOSTA   Marc    SEA    0.400   -3   13   qualificat 
 36   ALGUERÓ I FA   August    CES    0.400   -6   11   qualificat 
 37   TROYA SEBASTIAN   Marc    SAM    0.333   1   25   qualificat 
 38   PEREZ MUÑOZ   Pedro    SAM    0.333   -3   20   qualificat 
 39   TORRENS URRUTIA   Adria    SAG    0.333   -5   21   qualificat 
 40   ANGELINI-ROTA I REY   Aimone    SAM    0.333   -9   19   qualificat 
 41   PEÑALVER TEJADA   Carlos    CEG    0.333   -14   12   qualificat 
 42   JANUÉ GRAELL   Oriol    SAM    0.200   -8   15   qualificat 
 43   PÉREZ VILÁ   Cristóbal    SAM    0.200   -9   12   qualificat 
 44   IGLESIAS MORO   Pol    SAM    0.200   -13   8   qualificat 
 45   BALCAZAR NAVARRO   Jose Luis    SAM    0.200   -15   9   qualificat 
 46   GARCIA FARRERAS   Adrià    SAM    0.167   -5   23   qualificat 
 47   DE NOBEL GARCÍA   Jan    SAC    0.167   -9   16   qualificat 
 48   RUTLLAN DOMÍNGUEZ   Oriol    SAM    0.167   -11   17   el·liminat 
 49   SALES URGELL   Nicolau    CET    0.167   -13   14   el·liminat 
 50   SANZ DEL PUERTO   Andy    SAM    0.167   -13   13   el·liminat 
 51   MORÉ CODINA   Sergi    SAM    0.000   -10   15   el·liminat 
 52   MESTRES SANNA   Josep    SAM    0.000   -16   14   el·liminat 
 52   PEREZ VILA   Albert    SAM    0.000   -16   14   el·liminat 
 54   TESTOR VINIEGRA   Ricardo    SAM    0.000   -16   9   el·liminat 
 55   ZAGO MA   Enzo    SAM    0.000   -18   7   el·liminat 
 56   ANGLES CONSUL   Francesc    SAM    0.000   -19   11   el·liminat 
 57   PALAFOLL I LOPEZ   Joan Pol    SAM    0.000   -19   6   el·liminat 
 58   DE CID RODRÍGUEZ   Josep    SAM    0.000   -21   9   el·liminat 
 58   LÓPEZ RUBIO   Omar    SAM    0.000   -21   9   el·liminat 

 
Document engarde-service - 03/01/2020 18:28:44
aquest document s'actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos