Lliga Catalana 1 ABS
ESPASA MASCULí
30.11.2019
Barcelona

  -  Engarde Smart

Classificació dels poules, volta No 1

 Pos   Nom1   Nom2   Club   Vict/matx   Ind.   TD   Grup 
 1   SALES URGELL   Nicolau    CET    1.000   20   30   qualificat 
 2   PRADELL GRANÉ   Joan    SAC    1.000   19   30   qualificat 
 3   PINYOL TOMAS   Genis    SEA    1.000   18   30   qualificat 
 4   DE HARO PONCE   Pablo    SAC    1.000   17   25   qualificat 
 4   TEDESCO   Alfredo    CES    1.000   17   25   qualificat 
 6   PORRES FERRE   Alex    SEA    1.000   15   30   qualificat 
 7   BORRAS LLAMBRICH   Eric    SEA    1.000   13   30   qualificat 
 8   BAGAN NAVARRO   Hector    SESUPC    1.000   13   25   qualificat 
 8   FLORIDO MOLINA   Unai    SAP    1.000   13   25   qualificat 
 10   GIBERT SABATÉ   Aniol    SAG    0.833   16   26   qualificat 
 11   PEÑALVER TEJADA   Carlos    CEG    0.833   14   28   qualificat 
 12   TORRENS URRUTIA   Adria    SAG    0.833   13   27   qualificat 
 13   NAVAS MARIN   Alvaro    SAC    0.833   10   29   qualificat 
 14   ZAGO   Lino    ADE    0.833   9   25   qualificat 
 15   NAVARRO ACOSTA   Marc    SEA    0.800   9   22   qualificat 
 16   TOBELLA TARRES   Bernat    CET    0.800   7   22   qualificat 
 17   BORRAS LLAMBRICH   Marc    SEA    0.800   5   21   qualificat 
 18   ALGUERÓ I FA   August    CES    0.800   0   20   qualificat 
 19   CONDE DE FELIPE   Zeuxis    CEG    0.667   11   24   qualificat 
 20   GALBANY AGULLÓ   Borja    SAC    0.667   6   23   qualificat 
 21   TERCERO PLA   Carlos    SEA    0.667   5   25   qualificat 
 22   CORNET CARMONA   Guillermo    SAG    0.667   3   24   qualificat 
 23   BUDESCA LLAMBRICH   Josep Miquel    SAG    0.667   1   26   qualificat 
 24   GARRIGÓ LACÁRCEL   Josep Miquel    SAC    0.600   9   20   qualificat 
 25   AGUILAR VALLVERDÚ   Martí    SAP    0.600   6   23   qualificat 
 26   ROURE VILA   Deneb    SEA    0.600   5   23   qualificat 
 27   LONCA GIMENEZ   Juan    CEG    0.600   2   19   qualificat 
 28   MESTRES SANNA   Josep    SAM    0.500   6   26   qualificat 
 29   CASTELLANO GONZALEZ   David    CET    0.500   2   25   qualificat 
 30   LONCA PUIG   Arnau    CEG    0.500   1   21   qualificat 
 31   BALLESTÉ SANTACANA   Guifré    SAM    0.500   0   22   qualificat 
 32   FERREIRA ROMEU   Tiago    CET    0.500   -6   19   qualificat 
 33   SEÑIS LOPEZ   Roger    CEG    0.400   5   20   qualificat 
 34   JERJOMIN   Vladimir    SAG    0.400   0   16   qualificat 
 35   TENA RAVENTÓS   Albert    SAC    0.400   -3   18   qualificat 
 36   MANUCU   Mihai    CEG    0.400   -6   14   qualificat 
 37   DE NOBEL GARCÍA   Jan    SAC    0.333   -2   22   qualificat 
 38   LÓPEZ RUBIO   Omar    SAM    0.333   -2   21   qualificat 
 39   DE CID RODRÍGUEZ   Josep    SAM    0.333   -3   21   qualificat 
 40   PEREZ MUÑOZ   Pedro    SAM    0.333   -4   21   qualificat 
 41   SANTIAGO ULLOD   Adria    SAC    0.333   -16   11   qualificat 
 42   JANUÉ GRAELL   Oriol    SAM    0.200   -7   16   qualificat 
 43   IGLESIAS MORO   Pol    SAM    0.200   -8   13   qualificat 
 44   TESTOR VINIEGRA   Ricardo    SAM    0.200   -11   13   qualificat 
 45   BALCAZAR NAVARRO   Jose Luis    SAM    0.200   -11   10   qualificat 
 46   TROYA SEBASTIAN   Marc    SAM    0.167   -6   19   qualificat 
 47   RUTLLAN DOMÍNGUEZ   Oriol    SAM    0.167   -10   15   qualificat 
 48   SABATE TOMAS   Josep    SEA    0.167   -11   17   el·liminat 
 49   GUMA CABEZA   Jose Maria    CES    0.167   -14   14   el·liminat 
 50   ANGELINI-ROTA I REY   Aimone    SAM    0.167   -15   13   el·liminat 
 51   PÉREZ VILÁ   Cristóbal    SAM    0.000   -13   12   el·liminat 
 52   MORÉ CODINA   Sergi    SAM    0.000   -14   11   el·liminat 
 53   SANZ DEL PUERTO   Andy    SAM    0.000   -16   14   el·liminat 
 54   PALAFOLL I LOPEZ   Joan Pol    SAM    0.000   -16   9   el·liminat 
 55   ANGLES CONSUL   Francesc    SAM    0.000   -17   13   el·liminat 
 56   ZAGO MA   Enzo    SAM    0.000   -19   6   el·liminat 
 57   GARCIA FARRERAS   Adrià    SAM    0.000   -20   10   el·liminat 
 57   GES CROS   Xavier    SAM    0.000   -20   10   el·liminat 
 57   PEREZ VILA   Albert    SAM    0.000   -20   10   el·liminat 

 
Document engarde-service - 03/01/2020 18:18:56
This document is automatically refreshed, la podeu actualitzar vosaltres mateixos