Cadet Circuit sabre boys cadets team
Etropolski's sabre
Sofia
17 November 2019

  -  Engarde Smart

Fencers (present - 165)

 Name   First name   Team 
 AKBAROV   Murad   AZERBAIJAN 
 HUSEYNLI   Magsud   AZERBAIJAN 
 KHASIYEV   Aykhan   AZERBAIJAN 
 MAMMADOV   Saleh   AZERBAIJAN 
 VOLCKAERT   Cedric   BELGIUM 
 DE VISSCHER   Jerome   BELGIUM 2 
 DEVOS   Jurre   BELGIUM 2 
 STAS DE RICHELLE   Arnaud   BELGIUM 2 
 DANNEELS   Birgen   BELGIUM 
 VANNIEUWENBORGH   Gijs   BELGIUM 
 HRISTOV   Hristo   BULGARIA 3 
 KAMEN   Jerkov   BULGARIA 6 
 HRISTOV   Kamen   BULGARIA 5 
 MIHAYLOV   Simeon   BULGARIA 5 
 ALEKSANDROV   Ivaylo   BULGARIA 1 
 ZLATAROV   Georgi   BULGARIA 1 
 SIMEONOV   Boris   BULGARIA 6 
 KOLIMECHKOV   Radko   BULGARIA 3 
 FILEV   Viktor   BULGARIA 4 
 LEVIEV   Daniel   BULGARIA 4 
 PANEV   Alexander   BULGARIA 4 
 VALKOV   Angel   BULGARIA 1 
 PETROV   Petar   BULGARIA 6 
 VELIKOV   Veselin   BULGARIA 2 
 STOYCHEV   Todor   BULGARIA 1 
 STOYANOV   Yasen   BULGARIA 2 
 LALOV   Mihail   BULGARIA 3 
 HADJILAZOV   Mihail   BULGARIA 5 
 KUVLIEV   Valentin   BULGARIA 2 
 PAVLOV   Pavel   BULGARIA 2 
 GENKOV   Alexander   BULGARIA 4 
 MANESIOTIS   Panagiotis   BULGARIA 6 
 ELBOGHDADLY   Fares   EGYPT 
 MAROUF   Eyad   EGYPT 
 MOATAZ   Adham   EGYPT 
 NOFAL   Zeyad   EGYPT 
 HO   Ian   GREAT BRITAIN 2 
 AKINYOSOYE   Folayemi   GREAT BRITAIN 4 
 LINDSAY   Daniel   GREAT BRITAIN 4 
 FIDLER   Nathaniel   GREAT BRITAIN 4 
 MARTIN   Henry   GREAT BRITAIN 3 
 MCLELLAN   Rory   GREAT BRITAIN 
 BEDFORD   Louis   GREAT BRITAIN 2 
 MYNORS   George   GREAT BRITAIN 2 
 ALLEN   Samuel   GREAT BRITAIN 
 CROMIE   Max   GREAT BRITAIN 
 HOLDSWORTH   Darcy   GREAT BRITAIN 
 NORRIS   Roman   GREAT BRITAIN 3 
 HILTON   Ethan   GREAT BRITAIN 2 
 RAUT   Thomas   GREAT BRITAIN 3 
 WOODWARD   Zachary   GREAT BRITAIN 3 
 KALOUTAS   Filippos   GREECE 3 
 KROUSKOS   Spyridon   GREECE 3 
 MARTINOS   Dimitrios   GREECE 3 
 KATSIGIANNIS   Ioannis   GREECE 4 
 METALLINOS   Xristos   GREECE 4 
 PERGAMALIS   Nikolaos Angelos   GREECE 4 
 CHATZICHRISTOS   Vasilis-Eric   GREECE 1 
 PREDARIS   Vasileios   GREECE 1 
 ROMANOS   Ioannis   GREECE 1 
 EFTYCHIADIS   Athanasios   GREECE 2 
 KOKKOS   Panagiotis   GREECE 2 
 PASCHALIDIOGLOU   Synodinos   GREECE 2 
 DREPANOPOULOS   Panagiotis   GREECE 4 
 GASZNER   Adam   HUNGARY 1 
 ONDRIK   Konrad   HUNGARY 1 
 TOTH   Patrik   HUNGARY 1 
 SZABO   Marton   HUNGARY 2 
 ZADRAVECZ   Mate   HUNGARY 2 
 KOHARI   Tamas   HUNGARY 2 
 VIGH   Benedek   HUNGARY 1 
 KOLBEINSSON   Hafsteinn Yngvi   ICELAND 
 VIDAR   Alexander   ICELAND 
 KRISTMANNSSON   Jakob Lars   ICELAND 
 DVILANSKY   Sahar   ISRAEL 
 DVILANSKY   Shachar   ISRAEL 
 ROKHLIN   Sagi   ISRAEL 
 FRUMGARZTS   David Shlomo   ISRAEL 
 SOVAR   Marco   ROMANIA 
 DICU   Rares   ROMANIA 4 
 LUPU   Nicolas   ROMANIA 4 
 RADU   Luca   ROMANIA 4 
 COVALIU   Vlad   ROMANIA 5 
 GHEORGHE   Rares   ROMANIA 5 
 NITU   Radu   ROMANIA 
 DUTU   Ionut   ROMANIA 
 COJOCARU   Mario   ROMANIA 3 
 IACOB   Paul   ROMANIA 3 
 MACOVEI   Razvan   ROMANIA 3 
 TIPISCA   Razvan   ROMANIA 2 
 STAN   Cosmin   ROMANIA 
 CIDU   Casian   ROMANIA 2 
 CIDU   Iustin   ROMANIA 2 
 MIHNEA   Andrei   ROMANIA 2 
 ENACHE   Mihnea   ROMANIA 3 
 ISMANA   Teodor   ROMANIA 5 
 FLIRT   Vladislav   RUSSIA 1 
 MEDVEDEV   Ivan   RUSSIA 1 
 SAVINOV   Yaroslav   RUSSIA 1 
 DERGACHEV   Aleksandr   RUSSIA 2 
 GVADZABIA   Georgiy   RUSSIA 2 
 MAKAROV   Dmitriy   RUSSIA 2 
 CHUKIN   Daniil   RUSSIA 3 
 KISIN   Nikita   RUSSIA 3 
 MEKESHKIN   Mark   RUSSIA 3 
 SOMOV   Sergey   RUSSIA 3 
 KOVALEV   Egor   RUSSIA 4 
 MANIN   Lev   RUSSIA 4 
 SAMOKHVALOV   Gleb   RUSSIA 4 
 TSYPIN   Ivan   RUSSIA 4 
 BRITVIN   Aleksandr   RUSSIA 5 
 DEZHNEV   Maksim   RUSSIA 5 
 DOVLETOV   Ilyas   RUSSIA 5 
 KALENDER   Muhammed Furkan   TURKEY 
 ASIK   Murat Sarp   TURKEY 
 DINC   Efe   TURKEY 
 BACAK   Erkan Isik   TURKEY 3 
 KORKUT   Mehmet Kuzey   TURKEY 3 
 SIMAV   Orhun Erke   TURKEY 4 
 KUMUK   Kuzey   TURKEY 5 
 EMIROGLU   Burak Efe   TURKEY 2 
 PAR   Sinan   TURKEY 
 KOPMAZ   Egemen   TURKEY 2 
 CAGLAYAN   Kerem   TURKEY 4 
 ASIROK   Ensar Yigit   TURKEY 5 
 USEN   Hamza Yigit   TURKEY 3 
 SAHLAN   Bilgehan   TURKEY 2 
 TAFLAN   Ahmet Turgut   TURKEY 3 
 OZTURK   Alkim   TURKEY 2 
 ARIN   Necati Arman   TURKEY 4 
 TAKES   Bora   TURKEY 4 
 BAYRAKTAR   Mehmet Omer   TURKEY 5 
 MARKUNIN   Ihor   UKRAINE 3 
 ZAKUTNII   Stanislav   UKRAINE 3 
 HRYHORUK   Oleksandr   UKRAINE 
 SEMENOV   Yegor   UKRAINE 
 ZELENSKYI   Illia   UKRAINE 3 
 SLASTIN   Andrii   UKRAINE 4 
 STOLIARCHUK   Glib   UKRAINE 4 
 KRASNOVYD   Roman   UKRAINE 5 
 SEMENOV   Oleksandr   UKRAINE 5 
 KOLOBAIEV   Dmytro   UKRAINE 2 
 DZIUBA   Viacheslav   UKRAINE 
 ROZVAZHAYEV   Alejandro   UKRAINE 2 
 ROSHCHIN   Maksym   UKRAINE 4 
 HAISIN   Ivan   UKRAINE 
 KUCHERENKO   Rostislav   UKRAINE 2 
 SEMENOV   Maksym   UKRAINE 2 
 KORNILOV   Artem   UKRAINE 5 
 LYTVYNENKO   Oleksii   UKRAINE 3 
 OLYSHEVETS   Ihor   UKRAINE 5 
 ANGLADE   Ronald   UNITED STATES OF AMERICA 1 
 CHAYEVSKY   Kirk   UNITED STATES OF AMERICA 1 
 HARLEY   Colby   UNITED STATES OF AMERICA 1 
 HARVEY   Nicholas   UNITED STATES OF AMERICA 1 
 CALLAHAN   Jaden   UNITED STATES OF AMERICA 2 
 HAMMER   Peter   UNITED STATES OF AMERICA 2 
 JEFFORDS   Alexander   UNITED STATES OF AMERICA 2 
 LIMB   Matthew   UNITED STATES OF AMERICA 2 
 DENNER   Lysander   UNITED STATES OF AMERICA 3 
 GEFELL   Andrew   UNITED STATES OF AMERICA 3 
 KIM   Avery   UNITED STATES OF AMERICA 3 
 DHINGRA   Gian   UNITED STATES OF AMERICA 4 
 JI   Cody   UNITED STATES OF AMERICA 4 
 LILOV   Neil   UNITED STATES OF AMERICA 4 

 
Document engarde-service - 17.11.2019 г. 18:27:44
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently