Cadet Circuit
women sabre caders
17 November 2018
Sofia

Launch Engarde Smart >> (?faible_itinerance?)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   BATTAI SUGAR   Katinka    HUN    1.000   27   30   qualifier 
 2   GREENBAUM   Atara    USA    1.000   23   30   qualifier 
 2   STRZALKOWSKI   Aleksandra    USA    1.000   23   30   qualifier 
 4   JOHNSON   Honor    USA    1.000   22   30   qualifier 
 5   ANATSKAYA   Anastasia    RUS    1.000   21   30   qualifier 
 6   ERBIL   Nisanur    TUR    1.000   20   30   qualifier 
 7   FENYOSI   Zita    HUN    1.000   19   30   qualifier 
 8   STEFANELLO   Lucia    ITA    1.000   19   25   qualifier 
 9   LI   Anna    USA    1.000   18   30   qualifier 
 10   GUTHIKONDA   Nithya    USA    1.000   17   30   qualifier 
 10   KOZHUKHOVA   Sofiia    RUS    1.000   17   30   qualifier 
 12   SZUCS   Luca    HUN    0.833   21   29   qualifier 
 13   BONDAR   Oleksandra    UKR    0.833   18   29   qualifier 
 13   MILLER   Sky    USA    0.833   18   29   qualifier 
 15   MOYA   Keona    USA    0.833   18   28   qualifier 
 16   KUZNETSOVA   Maria    RUS    0.833   18   27   qualifier 
 17   BERMAN   Stella    USA    0.833   17   28   qualifier 
 17   MONUKHOVA   Daria    RUS    0.833   17   28   qualifier 
 19   GONTSOVA   Daria    UKR    0.833   16   28   qualifier 
 19   ROBBINS WILKINSON   Ellen    GBR    0.833   16   28   qualifier 
 21   BOTEZATU   Ana    ROU    0.833   15   29   qualifier 
 22   GOUHIN   Chloe    USA    0.833   14   29   qualifier 
 22   LIANG   Megan    USA    0.833   14   29   qualifier 
 24   WHANG   Rebecca    USA    0.833   14   28   qualifier 
 25   PASTUKHOVA   Alina    RUS    0.833   14   26   qualifier 
 26   PLEKHANOVA   Vlada    RUS    0.833   14   25   qualifier 
 27   ROMANENKO   Veronika    RUS    0.833   13   29   qualifier 
 28   OKUTINA   Angelina    RUS    0.833   13   28   qualifier 
 29   MELNYCHUK   Yelizaveta    UKR    0.833   13   25   qualifier 
 30   GREENBAUM   Ella    USA    0.833   12   26   qualifier 
 31   BATHORY   Kata    HUN    0.833   11   28   qualifier 
 31   GOLOVKINA   Sofiia    UKR    0.833   11   28   qualifier 
 31   SMYRNOVA   Anna    UKR    0.833   11   28   qualifier 
 34   ANTIPOVA   Ekaterina    RUS    0.833   10   27   qualifier 
 35   KUPOVYKH   Irina    UKR    0.833   9   27   qualifier 
 36   AVAKIAN   Mikaela    USA    0.833   8   27   qualifier 
 37   SHAVARSH   Viktoria    BUL    0.833   5   25   qualifier 
 38   PAPAI   Viktoria Zoe    HUN    0.800   4   20   qualifier 
 39   NEIKOVA   Emma    BUL    0.667   12   28   qualifier 
 40   JANKOVICS   Anna    HUN    0.667   11   28   qualifier 
 41   CHAN   Leanne Hui-Wen    SGP    0.667   10   26   qualifier 
 41   POSSICK   Lola    USA    0.667   10   26   qualifier 
 43   ZINYUKHINA   Mariya    RUS    0.667   10   25   qualifier 
 44   KARKACIOGLU   Oyku Ece    TUR    0.667   9   27   qualifier 
 45   DOMBROVSKA   Lidiia    UKR    0.667   9   26   qualifier 
 45   IACOB   Emma    ROU    0.667   9   26   qualifier 
 45   IVANOVA   Beloslava    BUL    0.667   9   26   qualifier 
 45   KONSTANTAKOPOULOU   Despoina    GRE    0.667   9   26   qualifier 
 49   MISSURAI   Palma    HUN    0.667   9   24   qualifier 
 50   KOBRA   Virag    HUN    0.667   9   23   qualifier 
 51   KORSAK   Oleksandra    UKR    0.667   8   25   qualifier 
 52   SZAKATS   Zsuzsanna    HUN    0.667   7   26   qualifier 
 53   STAN   Amalia    ROU    0.667   7   23   qualifier 
 54   KESZEI   Kira    HUN    0.667   6   26   qualifier 
 55   CHITU   Mihaela    ROU    0.667   6   25   qualifier 
 55   STEFANESCU   Alyssa    ROU    0.667   6   25   qualifier 
 57   KEFALA   Konstantina    GRE    0.667   6   23   qualifier 
 58   BLACKLEDGE   Eleanor    GBR    0.667   5   26   qualifier 
 59   KURTULMUS   Maya Atac    TUR    0.667   5   25   qualifier 
 60   LU   Vivian    USA    0.667   5   24   qualifier 
 60   SOOS   Dorottya    HUN    0.667   5   24   qualifier 
 62   POPA   Patricia    ROU    0.667   5   23   qualifier 
 63   HARRISON   Imogen    USA    0.667   5   22   qualifier 
 64   SHEVELEVA   Darya    RUS    0.667   5   20   qualifier 
 65   BRIERLEY   Bethany    GBR    0.667   4   23   qualifier 
 65   NEAGU   Teodora    ROU    0.667   4   23   qualifier 
 67   CORCORAN   Erin    GBR    0.667   3   24   qualifier 
 68   DANCIU   Vanessa    ROU    0.667   3   21   qualifier 
 69   SAVA MUSTEATA   Cela    ROU    0.667   -1   20   qualifier 
 70   PANTIS   Ilinca    ROU    0.600   11   22   qualifier 
 71   KHARLAMOVA   Elizaveta    RUS    0.500   7   25   qualifier 
 72   WESTWELL   Amy    GBR    0.500   5   23   qualifier 
 73   PICCOLI   Alessia    ITA    0.500   5   22   qualifier 
 74   MOROIANU   Laura    ROU    0.500   4   26   qualifier 
 75   ABRAM-MOORE   Bea    GBR    0.500   3   24   qualifier 
 75   OZARSLAN   Berfin Nur    TUR    0.500   3   24   qualifier 
 75   YUN   Maya    USA    0.500   3   24   qualifier 
 78   GHEORGHE   Andreea Cristina    ROU    0.500   3   19   qualifier 
 79   MACIT   Serra    TUR    0.500   2   24   qualifier 
 80   BEVIZ   Dorottya    HUN    0.500   2   23   qualifier 
 81   CHING   Sapphira Sheung    HKG    0.500   2   22   qualifier 
 81   HUNTER   Nina    USA    0.500   2   22   qualifier 
 83   TRIANTAFYLLI   Eleftheria Iliana    GRE    0.500   1   23   qualifier 
 84   CIOBANU   Roberta    ROU    0.500   1   21   qualifier 
 84   EROKHOVA   Sofya    RUS    0.500   1   21   qualifier 
 86   LOO   Heidi Yan Kay    SGP    0.500   0   23   qualifier 
 86   SERBAN   Denisa    ROU    0.500   0   23   qualifier 
 88   AU   Megan Cheok Tung    SGP    0.500   0   20   qualifier 
 89   PINTER   Dorottya    HUN    0.500   0   19   qualifier 
 89   SHMALUN   Sofiia    UKR    0.500   0   19   qualifier 
 91   SISIK   Pinar Miray    TUR    0.500   -1   19   qualifier 
 92   MORENETS-KUBANSKA   Valeriia    UKR    0.500   -2   24   qualifier 
 93   PREOBRAZHENSKAYA   Maria    RUS    0.500   -2   21   qualifier 
 94   KARAKOC   Beray Su    TUR    0.500   -3   20   qualifier 
 95   POLONKO   Sofa    UKR    0.500   -3   19   qualifier 
 96   COJOCARU   Maria    ROU    0.500   -4   20   qualifier 
 97   MAVRIKAKI   Athinais    GRE    0.500   -5   21   qualifier 
 98   ULUSALOGLU   Isil    TUR    0.500   -5   16   qualifier 
 99   AKSEL   Sude    TUR    0.500   -6   19   qualifier 
 100   CHONG   Ying Xuan Calista    SGP    0.500   -7   18   qualifier 
 101   CHRISTEA   Artemis Caroline    GRE    0.400   -10   11   qualifier 
 102   BADEA   Maria    ROU    0.333   2   24   qualifier 
 103   LLEWELLYN   Elsie    GBR    0.333   0   21   qualifier 
 104   CRACIUN   Ioana    ROU    0.333   -1   22   qualifier 
 105   BATA   Edua    HUN    0.333   -2   23   qualifier 
 105   SEBENIK   Ana    SLO    0.333   -2   23   qualifier 
 107   TURCHANINOVA   Olena    UKR    0.333   -3   21   qualifier 
 108   AYDOGAN   Delfinsu    TUR    0.333   -3   19   qualifier 
 109   SPIESZ   Anna    HUN    0.333   -4   20   qualifier 
 110   KURT   Zeynep    TUR    0.333   -4   17   qualifier 
 111   EGYUD   Eszter    HUN    0.333   -5   20   qualifier 
 112   GUBAREVYCH   Emiliya    UKR    0.333   -6   20   qualifier 
 112   KAYA   Tugce Rana    TUR    0.333   -6   20   qualifier 
 114   BULBA   Daria    UKR    0.333   -6   18   qualifier 
 115   KOKALOVA   Ralitsa    BUL    0.333   -7   20   qualifier 
 116   LIU   Zara    GBR    0.333   -7   19   qualifier 
 116   MUNTEANU   Magdalena    ROU    0.333   -7   19   qualifier 
 118   URBAN   Luca    HUN    0.333   -8   18   qualifier 
 119   JUHASZ   Anna    HUN    0.333   -8   17   qualifier 
 120   ATANASOVA   Kalina    BUL    0.333   -8   14   qualifier 
 121   MILANOVA   Kristina    BUL    0.333   -9   17   eliminated 
 122   KUMBAROGLU   Aysu    TUR    0.333   -9   15   eliminated 
 123   KOCHRONA   Natalia    GRE    0.333   -9   14   eliminated 
 124   GUNGOR   Nil    TUR    0.333   -9   13   eliminated 
 125   NOUSIA   Paraskevi    GRE    0.333   -10   16   eliminated 
 126   MIHAILOVA   Ana    BUL    0.333   -10   14   eliminated 
 127   OZSUNGU   Berfin    TUR    0.333   -11   14   eliminated 
 127   POSHELIUZNA   Kateryna    UKR    0.333   -11   14   eliminated 
 129   FILIPPOPOULOU   Theodora    GRE    0.333   -13   14   eliminated 
 129   WILSON-SMITH   Charlotte A    GBR    0.333   -13   14   eliminated 
 131   ALEXE   Maria    ROU    0.333   -13   12   eliminated 
 132   KOCER   Ezgi    TUR    0.200   -8   15   eliminated 
 133   MARTINAS   Maria    ROU    0.167   -6   21   eliminated 
 134   PAPATHEODOROU   Antonia Argyro    GRE    0.167   -8   20   eliminated 
 135   GROZEVA   Ines    NED    0.167   -8   19   eliminated 
 136   ZAHARINOVA   Gabriela    BUL    0.167   -8   18   eliminated 
 137   VASENKO   Dariia    UKR    0.167   -9   16   eliminated 
 138   DUS   Duru    TUR    0.167   -10   15   eliminated 
 139   VARGA   Emilia    HUN    0.167   -11   15   eliminated 
 140   GAZEPIDI   Maria Eleni    GRE    0.167   -12   16   eliminated 
 141   KHAN   Aneesah    GBR    0.167   -14   12   eliminated 
 141   KONTOGIORGI   Ismini    GRE    0.167   -14   12   eliminated 
 141   SAUNDERS   Nicole    GBR    0.167   -14   12   eliminated 
 144   MALI   Meta    SLO    0.167   -15   14   eliminated 
 145   TULCHEVSKAN   Anzhelika    UKR    0.167   -15   11   eliminated 
 146   PALASKA   Agni    GRE    0.167   -16   13   eliminated 
 147   SIMON   Petronella    HUN    0.167   -17   12   eliminated 
 148   KACHULEVA   Ana-Franceska    BUL    0.167   -19   10   eliminated 
 149   GREGORY   Alex-Beatrice    BUL    0.167   -20   9   eliminated 
 149   TANZMEISTER   Franziska    AUT    0.167   -20   9   eliminated 
 151   DI GIULIO   Francesca    ITA    0.167   -20   8   eliminated 
 152   KOLESNYCHENKO   Yuliia    UKR    0.000   -14   16   eliminated 
 153   LIAMI   Areti    GRE    0.000   -15   15   eliminated 
 154   NIKOLOVA   Mihaela    BUL    0.000   -16   9   eliminated 
 155   PRIESTLEY   Catherine    USA    0.000   -19   11   eliminated 
 155   THEODOSI   Vasiliki    GRE    0.000   -19   11   eliminated 
 157   ISLIER   Buket    TUR    0.000   -21   9   eliminated 
 157   MOUTOPOULOU   Evangelia    GRE    0.000   -21   9   eliminated 
 159   PETKOVA   Daniela    BUL    0.000   -22   8   eliminated 
 159   PETKOVA   Raya    BUL    0.000   -22   8   eliminated 
 159   VLACHOU   Efstathia    GRE    0.000   -22   8   eliminated 
 162   PSOFAKI   Danai Pigi    GRE    0.000   -23   7   eliminated 
 163   APOSTOLOPOULOU   Christina    GRE    0.000   -24   6   eliminated 
 163   BASKALAR   Elif Nilay    TUR    0.000   -24   6   eliminated 
 165   GASPERLIN   Hana    SLO    0.000   -25   5   eliminated 
 166   BOYADZHIEVA   Alexandra    BUL    0.000   -27   3   eliminated 
 166   CHATZIKOKKINOU   Aikaterini Maria    GRE    0.000   -27   3   eliminated 
    WILLIAMS   Jadeyn    USA    forfait         forfeit 

 
Document engarde-escrime - 18.11.2018 г. 10:59:05
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently