CAMPIONAT DE CATALUNYA M-17
ESPASA MASCULI
26.05.2018
Poliesportiu municipal de Cabrils

      Taula de 16

    Taula de 16     Taula de 8   Semifinals   Final
   1   SEA1      
          SEA1 
16                                
            SEA1 
   9   SAM2          45/30
          SAM2      
 SEA3     44/42     
              SEA1 
   5   SAM3            45/25
          SAM3           
12                      
            SEA2      
   13             44/43     
          SEA2        
 SEA2                    
                                
   3   SAC1                 
          SAC1        
14                   
            SAC1      
   11   SAP1          45/27     
          SAP1           
 SAC2     45/29          
              SAM1 
   7   SEA4            45/36
          SEA4      
10   SAC3     42/28     
            SAM1 
   15             45/33
          SAM1      Tercera posici√≥
 SAM1             SEA2 
                SEA2 
           SAC1  45/28

 

Taula de 16 : SEA3 - SAM2      ^

SEA3 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SAM2
PORRES FERRE Alex 3 3 5 5 GARCIA RAMIREZ Oriol
BORRAS LLAMBRICH Eric 6 9 8 3 GARCIA FARRERAS Adrià
ROURE VILA Deneb 2 11 11 3 JANU√Č GRAELL Oriol
PORRES FERRE Alex 2 13 14 3 GARCIA FARRERAS Adrià
ROURE VILA Deneb 3 16 18 4 GARCIA RAMIREZ Oriol
BORRAS LLAMBRICH Eric 8 24 27 9 JANU√Č GRAELL Oriol
ROURE VILA Deneb 3 27 32 5 GARCIA FARRERAS Adrià
PORRES FERRE Alex 3 30 37 5 JANU√Č GRAELL Oriol
BORRAS LLAMBRICH Eric 12 42 44 7 GARCIA RAMIREZ Oriol

 

Taula de 16 : SAC2 - SAP1      ^

SAC2 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SAP1
MONCUNILL ARMANSA Ramon 0 0 5 5 FLORIDO MOLINA Unai
DE HARO PONCE Leo 4 4 8 3 GIBERT SABAT√Č Aniol
POUSO OLABARRIETA Guillem 4 8 12 4 NOGUES NARANJO Marçal
MONCUNILL ARMANSA Ramon 1 9 16 4 GIBERT SABAT√Č Aniol
POUSO OLABARRIETA Guillem 5 14 25 9 FLORIDO MOLINA Unai
DE HARO PONCE Leo 5 19 30 5 NOGUES NARANJO Marçal
POUSO OLABARRIETA Guillem 2 21 33 3 GIBERT SABAT√Č Aniol
MONCUNILL ARMANSA Ramon 3 24 39 6 NOGUES NARANJO Marçal
DE HARO PONCE Leo 5 29 45 6 FLORIDO MOLINA Unai

 

Taula de 16 : SAC3 - SEA4      ^

SAC3 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SEA4
TARRASON VIDELA Martí 0 0 5 5 BORODIN NESTERUK Ivan
ROMAN RAMENTOL Jacob 3 3 6 1 TOMAS PUJOL Ferran
BERTRAN ESCALAS Miquel 5 8 14 8 ACCENSI GOMEZ Jahve
TARRASON VIDELA Martí 0 8 20 6 SABATE TOMAS Enric
BERTRAN ESCALAS Miquel 4 12 25 5 BORODIN NESTERUK Ivan
ROMAN RAMENTOL Jacob 3 15 26 1 ACCENSI GOMEZ Jahve
BERTRAN ESCALAS Miquel 9 24 34 8 TOMAS PUJOL Ferran
TARRASON VIDELA Martí 0 24 34 0 ACCENSI GOMEZ Jahve
ROMAN RAMENTOL Jacob 4 28 42 8 BORODIN NESTERUK Ivan

 

Taula de 8 : SAM2 - SEA1      ^

SAM2 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SEA1
GARCIA RAMIREZ Oriol 1 1 5 5 JIMENEZ GISBERT Aleix
GARCIA FARRERAS Adrià 4 5 8 3 PINYOL TOMAS Genis
JANU√Č GRAELL Oriol 3 8 15 7 NAVARRO ACOSTA Marc
GARCIA FARRERAS Adrià 2 10 20 5 JIMENEZ GISBERT Aleix
GARCIA RAMIREZ Oriol 6 16 25 5 NAVARRO ACOSTA Marc
JANU√Č GRAELL Oriol 4 20 30 5 PINYOL TOMAS Genis
GARCIA FARRERAS Adrià 3 23 35 5 NAVARRO ACOSTA Marc
JANU√Č GRAELL Oriol 6 29 40 5 JIMENEZ GISBERT Aleix
GARCIA RAMIREZ Oriol 1 30 45 5 PINYOL TOMAS Genis

 

Taula de 8 : SEA2 - SAM3      ^

SEA2 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SAM3
MARTINEZ GUERRERO Guillem 5 5 2 2 PUERTAS HERNANDEZ Karlos
VIVAS FRANCO Mateo 5 10 3 1 SALOM√ď VENDRELL Pau
ALMUDEVE FORCADELL Joan Pasqual 3 13 15 12 RUTLLAN DOM√ćNGUEZ Oriol
MARTINEZ GUERRERO Guillem 4 17 19 4 SALOM√ď VENDRELL Pau
ALMUDEVE FORCADELL Joan Pasqual 2 19 25 6 PUERTAS HERNANDEZ Karlos
VIVAS FRANCO Mateo 2 21 30 5 RUTLLAN DOM√ćNGUEZ Oriol
ALMUDEVE FORCADELL Joan Pasqual 4 25 35 5 SALOM√ď VENDRELL Pau
MARTINEZ GUERRERO Guillem 8 33 38 3 RUTLLAN DOM√ćNGUEZ Oriol
VIVAS FRANCO Mateo 11 44 43 5 PUERTAS HERNANDEZ Karlos

 

Taula de 8 : SAP1 - SAC1      ^

SAP1 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SAC1
GIBERT SABAT√Č Aniol 1 1 5 5 DE NOBEL GARC√ćA Jan
FLORIDO MOLINA Unai 2 3 10 5 DE HARO PONCE Pablo
NOGUES NARANJO Marçal 7 10 14 4 SANTIAGO ULLOD Adria
FLORIDO MOLINA Unai 1 11 20 6 DE NOBEL GARC√ćA Jan
GIBERT SABAT√Č Aniol 0 11 21 1 NAVAS MARIN Alvaro
NOGUES NARANJO Marçal 2 13 30 9 DE HARO PONCE Pablo
FLORIDO MOLINA Unai 7 20 35 5 NAVAS MARIN Alvaro
NOGUES NARANJO Mar√ßal 4 24 40 5 DE NOBEL GARC√ćA Jan
GIBERT SABAT√Č Aniol 3 27 45 5 DE HARO PONCE Pablo

 

Taula de 8 : SAM1 - SEA4      ^

SAM1 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SEA4
IGLESIAS MORO Pol 5 5 2 2 ACCENSI GOMEZ Jahve
USON SANTOS Victor 4 9 8 6 BORODIN NESTERUK Ivan
PASCUAL MODOLELL Victor 6 15 10 2 TOMAS PUJOL Ferran
ZAGO MA Enzo 5 20 13 3 ACCENSI GOMEZ Jahve
IGLESIAS MORO Pol 5 25 13 0 TOMAS PUJOL Ferran
PASCUAL MODOLELL Victor 5 30 23 10 BORODIN NESTERUK Ivan
ZAGO MA Enzo 5 35 23 0 TOMAS PUJOL Ferran
PASCUAL MODOLELL Victor 5 40 29 6 ACCENSI GOMEZ Jahve
IGLESIAS MORO Pol 5 45 33 4 BORODIN NESTERUK Ivan

 

Semifinals : SEA2 - SEA1      ^

SEA2 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SEA1
VIVAS FRANCO Mateo 2 2 5 5 MARTI GARCIA Aleix
MARTINEZ GUERRERO Guillem 5 7 10 5 NAVARRO ACOSTA Marc
SABATE TOMAS Josep 2 9 15 5 JIMENEZ GISBERT Aleix
VIVAS FRANCO Mateo 3 12 20 5 NAVARRO ACOSTA Marc
SABATE TOMAS Josep 3 15 25 5 MARTI GARCIA Aleix
MARTINEZ GUERRERO Guillem 3 18 30 5 JIMENEZ GISBERT Aleix
SABATE TOMAS Josep 4 22 35 5 NAVARRO ACOSTA Marc
VIVAS FRANCO Mateo 2 24 40 5 JIMENEZ GISBERT Aleix
MARTINEZ GUERRERO Guillem 1 25 45 5 MARTI GARCIA Aleix

 

Semifinals : SAM1 - SAC1      ^

SAM1 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SAC1
USON SANTOS Victor 1 1 5 5 DE HARO PONCE Pablo
IGLESIAS MORO Pol 8 9 10 5 SANTIAGO ULLOD Adria
ZAGO MA Enzo 6 15 12 2 DE NOBEL GARC√ćA Jan
USON SANTOS Victor 4 19 14 2 SANTIAGO ULLOD Adria
ZAGO MA Enzo 5 24 16 2 DE HARO PONCE Pablo
IGLESIAS MORO Pol 6 30 20 4 DE NOBEL GARC√ćA Jan
ZAGO MA Enzo 3 33 21 1 SANTIAGO ULLOD Adria
USON SANTOS Victor 5 38 32 11 DE NOBEL GARC√ćA Jan
IGLESIAS MORO Pol 7 45 36 4 DE HARO PONCE Pablo

 

Tercera posici√≥ : SAC1 - SEA2      ^

SAC1 Tocats Puntuació Puntuació Tocats SEA2
DE HARO PONCE Pablo 3 3 5 5 MARTINEZ GUERRERO Guillem
NAVAS MARIN Alvaro 0 3 5 0 VIVAS FRANCO Mateo
DE NOBEL GARC√ćA Jan 10 13 15 10 SABATE TOMAS Josep
NAVAS MARIN Alvaro 1 14 18 3 MARTINEZ GUERRERO Guillem
DE HARO PONCE Pablo 4 18 23 5 SABATE TOMAS Josep
DE NOBEL GARC√ćA Jan 6 24 30 7 VIVAS FRANCO Mateo
SANTIAGO ULLOD Adria 3 27 35 5 SABATE TOMAS Josep
DE NOBEL GARC√ćA Jan 1 28 40 5 MARTINEZ GUERRERO Guillem
DE HARO PONCE Pablo 0 28 45 5 VIVAS FRANCO Mateo

 
Document engarde-service - 26/05/2018 12:50:32
Aquest document s'actualitza cada 30 segons, la podeu actualitzar vosaltres mateixos