Campionat de Catalunya - Trofeu Sala Joiers
ESPASA MASCULí
29.06.2019
Vilanova i la G

Començar Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Classificació dels poules, volta No 1

 Pos   Nom1   Nom2   Club   Vict/matx   Ind.   TD   Grup 
 1   LANTERI   Guillaume    SAC    1,000   13   25   qualificat 
 2   FABREGAT PUJOL   Angel    SEA    0,833   18   29   qualificat 
 3   GONELL TOMAS   Gerard    SEA    0,833   17   29   qualificat 
 4   LANTERI   Marc Antoine    SAC    0,833   11   29   qualificat 
 5   GISPERT TORRAS   Joan    SAM    0,833   9   27   qualificat 
 6   GRIGORYAN   Samvel    SAP    0,833   8   27   qualificat 
 7   TORRES CANO   Alejo    SAM    0,667   10   28   qualificat 
 8   MARTI GARCIA   Aleix    SEA    0,667   7   27   qualificat 
 8   NAVARRO ACOSTA   Marc    SEA    0,667   7   27   qualificat 
 10   ALVARADO HERNANDEZ   Marius    SAM    0,667   6   25   qualificat 
 11   TESTOR SCHNELL   Tomas    SAM    0,667   5   26   qualificat 
 12   TERCERO PLA   Carlos    SEA    0,667   -2   22   qualificat 
 13   GIL BARBERA   Yeray    SEA    0,600   5   21   qualificat 
 14   SHIVEL FE   Lluis    SAM    0,600   2   20   qualificat 
 15   HEREDIA VIVES   Aleix    CEG    0,500   3   24   qualificat 
 16   MARTINEZ GUERRERO   Guillem    SEA    0,500   3   23   qualificat 
 17   GASSET PIÑON   Agustí    CET    0,500   2   25   qualificat 
 18   CHAMIZO BELLIDO   Cristian    SAM    0,500   -1   22   qualificat 
 19   RIVADEO SULLIVAN   Enzo    SAM    0,500   -2   20   qualificat 
 20   SABATE TOMAS   Josep    SEA    0,400   -5   17   qualificat 
 21   ANDERTON   Grant    SAM    0,333   -3   22   qualificat 
 22   MARTI FRAIZ   Jonathan    SAM    0,333   -3   21   qualificat 
 23   CABRERA GENDRE   Arnau    SEA    0,333   -4   20   qualificat 
 24   BORRAS LLAMBRICH   Eric    SEA    0,333   -6   21   qualificat 
 25   JIMENEZ GISBERT   Aleix    SEA    0,333   -7   21   qualificat 
 26   TROYA SEBASTIAN   Marc    SAM    0,333   -7   20   qualificat 
 27   BAGAN NAVARRO   Hector    SESUPC    0,333   -7   19   qualificat 
 28   CORNET CARMONA   Guillermo    SAG    0,333   -8   19   qualificat 
 29   BALLESTÉ SANTACANA   Guifré    SAM    0,333   -11   17   el·liminat 
 30   PUERTAS HERNANDEZ   Karlos    SAM    0,200   -5   19   el·liminat 
 31   BALCAZAR NAVARRO   Jose Luis    SAM    0,200   -10   13   el·liminat 
 32   GALBANY AGULLÓ   Borja    SAC    0,167   -11   17   el·liminat 
 32   SEÑIS LOPEZ   Roger    CEG    0,167   -11   17   el·liminat 
 34   BUDESCA LLAMBRICH   Josep Miquel    SAG    0,000   -23   7   el·liminat 

 
Document engarde-service - 29/06/2019 16:35:15
Aquest document s'actualitza cada 3 minuts, la podeu actualitzar vosaltres mateixos