Campionat de Catalunya - Trofeu Sala Joiers
SABRE MASCULí
29.06.2019
Vilanova i la G

Començar Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Classificació dels poules, volta No 1

 Pos   Nom1   Nom2   Club   Vict/matx   Ind.   TD   Grup 
 1   ANDREU DEDEU   Marc    SAM    1,000   13   30   qualificat 
 2   ARELLANO MESQUIDA   Francisco    SAM    0,833   20   29   qualificat 
 3   CASANOVA GARCIA   Lucas    SAM    0,833   18   27   qualificat 
 4   VALLHONRAT BERNAT   Nil    SAM    0,833   14   29   qualificat 
 5   CABALLERO LOZANO   Rogelio    EHB    0,833   13   28   qualificat 
 5   MOLINERO JORDAN   Gerard    SAM    0,833   13   28   qualificat 
 7   LOPEZ PLA   Adrià    EHB    0,833   8   26   qualificat 
 8   GONZALEZ AGUILAR   Oscar    EHB    0,667   12   28   qualificat 
 9   FARRE MERLOS   Oriol    EHB    0,667   10   28   qualificat 
 10   SERRAHIMA DE CAMBRA   Pepe    SAM    0,667   8   28   qualificat 
 11   CLEMENTE BAEZA   Mario    EHB    0,667   8   26   qualificat 
 12   CASTILLO VISA   Oscar    EHB    0,667   8   25   qualificat 
 13   ANDREU GUARRO   Pere    SAM    0,667   3   24   qualificat 
 14   ESCODA I TORROELLA   Miquel    SAM    0,500   -1   21   qualificat 
 15   ESPEJO JALA   Pau    EHB    0,500   -1   18   qualificat 
 16   SOLER MIRAS   Pau    EHB    0,500   -2   20   qualificat 
 17   MORENTE AMADO   Erik    EHB    0,500   -8   18   qualificat 
 18   GARCIA MARTIN   Daniel    EHB    0,333   -4   21   qualificat 
 19   GUILERA SARDÀ-FORTUNY   Xavier    SAM    0,333   -5   18   qualificat 
 20   VILA MORENO   Santiago    SAM    0,333   -7   19   qualificat 
 21   BAIRD-LUDLOW   Diego    SAM    0,333   -13   14   qualificat 
 22   ROSER BERTHET   Pablo    SAM    0,167   -10   17   qualificat 
 23   ARIAS FERNÁNDEZ   Sergi    EHB    0,167   -11   16   el·liminat 
 24   CHAMARRO GRAMONA   Iker    SAM    0,167   -14   14   el·liminat 
 25   CASADESUS SOLÉ   Xavier    EHB    0,167   -20   9   el·liminat 
 26   MUÑOZ GOL   Joan    EHB    0,000   -15   15   el·liminat 
 27   LLANAS MUNNE   Pere    EHB    0,000   -18   12   el·liminat 
 28   NISARRE BLEDA   Arnau    CEH    0,000   -19   11   el·liminat 

 
Document engarde-service - 29/06/2019 16:02:15
Aquest document s'actualitza cada 3 minuts, la podeu actualitzar vosaltres mateixos