Satellite Tournament Sabadell 2019
Women's foil

  -  Engarde Smart

Classificació general

 Pos   Nom1   Nom2   Nació   Estatus 
 1   MOHAMED   Aida    HUN     
 2   CALISSI   Olga Rachele    ITA     
 3   BERTHIER   Amita    SGP     
 3   GUO   Jessica Zi Jia    CAN     
 5   DIAZ   Maria Teresa    ESP     
 6   CHENG   Hiu Wai Valerie    HKG     
 7   GOLDIE   Alanna    CAN     
 8   KARAMETE   Irem    TUR     
 9   SMITH   Katie    GBR     
 10   BULCAO   Ana Beatriz    BRA     
 11   PATRU   Morgane    FRA     
 12   TANGHERLINI   Elena    ITA     
 13   BORELLA   Claudia    ITA     
 14   GUYART   Astrid    FRA     
 15   BRETEAU   Andrea    ESP     
 16   RYAN   Kelleigh    CAN     
 17   GIMENEZ   Isis    VEN     
 18   MARINO   Maria    ESP     
 19   BITTEROVA   Kitti    SVK     
 20   CHART   Yvonne    GBR     
 21   MELNIKOVA   Maria    RUS     
 22   KANO   Minami    JPN     
 23   BROT   Coralie    FRA     
 24   BOLDOR   Ana    ROU     
 25   LIU   Cynthia    CAN     
 26   BEARDMORE   Kate    GBR     
 27   TOFFOLON   Giuditta Camilla    ITA     
 28   MICHEL   Nataly    MEX     
 29   BATENINA   Olga    RUS     
 30   MULLINS   Philippa    GBR     
 31   MAK   Tinney    CAN     
 32   BRUGGER   Lilli Maria    AUT     
 33   MANZONI   Michelle    ITA     
 34   TERNI   Maria Ludmila    ARG     
 35   OJEDA   Barbara    ESP     
 36   CASTRO   Ariadna    ESP     
 37   RAPAUD   Astrid    FRA     
 38   CAULFIELD   Jane    CAN     
 39   SIRBU   Teodora    ROU     
 40   DICKSON   Chloe    GBR     
 41   FANG   Sabrina    CAN     
 42   HOOSHI   Erica    USA     
 43   KIRSTEN   Ines    AUT     
 44   CARIDE   Marta    POR     
 45   LIN   Annie    CAN     
 46   MCDERMOTT   Chiara    GBR     
 47   DUXBURY   Victoria    IRL     
 47   MAGYAR   Petra    ROU     
 49   DEGERMAN   Ruusa    FIN     
 50   LIM   Rachel Mary Li-Hsuen    SGP     
 50   TAY   Yu Ling    SGP     
 52   PODSTATZKY   Oktavia    AUT     
 53   WARRENDER   Emily    GBR     
 54   BEARDMORE   Emily    GBR     
 54   MIKHALEVA   Oxana    GBR     
 56   SUDDERICK   Zoe    GBR     
 57   FORNASIER   Alessia    ITA     
 58   VIDAL   Alice    FRA     
 59   FIHOSY   Ayesha    GBR     
 60   KWOK   Rachel    GBR     
 61   BEATTIE   Keziah    IRL     
 62   DOCAVO   Elena    ESP     
 63   ENRIGHT   Irene    FIN     
 64   ALONSO   Laura    ESP     
 65   MARTINEZ LOPEZ   Andrea    ESP     
 66   OSENDE   Carmen    ESP     
 67   KNOWLES   Alice    GBR     
 68   VICENTE   Natalia    ESP     
 69   LAZIN   Alexandra    ROU     
 70   MARTIN CABELLO   Marian    ESP     
 71   DIAZ OCAMPO   Lucia    ESP     
 72   COLMENAR   Angela    ESP     
 73   COUZOFF   Amalia    GBR     
 74   HUANG   Melanie Xinyi    SGP     
 75   FIGUEREDO SIERRA   Maria Jose    COL     
 76   BARRA   Carmen Pilar    ESP     
 77   DIAZ MARTINEZ   Maria Alejandra    COL     
 77   OJEDA   Marina    ESP     
 79   TAYLOR   Beatrice    GBR     
 80   LECHUGA   Paula    ESP     
    KONTOCHRISTOPOULOU   Aikaterini-Maria    GRE    DNF 

 
Document engarde-service - 26/10/2019 19:51:51
aquest document s'actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos