Satellite Tournament Sabadell 2019
Women's foil

  -  Engarde Smart

Classificació dels poules, volta No 1

 Pos   Nom1   Nom2   Nació   Vict/matx   Ind.   TD   Grup 
 1   BERTHIER   Amita    SGP    1,000   25   30   qualificada 
 2   GUO   Jessica Zi Jia    CAN    1,000   20   25   qualificada 
 3   GIMENEZ   Isis    VEN    1,000   19   30   qualificada 
 3   MOHAMED   Aida    HUN    1,000   19   30   qualificada 
 5   MARINO   Maria    ESP    1,000   18   25   qualificada 
 6   BITTEROVA   Kitti    SVK    1,000   17   25   qualificada 
 7   DIAZ   Maria Teresa    ESP    1,000   14   30   qualificada 
 8   CHART   Yvonne    GBR    1,000   13   30   qualificada 
 9   CHENG   Hiu Wai Valerie    HKG    0,833   18   28   qualificada 
 10   MELNIKOVA   Maria    RUS    0,833   16   29   qualificada 
 11   KANO   Minami    JPN    0,833   16   26   qualificada 
 12   BROT   Coralie    FRA    0,833   15   27   qualificada 
 13   GOLDIE   Alanna    CAN    0,833   14   27   qualificada 
 14   MANZONI   Michelle    ITA    0,833   14   26   qualificada 
 15   BOLDOR   Ana    ROU    0,833   13   25   qualificada 
 16   LIU   Cynthia    CAN    0,833   11   26   qualificada 
 17   SMITH   Katie    GBR    0,833   6   25   qualificada 
 18   BULCAO   Ana Beatriz    BRA    0,800   16   24   qualificada 
 19   PATRU   Morgane    FRA    0,800   13   24   qualificada 
 20   BEARDMORE   Kate    GBR    0,800   9   21   qualificada 
 21   CALISSI   Olga Rachele    ITA    0,800   8   21   qualificada 
 22   KARAMETE   Irem    TUR    0,667   12   26   qualificada 
 23   TANGHERLINI   Elena    ITA    0,667   9   28   qualificada 
 24   TOFFOLON   Giuditta Camilla    ITA    0,667   8   26   qualificada 
 25   TERNI   Maria Ludmila    ARG    0,667   8   24   qualificada 
 26   OJEDA   Barbara    ESP    0,667   8   23   qualificada 
 27   CASTRO   Ariadna    ESP    0,667   7   27   qualificada 
 28   BORELLA   Claudia    ITA    0,667   7   26   qualificada 
 29   RAPAUD   Astrid    FRA    0,667   7   24   qualificada 
 30   MICHEL   Nataly    MEX    0,667   7   23   qualificada 
 31   CAULFIELD   Jane    CAN    0,667   6   22   qualificada 
 32   SIRBU   Teodora    ROU    0,667   5   27   qualificada 
 33   BATENINA   Olga    RUS    0,667   5   25   qualificada 
 34   MULLINS   Philippa    GBR    0,667   5   20   qualificada 
 35   DICKSON   Chloe    GBR    0,667   2   21   qualificada 
 36   GUYART   Astrid    FRA    0,600   8   21   qualificada 
 37   FANG   Sabrina    CAN    0,600   7   20   qualificada 
 38   BRETEAU   Andrea    ESP    0,600   2   19   qualificada 
 39   MAK   Tinney    CAN    0,600   2   18   qualificada 
 40   RYAN   Kelleigh    CAN    0,500   9   22   qualificada 
 41   HOOSHI   Erica    USA    0,500   -2   19   qualificada 
 42   KIRSTEN   Ines    AUT    0,500   -6   18   qualificada 
 43   CARIDE   Marta    POR    0,400   1   17   qualificada 
 44   LIN   Annie    CAN    0,400   -3   17   qualificada 
 45   MCDERMOTT   Chiara    GBR    0,400   -5   18   qualificada 
 46   DUXBURY   Victoria    IRL    0,400   -6   13   qualificada 
 46   MAGYAR   Petra    ROU    0,400   -6   13   qualificada 
 48   DEGERMAN   Ruusa    FIN    0,400   -8   12   qualificada 
 49   LIM   Rachel Mary Li-Hsuen    SGP    0,333   -1   21   qualificada 
 49   TAY   Yu Ling    SGP    0,333   -1   21   qualificada 
 51   BRUGGER   Lilli Maria    AUT    0,333   -2   19   qualificada 
 52   PODSTATZKY   Oktavia    AUT    0,333   -4   20   qualificada 
 53   WARRENDER   Emily    GBR    0,333   -5   17   qualificada 
 54   BEARDMORE   Emily    GBR    0,333   -6   18   qualificada 
 54   MIKHALEVA   Oxana    GBR    0,333   -6   18   qualificada 
 56   SUDDERICK   Zoe    GBR    0,333   -7   19   qualificada 
 57   FORNASIER   Alessia    ITA    0,333   -10   16   qualificada 
 58   VIDAL   Alice    FRA    0,200   -5   16   qualificada 
 59   FIHOSY   Ayesha    GBR    0,200   -7   13   qualificada 
 60   KWOK   Rachel    GBR    0,200   -8   12   qualificada 
 61   BEATTIE   Keziah    IRL    0,200   -12   10   qualificada 
 62   DOCAVO   Elena    ESP    0,200   -15   7   qualificada 
 63   ENRIGHT   Irene    FIN    0,167   -9   18   qualificada 
 64   ALONSO   Laura    ESP    0,167   -11   17   qualificada 
 64   MARTINEZ LOPEZ   Andrea    ESP    0,167   -11   17   qualificada 
 66   OSENDE   Carmen    ESP    0,167   -11   15   el·liminada 
 67   KNOWLES   Alice    GBR    0,167   -12   16   el·liminada 
 68   VICENTE   Natalia    ESP    0,167   -14   12   el·liminada 
 69   LAZIN   Alexandra    ROU    0,167   -15   12   el·liminada 
 70   MARTIN CABELLO   Marian    ESP    0,167   -15   10   el·liminada 
 71   DIAZ OCAMPO   Lucia    ESP    0,167   -17   11   el·liminada 
 72   COLMENAR   Angela    ESP    0,167   -20   8   el·liminada 
 73   COUZOFF   Amalia    GBR    0,000   -16   14   el·liminada 
 74   HUANG   Melanie Xinyi    SGP    0,000   -20   9   el·liminada 
 75   FIGUEREDO SIERRA   Maria Jose    COL    0,000   -21   9   el·liminada 
 76   BARRA   Carmen Pilar    ESP    0,000   -22   8   el·liminada 
 77   DIAZ MARTINEZ   Maria Alejandra    COL    0,000   -23   2   el·liminada 
 77   OJEDA   Marina    ESP    0,000   -23   2   el·liminada 
 79   TAYLOR   Beatrice    GBR    0,000   -24   6   el·liminada 
 80   LECHUGA   Paula    ESP    0,000   -30   0   el·liminada 
    KONTOCHRISTOPOULOU   Aikaterini-Maria    GRE    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 26/10/2019 16:42:25
aquest document s'actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos