Poule No 1 - 09:00 - Pista 1 - Àrbitre : BALOGH Reka ROU
Poule No 1 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAGYAR Petra | ROU |
V |
0 | X | 1 | V |
2 | 0,400 | -6 | 13 | |||
FIHOSY Ayesha | GBR |
3 | 2 | X | 1 | V |
2 | 0,200 | -7 | 13 | |||
GUYART Astrid | FRA |
V |
V |
X | 2 | V |
4 | 0,600 | 8 | 21 | |||
KONTOCHRISTOPOULOU Aikaterini-Maria | GRE |
A | A | A | A | A | A | DNF | |||||
GUO Jessica Zi Jia | CAN |
V |
V |
V |
X | V |
V |
1,000 | 20 | 25 | |||
OJEDA Marina | ESP |
1 | 0 | 1 | X | 0 | 0 | 0,000 | -23 | 2 | |||
CALISSI Olga Rachele | ITA |
V |
V |
V |
X | 1 | V |
0,800 | 8 | 21 |
Poule No 2 - 09:00 - Pista 2 - Àrbitre : IANNUZZI Yanina ARG
Poule No 2 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KANO Minami | JPN |
V |
1 | V |
V |
V |
V |
0,833 | 16 | 26 | |||
KIRSTEN Ines | AUT |
1 | V |
V |
V |
2 | 0 | 0,500 | -6 | 18 | |||
RYAN Kelleigh | CAN |
V |
3 | V |
V |
2 | 2 | 0,500 | 9 | 22 | |||
HUANG Melanie Xinyi | SGP |
1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0,000 | -20 | 9 | |||
DIAZ OCAMPO Lucia | ESP |
0 | 3 | 1 | V4 |
0 | 3 | 0,167 | -17 | 11 | |||
BOLDOR Ana | ROU |
2 | V |
V3 |
V |
V |
V |
0,833 | 13 | 25 | |||
MULLINS Philippa | GBR |
1 | V |
V2 |
V |
V |
2 | 0,667 | 5 | 20 |
Poule No 3 - 09:00 - Pista 3 - Àrbitre : DUCARME Florence FRA
Poule No 3 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SUDDERICK Zoe | GBR |
V |
2 | V |
3 | 4 | 0 | 0,333 | -7 | 19 | |||
ENRIGHT Irene | FIN |
4 | 3 | V |
3 | 2 | 1 | 0,167 | -9 | 18 | |||
LIU Cynthia | CAN |
V |
V |
V |
V |
1 | V |
0,833 | 11 | 26 | |||
KNOWLES Alice | GBR |
2 | 2 | 2 | 4 | 1 | V |
0,167 | -12 | 16 | |||
BATENINA Olga | RUS |
V |
V |
1 | V |
4 | V |
0,667 | 5 | 25 | |||
DIAZ Maria Teresa | ESP |
V |
V |
V |
V |
V |
V |
1,000 | 14 | 30 | |||
BRUGGER Lilli Maria | AUT |
V |
V |
2 | 3 | 0 | 4 | 0,333 | -2 | 19 |
Poule No 4 - 09:00 - Pista 4 - Àrbitre : HANZELOVA Gyongyi SVK
Poule No 4 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TAY Yu Ling | SGP |
V |
2 | 3 | V |
2 | 4 | 0,333 | -1 | 21 | |||
FIGUEREDO SIERRA Maria Jose | COL |
2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0,000 | -21 | 9 | |||
DICKSON Chloe | GBR |
V3 |
V |
3 | V |
0 | V |
0,667 | 2 | 21 | |||
GOLDIE Alanna | CAN |
V |
V |
V |
V |
V |
2 | 0,833 | 14 | 27 | |||
LAZIN Alexandra | ROU |
2 | V |
2 | 0 | 1 | 2 | 0,167 | -15 | 12 | |||
MANZONI Michelle | ITA |
V |
V |
V |
1 | V |
V |
0,833 | 14 | 26 | |||
CASTRO Ariadna | ESP |
V |
V |
4 | V |
V |
3 | 0,667 | 7 | 27 |
Poule No 5 - 09:00 - Pista 5 - Àrbitre : PATIÑO Alejandro VEN
Poule No 5 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMITH Katie | GBR |
V |
V |
V4 |
V |
V |
1 | 0,833 | 6 | 25 | |||
MARTINEZ LOPEZ Andrea | ESP |
2 | 1 | 4 | V |
2 | 3 | 0,167 | -11 | 17 | |||
BORELLA Claudia | ITA |
2 | V |
V |
V |
V |
4 | 0,667 | 7 | 26 | |||
MIKHALEVA Oxana | GBR |
3 | V |
2 | V |
2 | 1 | 0,333 | -6 | 18 | |||
ALONSO Laura | ESP |
3 | 3 | 4 | 1 | V |
1 | 0,167 | -11 | 17 | |||
PODSTATZKY Oktavia | AUT |
4 | V |
2 | V |
3 | 1 | 0,333 | -4 | 20 | |||
MOHAMED Aida | HUN |
V |
V |
V |
V |
V |
V |
1,000 | 19 | 30 |
Poule No 6 - 10:30 - Pista 1 - Àrbitre : PATIÑO Alejandro VEN
Poule No 6 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHART Yvonne | GBR |
V |
V |
V |
V |
V |
V |
1,000 | 13 | 30 | |||
KARAMETE Irem | TUR |
4 | V |
V |
V |
2 | V |
0,667 | 12 | 26 | |||
SIRBU Teodora | ROU |
4 | 3 | V |
V |
V |
V |
0,667 | 5 | 27 | |||
TAYLOR Beatrice | GBR |
1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0,000 | -24 | 6 | |||
VICENTE Natalia | ESP |
1 | 0 | 4 | V |
2 | 0 | 0,167 | -14 | 12 | |||
TANGHERLINI Elena | ITA |
4 | V |
4 | V |
V |
V |
0,667 | 9 | 28 | |||
LIM Rachel Mary Li-Hsuen | SGP |
3 | 1 | 3 | V |
V |
4 | 0,333 | -1 | 21 |
Poule No 7 - 10:30 - Pista 2 - Àrbitre : BALOGH Reka ROU
Poule No 7 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COLMENAR Angela | ESP |
0 | 1 | 0 | 2 | 0 | V |
0,167 | -20 | 8 | |||
CAULFIELD Jane | CAN |
V |
2 | V |
V |
0 | V |
0,667 | 6 | 22 | |||
RAPAUD Astrid | FRA |
V |
V |
3 | V |
1 | V |
0,667 | 7 | 24 | |||
OJEDA Barbara | ESP |
V |
1 | V |
V |
2 | V |
0,667 | 8 | 23 | |||
FORNASIER Alessia | ITA |
V |
2 | 2 | 1 | 1 | V |
0,333 | -10 | 16 | |||
BERTHIER Amita | SGP |
V |
V |
V |
V |
V |
V |
1,000 | 25 | 30 | |||
COUZOFF Amalia | GBR |
3 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0,000 | -16 | 14 |
Poule No 8 - 10:30 - Pista 3 - Àrbitre : HANZELOVA Gyongyi SVK
Poule No 8 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OSENDE Carmen | ESP |
2 | 4 | V |
0 | 2 | 2 | 0,167 | -11 | 15 | |||
BROT Coralie | FRA |
V |
V |
V |
2 | V |
V |
0,833 | 15 | 27 | |||
BEARDMORE Emily | GBR |
V |
2 | V |
3 | 2 | 1 | 0,333 | -6 | 18 | |||
BARRA Carmen Pilar | ESP |
1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0,000 | -22 | 8 | |||
GIMENEZ Isis | VEN |
V |
V |
V |
V |
V |
V |
1,000 | 19 | 30 | |||
HOOSHI Erica | USA |
V |
3 | V |
V |
1 | 0 | 0,500 | -2 | 19 | |||
MICHEL Nataly | MEX |
V |
0 | V |
V |
3 | V |
0,667 | 7 | 23 |
Poule No 9 - 10:30 - Pista 4 - Àrbitre : DUCARME Florence FRA
Poule No 9 | V/M | Índex | TD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTIN CABELLO Marian | ESP |
0 | 2 | V |
1 | 2 | 0 | 0,167 | -15 | 10 | |||
TERNI Maria Ludmila | ARG |
V |
V |
V |
1 | 3 | V |
0,667 | 8 | 24 | |||
WARRENDER Emily | GBR |
V |
3 | V |
0 | 0 | 4 | 0,333 | -5 | 17 | |||
LECHUGA Paula | ESP |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,000 | -30 | 0 | |||
CHENG Hiu Wai Valerie | HKG |
V |
V |
V |
V |
3 | V |
0,833 | 18 | 28 | |||
MELNIKOVA Maria | RUS |
V |
V |
V |
V |
V |
4 | 0,833 | 16 | 29 | |||
TOFFOLON Giuditta Camilla | ITA |
V |
3 | V |
V |
3 | V |
0,667 | 8 | 26 |
Poule No 10 - 12:00 - Pista 1 - Àrbitre : HANZELOVA Gyongyi SVK
Poule No 10 | V/M | Índex | TD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LIN Annie | CAN |
V |
2 | V4 |
2 | 4 | 0,400 | -3 | 17 | |||
CARIDE Marta | POR |
3 | 1 | V |
3 | V |
0,400 | 1 | 17 | |||
PATRU Morgane | FRA |
V |
V |
V |
V |
4 | 0,800 | 13 | 24 | |||
DEGERMAN Ruusa | FIN |
2 | 0 | 0 | V |
V |
0,400 | -8 | 12 | |||
BRETEAU Andrea | ESP |
V |
V4 |
3 | 2 | V |
0,600 | 2 | 19 | |||
MCDERMOTT Chiara | GBR |
V |
2 | V |
4 | 2 | 0,400 | -5 | 18 |
Poule No 11 - 12:00 - Pista 2 - Àrbitre : DUCARME Florence FRA
Poule No 11 | V/M | Índex | TD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BULCAO Ana Beatriz | BRA |
V |
4 | V |
V |
V |
0,800 | 16 | 24 | |||
BEATTIE Keziah | IRL |
1 | 1 | 1 | 2 | V |
0,200 | -12 | 10 | |||
BITTEROVA Kitti | SVK |
V |
V |
V |
V |
V |
1,000 | 17 | 25 | |||
MAK Tinney | CAN |
1 | V |
2 | V |
V |
0,600 | 2 | 18 | |||
DOCAVO Elena | ESP |
0 | V |
0 | 2 | 0 | 0,200 | -15 | 7 | |||
KWOK Rachel | GBR |
1 | 2 | 1 | 3 | V |
0,200 | -8 | 12 |
Poule No 12 - 12:00 - Pista 3 - Àrbitre : PATIÑO Alejandro VEN
Poule No 12 | V/M | Índex | TD | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MARINO Maria | ESP |
V |
V |
V |
V |
V |
1,000 | 18 | 25 | |||
DIAZ MARTINEZ Maria Alejandra | COL |
0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,000 | -23 | 2 | |||
DUXBURY Victoria | IRL |
1 | V |
0 | 2 | V |
0,400 | -6 | 13 | |||
FANG Sabrina | CAN |
3 | V |
V |
2 | V |
0,600 | 7 | 20 | |||
BEARDMORE Kate | GBR |
1 | V |
V |
V |
V |
0,800 | 9 | 21 | |||
VIDAL Alice | FRA |
2 | V |
4 | 2 | 3 | 0,200 | -5 | 16 |
Document engarde-service - 26/10/2019 16:42:26
aquest document s'actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos