Satellite Tournament Sabadell 2019
Women's foil

  -  Engarde Smart

Poules

Poule No 1 - 09:00 - Pista 1 - Àrbitre : BALOGH Reka ROU

 Poule No 1  V/M Índex TD
MAGYAR Petra  ROU    V 0 X 1 V 2 0,400 -6 13
FIHOSY Ayesha  GBR  3   2 X 1 V 2 0,200 -7 13
GUYART Astrid  FRA  V V   X 2 V 4 0,600 8 21
KONTOCHRISTOPOULOU Aikaterini-Maria  GRE  A A A   A A A DNF
GUO Jessica Zi Jia  CAN  V V V X   V V 1,000 20 25
OJEDA Marina  ESP  1 0 1 X 0   0 0,000 -23 2
CALISSI Olga Rachele  ITA  V V V X 1 V   0,800 8 21

 

Poule No 2 - 09:00 - Pista 2 - Àrbitre : IANNUZZI Yanina ARG

 Poule No 2  V/M Índex TD
KANO Minami  JPN    V 1 V V V V 0,833 16 26
KIRSTEN Ines  AUT  1   V V V 2 0 0,500 -6 18
RYAN Kelleigh  CAN  V 3   V V 2 2 0,500 9 22
HUANG Melanie Xinyi  SGP  1 3 1   3 1 0 0,000 -20 9
DIAZ OCAMPO Lucia  ESP  0 3 1 V4   0 3 0,167 -17 11
BOLDOR Ana  ROU  2 V V3 V V   V 0,833 13 25
MULLINS Philippa  GBR  1 V V2 V V 2   0,667 5 20

 

Poule No 3 - 09:00 - Pista 3 - Àrbitre : DUCARME Florence FRA

 Poule No 3  V/M Índex TD
SUDDERICK Zoe  GBR    V 2 V 3 4 0 0,333 -7 19
ENRIGHT Irene  FIN  4   3 V 3 2 1 0,167 -9 18
LIU Cynthia  CAN  V V   V V 1 V 0,833 11 26
KNOWLES Alice  GBR  2 2 2   4 1 V 0,167 -12 16
BATENINA Olga  RUS  V V 1 V   4 V 0,667 5 25
DIAZ Maria Teresa  ESP  V V V V V   V 1,000 14 30
BRUGGER Lilli Maria  AUT  V V 2 3 0 4   0,333 -2 19

 

Poule No 4 - 09:00 - Pista 4 - Àrbitre : HANZELOVA Gyongyi SVK

 Poule No 4  V/M Índex TD
TAY Yu Ling  SGP    V 2 3 V 2 4 0,333 -1 21
FIGUEREDO SIERRA Maria Jose  COL  2   1 1 2 1 2 0,000 -21 9
DICKSON Chloe  GBR  V3 V   3 V 0 V 0,667 2 21
GOLDIE Alanna  CAN  V V V   V V 2 0,833 14 27
LAZIN Alexandra  ROU  2 V 2 0   1 2 0,167 -15 12
MANZONI Michelle  ITA  V V V 1 V   V 0,833 14 26
CASTRO Ariadna  ESP  V V 4 V V 3   0,667 7 27

 

Poule No 5 - 09:00 - Pista 5 - Àrbitre : PATIÑO Alejandro VEN

 Poule No 5  V/M Índex TD
SMITH Katie  GBR    V V V4 V V 1 0,833 6 25
MARTINEZ LOPEZ Andrea  ESP  2   1 4 V 2 3 0,167 -11 17
BORELLA Claudia  ITA  2 V   V V V 4 0,667 7 26
MIKHALEVA Oxana  GBR  3 V 2   V 2 1 0,333 -6 18
ALONSO Laura  ESP  3 3 4 1   V 1 0,167 -11 17
PODSTATZKY Oktavia  AUT  4 V 2 V 3   1 0,333 -4 20
MOHAMED Aida  HUN  V V V V V V   1,000 19 30

 

Poule No 6 - 10:30 - Pista 1 - Àrbitre : PATIÑO Alejandro VEN

 Poule No 6  V/M Índex TD
CHART Yvonne  GBR    V V V V V V 1,000 13 30
KARAMETE Irem  TUR  4   V V V 2 V 0,667 12 26
SIRBU Teodora  ROU  4 3   V V V V 0,667 5 27
TAYLOR Beatrice  GBR  1 0 1   1 1 2 0,000 -24 6
VICENTE Natalia  ESP  1 0 4 V   2 0 0,167 -14 12
TANGHERLINI Elena  ITA  4 V 4 V V   V 0,667 9 28
LIM Rachel Mary Li-Hsuen  SGP  3 1 3 V V 4   0,333 -1 21

 

Poule No 7 - 10:30 - Pista 2 - Àrbitre : BALOGH Reka ROU

 Poule No 7  V/M Índex TD
COLMENAR Angela  ESP    0 1 0 2 0 V 0,167 -20 8
CAULFIELD Jane  CAN  V   2 V V 0 V 0,667 6 22
RAPAUD Astrid  FRA  V V   3 V 1 V 0,667 7 24
OJEDA Barbara  ESP  V 1 V   V 2 V 0,667 8 23
FORNASIER Alessia  ITA  V 2 2 1   1 V 0,333 -10 16
BERTHIER Amita  SGP  V V V V V   V 1,000 25 30
COUZOFF Amalia  GBR  3 3 2 1 4 1   0,000 -16 14

 

Poule No 8 - 10:30 - Pista 3 - Àrbitre : HANZELOVA Gyongyi SVK

 Poule No 8  V/M Índex TD
OSENDE Carmen  ESP    2 4 V 0 2 2 0,167 -11 15
BROT Coralie  FRA  V   V V 2 V V 0,833 15 27
BEARDMORE Emily  GBR  V 2   V 3 2 1 0,333 -6 18
BARRA Carmen Pilar  ESP  1 0 0   2 2 3 0,000 -22 8
GIMENEZ Isis  VEN  V V V V   V V 1,000 19 30
HOOSHI Erica  USA  V 3 V V 1   0 0,500 -2 19
MICHEL Nataly  MEX  V 0 V V 3 V   0,667 7 23

 

Poule No 9 - 10:30 - Pista 4 - Àrbitre : DUCARME Florence FRA

 Poule No 9  V/M Índex TD
MARTIN CABELLO Marian  ESP    0 2 V 1 2 0 0,167 -15 10
TERNI Maria Ludmila  ARG  V   V V 1 3 V 0,667 8 24
WARRENDER Emily  GBR  V 3   V 0 0 4 0,333 -5 17
LECHUGA Paula  ESP  0 0 0   0 0 0 0,000 -30 0
CHENG Hiu Wai Valerie  HKG  V V V V   3 V 0,833 18 28
MELNIKOVA Maria  RUS  V V V V V   4 0,833 16 29
TOFFOLON Giuditta Camilla  ITA  V 3 V V 3 V   0,667 8 26

 

Poule No 10 - 12:00 - Pista 1 - Àrbitre : HANZELOVA Gyongyi SVK

 Poule No 10  V/M Índex TD
LIN Annie  CAN    V 2 V4 2 4 0,400 -3 17
CARIDE Marta  POR  3   1 V 3 V 0,400 1 17
PATRU Morgane  FRA  V V   V V 4 0,800 13 24
DEGERMAN Ruusa  FIN  2 0 0   V V 0,400 -8 12
BRETEAU Andrea  ESP  V V4 3 2   V 0,600 2 19
MCDERMOTT Chiara  GBR  V 2 V 4 2   0,400 -5 18

 

Poule No 11 - 12:00 - Pista 2 - Àrbitre : DUCARME Florence FRA

 Poule No 11  V/M Índex TD
BULCAO Ana Beatriz  BRA    V 4 V V V 0,800 16 24
BEATTIE Keziah  IRL  1   1 1 2 V 0,200 -12 10
BITTEROVA Kitti  SVK  V V   V V V 1,000 17 25
MAK Tinney  CAN  1 V 2   V V 0,600 2 18
DOCAVO Elena  ESP  0 V 0 2   0 0,200 -15 7
KWOK Rachel  GBR  1 2 1 3 V   0,200 -8 12

 

Poule No 12 - 12:00 - Pista 3 - Àrbitre : PATIÑO Alejandro VEN

 Poule No 12  V/M Índex TD
MARINO Maria  ESP    V V V V V 1,000 18 25
DIAZ MARTINEZ Maria Alejandra  COL  0   0 1 0 1 0,000 -23 2
DUXBURY Victoria  IRL  1 V   0 2 V 0,400 -6 13
FANG Sabrina  CAN  3 V V   2 V 0,600 7 20
BEARDMORE Kate  GBR  1 V V V   V 0,800 9 21
VIDAL Alice  FRA  2 V 4 2 3   0,200 -5 16

 
Document engarde-service - 26/10/2019 16:42:26
aquest document s'actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos