Satellite Tournament Sabadell 2019
Women's foil

  -  Engarde Smart

      Tableau of 128

    Tableau of 128     Tableau of 64   Tableau of 32
   1   BERTHIER Amita   SGP   
          BERTHIER Amita 
128                                 
      Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   BERTHIER Amita 
   65   MARTINEZ LOPEZ Andrea   ESP       15/3
  Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK        ALONSO Laura      
64   ALONSO Laura   ESP  15/5     
        Àrbitre: PADILLA Javier ESP   BERTHIER Amita 
   33   BATENINA Olga   RUS         15/9
          BATENINA Olga      
96                  
      Àrbitre: DUCARME Florence FRA   BATENINA Olga 
   97              15/2
          SIRBU Teodora 
32   SIRBU Teodora   ROU      
 
   17   SMITH Katie   GBR 
          SMITH Katie 
112             
      Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   SMITH Katie 
   81              15/7
          DEGERMAN Ruusa      
48   DEGERMAN Ruusa   FIN           
        Àrbitre: PADILLA Javier ESP   SMITH Katie 
   49   LIM Rachel Mary Li-Hsuen   SGP         15/11
          LIM Rachel Mary Li-Hsuen      
80                  
      Àrbitre: PADILLA Javier ESP   LIU Cynthia 
   113              15/13
          LIU Cynthia 
16   LIU Cynthia   CAN      
 
   9   CHENG Hiu Wai Valerie   HKG 
          CHENG Hiu Wai Valerie 
120             
      Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   CHENG Hiu Wai Valerie 
   73              15/3
          SUDDERICK Zoe      
56   SUDDERICK Zoe   GBR           
        Àrbitre: PADILLA Javier ESP   CHENG Hiu Wai Valerie 
   41   HOOSHI Erica   USA         15/10
          HOOSHI Erica      
88                  
      Àrbitre: DUCARME Florence FRA   TOFFOLON Giuditta Camilla 
   105              15/12
          TOFFOLON Giuditta Camilla 
24   TOFFOLON Giuditta Camilla   ITA      
 
   25   TERNI Maria Ludmila   ARG 
          TERNI Maria Ludmila 
104             
      Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   RYAN Kelleigh 
   89              15/5
          RYAN Kelleigh      
40   RYAN Kelleigh   CAN           
        Àrbitre: PADILLA Javier ESP   RYAN Kelleigh 
   57   FORNASIER Alessia   ITA         15/4
          FORNASIER Alessia      
72                  
      Àrbitre: PADILLA Javier ESP   CHART Yvonne 
   121              15/5
          CHART Yvonne 
 CHART Yvonne   GBR      
 
   5   MARINO Maria   ESP 
          MARINO Maria 
124             
      Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   MARINO Maria 
   69              15/3
          KWOK Rachel      
60   KWOK Rachel   GBR           
        Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   BORELLA Claudia 
   37   FANG Sabrina   CAN         15/11
          FANG Sabrina      
92                  
      Àrbitre: DUCARME Florence FRA   BORELLA Claudia 
   101              15/10
          BORELLA Claudia 
28   BORELLA Claudia   ITA      
 
   21   CALISSI Olga Rachele   ITA 
          CALISSI Olga Rachele 
108             
      Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   CALISSI Olga Rachele 
   85              15/9
          LIN Annie      
44   LIN Annie   CAN           
        Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   CALISSI Olga Rachele 
   53   WARRENDER Emily   GBR         15/6
          WARRENDER Emily      
76                  
      Àrbitre: PADILLA Javier ESP   BROT Coralie 
   117              15/4
          BROT Coralie 
12   BROT Coralie   FRA      
 
   13   GOLDIE Alanna   CAN 
          GOLDIE Alanna 
116             
      Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   GOLDIE Alanna 
   77              15/5
          PODSTATZKY Oktavia      
52   PODSTATZKY Oktavia   AUT           
        Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   GOLDIE Alanna 
   45   MCDERMOTT Chiara   GBR         15/14
          MCDERMOTT Chiara      
84                  
      Àrbitre: DUCARME Florence FRA   BEARDMORE Kate 
   109              15/4
          BEARDMORE Kate 
20   BEARDMORE Kate   GBR      
 
   29   RAPAUD Astrid   FRA 
          RAPAUD Astrid 
100             
      Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   GUYART Astrid 
   93              15/7
          GUYART Astrid      
36   GUYART Astrid   FRA           
        Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   GUYART Astrid 
   61   BEATTIE Keziah   IRL         15/5
          BEATTIE Keziah      
68                  
      Àrbitre: PADILLA Javier ESP   GIMENEZ Isis 
   125              15/2
          GIMENEZ Isis 
 GIMENEZ Isis   VEN      
 
   3   MOHAMED Aida   HUN 
          MOHAMED Aida 
126             
      Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   MOHAMED Aida 
   67              15/5
          DOCAVO Elena      
62   DOCAVO Elena   ESP           
        Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   MOHAMED Aida 
   35   DICKSON Chloe   GBR         15/4
          DICKSON Chloe      
94                  
      Àrbitre: DUCARME Florence FRA   MICHEL Nataly 
   99              15/11
          MICHEL Nataly 
30   MICHEL Nataly   MEX      
 
   19   PATRU Morgane   FRA 
          PATRU Morgane 
110             
      Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   PATRU Morgane 
   83              15/5
          DUXBURY Victoria      
46   DUXBURY Victoria   IRL           
        Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   PATRU Morgane 
   51   BRUGGER Lilli Maria   AUT         15/9
          BRUGGER Lilli Maria      
78                  
      Àrbitre: PADILLA Javier ESP   BRUGGER Lilli Maria 
   115              15/6
          MANZONI Michelle 
14   MANZONI Michelle   ITA      
 
   11   KANO Minami   JPN 
          KANO Minami 
118             
      Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   KANO Minami 
   75              15/12
          MIKHALEVA Oxana      
54   MIKHALEVA Oxana   GBR           
        Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   KARAMETE Irem 
   43   CARIDE Marta   POR         15/11
          CARIDE Marta      
86                  
      Àrbitre: DUCARME Florence FRA   KARAMETE Irem 
   107              15/6
          KARAMETE Irem 
22   KARAMETE Irem   TUR      
 
   27   CASTRO Ariadna   ESP 
          CASTRO Ariadna 
102             
      Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   BRETEAU Andrea 
   91              15/13
          BRETEAU Andrea      
38   BRETEAU Andrea   ESP           
        Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   BRETEAU Andrea 
   59   FIHOSY Ayesha   GBR         15/11
          FIHOSY Ayesha      
70                  
      Àrbitre: PADILLA Javier ESP   BITTEROVA Kitti 
   123              15/7
          BITTEROVA Kitti 
 BITTEROVA Kitti   SVK      
 
   7   DIAZ Maria Teresa   ESP 
          DIAZ Maria Teresa 
122             
      Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   DIAZ Maria Teresa 
   71              15/8
          VIDAL Alice      
58   VIDAL Alice   FRA           
        Àrbitre: DUCARME Florence FRA   DIAZ Maria Teresa 
   39   MAK Tinney   CAN         15/8
          MAK Tinney      
90                  
      Àrbitre: DUCARME Florence FRA   MAK Tinney 
   103              15/13
          OJEDA Barbara 
26   OJEDA Barbara   ESP      
 
   23   TANGHERLINI Elena   ITA 
          TANGHERLINI Elena 
106             
      Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   TANGHERLINI Elena 
   87              15/5
          KIRSTEN Ines      
42   KIRSTEN Ines   AUT           
        Àrbitre: DUCARME Florence FRA   TANGHERLINI Elena 
   55   BEARDMORE Emily   GBR         15/7
          BEARDMORE Emily      
74                  
      Àrbitre: PADILLA Javier ESP   MELNIKOVA Maria 
   119              15/2
          MELNIKOVA Maria 
10   MELNIKOVA Maria   RUS      
 
   15   BOLDOR Ana   ROU 
          BOLDOR Ana 
114             
      Àrbitre: PATIÑO Alejandro VEN   BOLDOR Ana 
   79              15/9
          TAY Yu Ling      
50   TAY Yu Ling   SGP           
        Àrbitre: DUCARME Florence FRA   BULCAO Ana Beatriz 
   47   MAGYAR Petra   ROU         15/7
          MAGYAR Petra      
82                  
      Àrbitre: DUCARME Florence FRA   BULCAO Ana Beatriz 
   111              15/3
          BULCAO Ana Beatriz 
18   BULCAO Ana Beatriz   BRA      
 
   31   CAULFIELD Jane   CAN 
          CAULFIELD Jane 
98             
      Àrbitre: HANZELOVA Gyongyi SVK   MULLINS Philippa 
   95              15/11
          MULLINS Philippa      
34   MULLINS Philippa   GBR           
        Àrbitre: DUCARME Florence FRA   GUO Jessica Zi Jia 
   63   ENRIGHT Irene   FIN         15/2
          ENRIGHT Irene      
66                  
      Àrbitre: PADILLA Javier ESP   GUO Jessica Zi Jia 
   127              15/4
          GUO Jessica Zi Jia 
 GUO Jessica Zi Jia   CAN      

 
Document engarde-service - 26/10/2019 17:39:06
aquest document s'actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos