TNR INFANTIL M15 BARCELONA

  -  Engarde Smart

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club 
 1   PUIG TRINIDAD   Lluc    CEG-B  
 2   GARCIA HERNANDEZ   Lucas    SAV-V  
 3   BEARDMORE-ESTEBAN   Sebastian    ZFW  
 3   WINTER FERNANDEZ   Bruno    100TO-C  
 5   ORTIN ROMERO   German    CEB-M  
 6   NAVARRO OLIVERA   Gaston Ariel    ATENEO-M  
 7   MARTIN DJEMAI   Selyan    SAMA-M  
 8   RASCADO NOVAS   Marcos    CEO-PO  
 9   MENDIZABAL CAPPADOZZI   Leone    ATENEO-M  
 10   MARCOS PERAL   Alvaro    CCC-M  
 11   GONZALEZ RODRIGUEZ   Mauro    CEO-PO  
 12   HERGUETA GOMEZ   Leon    CDAXXI-SE  
 13   KEITH HERNANDEZ   David    CDAXXI-SE  
 14   ROMERO ORTIN   Hector    CESJV-B  
 15   YALCIN   Erin    CANKAYA ESKRIM S.K.  
 16   ALVAREZ IGLESIAS   Martin    CCC-M  
 17   REGUEIRO RODRIGUEZ   Pablo    100TO-C  
 18   VINE DURAN   Oliver    ATENEO-M  
 19   ROJAS CANTALUPPI   David    SAMA-M  
 20   GALTES COS   Ignasi    SAM-B  
 21   PEREZ ALVAREZ   Jan    CEG-B  
 22   KIM   San    100TO-C  
 23   TEDESCO   Alessandro    CESJV-B  
 24   BAZAN ANDUEZA   Javier    CDLA-NA  
 25   LOPEZ MULET   Imanol    ATENEO-M  
 26   GIUGNO   Raffaele Salvatore Qikuan Fu    Bramhall Sword Club  
 27   GARCIA BLAZQUEZ   Marco    SAMA-M  
 28   GONZALEZ MARTINEZ   Hugo    CDLA-NA  
 29   RUIZ ALMEIDA   Salahudin    SAM-B  
 30   DE CASTRO LEIRA   Mario    CETAF-C  
 31   MARTI TARAZONA   David    CEME-V  
 32   GOMEZ CRUZ   Francisco Javier    CEB-M  
 33   GILABERT CASTEJON   Cayetano    ATENEO-M  
 34   MORA SANCHIS   David    CEME-V  
 35   AMAT RIZO   Pedro    CEMAJ-M  
 36   ALVAREZ NUÑEZ   Martin    CEO-PO  
 37   BRETON HERNANDEZ   Pablo    CDAXXI-SE  
 38   JUESAS LOZANO   Hector    SAV-V  
 39   DE FRANCISCO CASTRO   Carlos    ATENEO-M  
 40   JODAR LOPEZ   Pedro    CETAF-C  
 41   CUENCA CACERES   Hector    SAM-B  
 42   MATEO GOMEZ   Dario    CCC-M  
 43   PERMUY PEREZ   Jorge    CETAF-C  
 44   HERGUETA GOMEZ   Adriano    CDAXXI-SE  
 45   DE LA CAL ALMENDARIZ   Manuel    CEB-M  
 46   MUÑOZ MORENO   Jesus    CDAXXI-SE  
 47   ALEGRE BAYONA   Daniel    CEME-V  
 48   GOMEZ GIUROIU   Sebastian    SAM-B  
 49   URIA FARRES   Alex    CESJV-B  
 50   CASTELL DAIFUKU   Akira    CEME-V  
 51   SERIOLA SANCHEZ   Marc Antoni    CESJV-B  
 52   ROMAGOSA BLAS   Leon    SAM-B  
 53   PEÑAS GONZALEZ   Hugo    CCC-M  
 54   VAZQUEZ ESPERT   Ramiro    SAV-V  
 55   CASTELLVI TORTAJADA   Arnau    SAV-V  
 56   GRAS SALAS   Mateo    CCC-M  
 57   SACRISTAN CASTILLO   Marc    CEG-B  

 
Document engarde-service - 08/03/2020 16:20:06
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently