USM 2018
VÄRJA HERRAR U15

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   MANCEWICZ   Mikolaj   GOFK VISBY   1.000   27   30   qualifier 
 2   KELLY   Christopher   DIF STOCKHOLM   1.000   25   30   qualifier 
 3   KUTTI   David   WFF ÖREBRO   1.000   22   29   qualifier 
 4   FRIDH   Simon   FKC KARLSKRONA   1.000   18   29   qualifier 
 5   WIK   Hugo   FFF STOCKHOLM   1.000   16   29   qualifier 
 6   WIBERG   Carl   DIF STOCKHOLM   1.000   14   25   qualifier 
 7   WENDIN   Viggo   MF19 MALMÖ   1.000   12   25   qualifier 
 8   ENGVALL   Olle   HFS HALMSTAD   1.000   11   25   qualifier 
 9   FALKNER   Gustaf   FFF STOCKHOLM   1.000   7   24   qualifier 
 10   SEIKO   Pontus   WFF ÖREBRO   0.833   15   28   qualifier 
 11   STÅHL   Gösta   DIF STOCKHOLM   0.833   15   26   qualifier 
 12   ERIKSSON   Isak   I2 KARLSTAD   0.833   12   28   qualifier 
 13   FORSMAN   Emil   FKC KARLSKRONA   0.833   10   27   qualifier 
 14   FAGERSTEDT   Jakob   DIF STOCKHOLM   0.833   9   28   qualifier 
 15   AXELSSON   Hampus   FKC KARLSKRONA   0.800   10   23   qualifier 
 16   BÄCKSTRÖM   Ian   FFF STOCKHOLM   0.800   9   24   qualifier 
 17   TUNKLEV   Edmund   ARA HELSINGBORG   0.800   8   20   qualifier 
 18   BJÖRKBÄCK   Adam   A6 JÖNKÖPING   0.800   7   21   qualifier 
 19   ULLTJÄRN   Julius   LFK LINKÖPING   0.667   12   25   qualifier 
 20   RASMUSON   Jakob   DIF STOCKHOLM   0.667   8   23   qualifier 
 21   BÅÅTH   Leonard   FFF STOCKHOLM   0.667   6   23   qualifier 
 22   KRAHN   Noel   ARA HELSINGBORG   0.667   3   28   qualifier 
 23   SVENSSON   Albin   EGF SOLNA   0.667   -2   21   qualifier 
 24   HELANDER   Leo   FFF STOCKHOLM   0.600   9   23   qualifier 
 25   LINDÉN   Viktor   ARA HELSINGBORG   0.600   9   22   qualifier 
 26   BRANDBERG   Hugo   KF99 KUNGSBACKA   0.600   0   20   qualifier 
 27   BECKEMAN   Erik   DIF STOCKHOLM   0.500   5   24   qualifier 
 28   GUSTAFSSON   Elias   MF19 MALMÖ   0.500   3   24   qualifier 
 29   KÄNNGÅRD   Gustaf   LÖFK LIDINGÖ   0.500   2   21   qualifier 
 30   POURMAND   Liam   LÖFK LIDINGÖ   0.500   1   21   qualifier 
 31   HULT   Isac   GOFK VISBY   0.500   0   21   qualifier 
 32   DANIELSSON   Vidar   HFS HALMSTAD   0.500   -1   20   qualifier 
 33   PERSSON TÖRN   Caspian   YFK YSTAD   0.500   -3   19   qualifier 
 34   HÖJMAN   Alfons   HFS HALMSTAD   0.500   -4   18   qualifier 
 35   SJÖVALL   Viggo   AFF GÖTEBORG   0.500   -5   18   qualifier 
 36   MAXE   Herman   WFF ÖREBRO   0.500   -6   18   qualifier 
 37   ENGSTRAND   Theodor   ARA HELSINGBORG   0.400   4   22   qualifier 
 38   BERGSTRÖM   Tobias   I2 KARLSTAD   0.400   -2   17   qualifier 
 39   FJORDSTEN   Leo   AFF GÖTEBORG   0.400   -2   16   qualifier 
 40   WIDÉN   Emil   EGF SOLNA   0.400   -5   17   qualifier 
 41   STÅHL   Folke   DIF STOCKHOLM   0.400   -5   15   qualifier 
 42   SCHÄFER   Erik   ÖFFK ÖSTERSUND   0.333   -4   24   qualifier 
 43   LUNDSTRÖM   Olle   FKC KARLSKRONA   0.333   -5   20   qualifier 
 44   HJALMARSSON   Erik   WFF ÖREBRO   0.333   -6   19   qualifier 
 45   BROLIN   John   LÖFK LIDINGÖ   0.333   -7   19   qualifier 
 46   ELMQUIST   Johan   EGF SOLNA   0.333   -7   18   qualifier 
 47   HELANDER   Adrian   DIF STOCKHOLM   0.333   -8   18   qualifier 
 48   ELMFELDT   Axel   ÄFK STOCKHOLM   0.333   -9   17   qualifier 
 49   TOMMASI   Oliver   LÖFK LIDINGÖ   0.333   -9   16   qualifier 
 50   LUNDGREN   Vilgot   EGF SOLNA   0.200   -5   16   qualifier 
 51   SÖNNERGREN   Simon   MF19 MALMÖ   0.200   -7   15   qualifier 
 52   ZHURAVLEV   Georgy   AFF GÖTEBORG   0.200   -8   13   qualifier 
 53   FRIDMAN   Milton   DIF STOCKHOLM   0.200   -9   15   qualifier 
 54   JOHNSSON   Ferdinand   ÄFK STOCKHOLM   0.200   -11   12   qualifier 
 55   NORDENSKJÖLD   Frans   LÖFK LIDINGÖ   0.167   -6   20   qualifier 
 56   BJARTMAR   Otto   MF19 MALMÖ   0.167   -7   18   qualifier 
 57   TÄGTSTRÖM   Charlie   KFK KALMAR   0.167   -9   18   qualifier 
 58   RYBERG   Ville   FKC KARLSKRONA   0.167   -11   17   qualifier 
 59   THAUNG   William   FKC KARLSKRONA   0.167   -19   10   qualifier 
 60   POURMAND   Nima   LÖFK LIDINGÖ   0.000   -7   18   qualifier 
 61   KJELLIN   Lucas   ÖFFK ÖSTERSUND   0.000   -15   15   qualifier 
 62   HEIDENBECK   Olle   ÖFFK ÖSTERSUND   0.000   -17   7   qualifier 
 63   GRAVENFORS   Oskar   AFF GÖTEBORG   0.000   -19   11   qualifier 
 64   PETTERSSON   Isac   KFF KNIVSTA   0.000   -20   10   qualifier 
 65   WALLENTIN   Ludvig   DIF STOCKHOLM   0.000   -22   3   qualifier 
 66   ANDERSSON   William   FKC KARLSKRONA   0.000   -27   3   qualifier 

 
Document engarde-service - 2018-05-20 11:13:40
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently