VDU17 USM 2019

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   ATTELLESEY   Inaas    MF19 MALMÖ    1.000   19   30   qualifier 
 2   MAANINKA   Moa    KF99 KUNGSBACKA    1.000   19   25   qualifier 
 3   ABU EID TJULIN   Selma    FFF STOCKHOLM    1.000   16   30   qualifier 
 4   SCHREIBER   Miriam    GFK GÖTEBORG    0.833   17   26   qualifier 
 5   FRANSSON   Emma    KFK KALMAR    0.800   12   24   qualifier 
 6   SENNERLIN HOLM   Engla    FKC KARLSKRONA    0.800   11   24   qualifier 
 7   GORDON ACHOUR   Runa    FFF STOCKHOLM    0.800   9   24   qualifier 
 8   HEDBERG   Olivia    FFF STOCKHOLM    0.800   8   23   qualifier 
 9   ALTAUZ   Julia    SAF SOLNA    0.800   6   23   qualifier 
 9   MANN   Beatrix    GOFK VISBY    0.800   6   23   qualifier 
 11   FREDÉN   Anna    DIF STOCKHOLM    0.667   5   27   qualifier 
 12   ANTONSSON   Tilda    KF99 KUNGSBACKA    0.667   5   24   qualifier 
 13   ROTH   Hedvig    SAF SOLNA    0.600   2   18   qualifier 
 14   SZILASI   Isabelle    GOFK VISBY    0.600   2   17   qualifier 
 15   KROON   Linnea    UF UPPSALA    0.600   0   19   qualifier 
 15   TEGNELL   Elsa    FFF STOCKHOLM    0.600   0   19   qualifier 
 17   DARWÉN   Tekla    ARA HELSINGBORG    0.600   -1   21   qualifier 
 18   WALLER   Evelina    LFK LINKÖPING    0.500   4   20   qualifier 
 19   SCHULTZ   Stina    FKA TROLLHÄTTAN    0.500   -4   21   qualifier 
 20   MUMM   Alice    DIF STOCKHOLM    0.500   -4   20   qualifier 
 21   LÖDERUP   Natalia    SIF NACKA    0.400   3   21   qualifier 
 22   ULLTJÄRN   Bianca    LFK LINKÖPING    0.400   -1   19   qualifier 
 23   KRANSFORS   Filippa    KF99 KUNGSBACKA    0.400   -2   18   qualifier 
 24   TILLGREN   Kajsa    MF19 MALMÖ    0.400   -3   20   qualifier 
 25   BOOBERG   Maja    GOFK VISBY    0.400   -3   18   qualifier 
 26   ISLAS FLYGARE   Olivia    UF UPPSALA    0.400   -5   18   qualifier 
 27   MATIC   Anja    GFK GÖTEBORG    0.400   -5   17   qualifier 
 28   ERIKSSON   Ebba    FFF STOCKHOLM    0.333   -1   22   qualifier 
 29   WESTMAN   Elda    MF19 MALMÖ    0.333   -4   23   qualifier 
 30   ULLTJÄRN   Louise    LFK LINKÖPING    0.333   -5   21   qualifier 
 31   GYLLENSPETZ MUNRO   Sigrid    GFK GÖTEBORG    0.200   -9   14   qualifier 
 32   EKEROTH   Tuva    ÖFFK ÖSTERSUND    0.200   -12   11   qualifier 
 33   NILSSON   Malin    UF UPPSALA    0.167   -12   13   qualifier 
 34   NYGÅRDS EKBERG   Liv    SIF NACKA    0.167   -14   15   qualifier 
 35   EKMAN   Alice    DIF STOCKHOLM    0.000   -9   16   qualifier 
 36   EKMAN   Ingrid    FFF STOCKHOLM    0.000   -13   12   qualifier 
 37   HEDLUND   Malin    ÄFK STOCKHOLM    0.000   -15   10   qualifier 
 38   SWENNING   Embla    UF UPPSALA    0.000   -22   8   qualifier 

 
Document engarde-service - 5/18/2019 12:03:10 PM
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently