Swedish Championships U17 and U15

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   FRIDMAN   Milton    DIF STOCKHOLM    1.000   18   30   qualifier 
 1   STÅHL   Gösta    DIF STOCKHOLM    1.000   18   30   qualifier 
 3   BJÖRKBÄCK   Adam    A6 JÖNKÖPING    1.000   17   30   qualifier 
 4   FORSMAN   Emil    FKC KARLSKRONA    0.833   17   28   qualifier 
 5   ULLTJÄRN   Julius    LFK LINKÖPING    0.833   14   25   qualifier 
 6   POUSETTE   Charlie    FFF STOCKHOLM    0.833   11   29   qualifier 
 7   KÄNNGÅRD   Gustaf    LÖFK LIDINGÖ    0.833   7   27   qualifier 
 8   BRANDBERG   Hugo    KF99 KUNGSBACKA    0.800   11   23   qualifier 
 9   FAGERSTEDT   Jakob    DIF STOCKHOLM    0.800   11   22   qualifier 
 10   HULT   Isac    GOFK VISBY    0.667   9   28   qualifier 
 11   ASK   Theo    AFIL LUND    0.667   8   26   qualifier 
 12   SVENSSON   Albin    EGF SOLNA    0.667   6   23   qualifier 
 13   SEIKO   Pontus    WFF ÖREBRO    0.667   5   25   qualifier 
 14   BÄCKSTRÖM   Ian    FFF STOCKHOLM    0.667   3   24   qualifier 
 15   POCSI   Tomi    DIF STOCKHOLM    0.667   1   19   qualifier 
 16   HÖJMAN   Alfons    HFS HALMSTAD    0.667   0   23   qualifier 
 17   GUSTAFSSON   Elias    MF19 MALMÖ    0.600   9   20   qualifier 
 18   ISLAS FLYGARE   Lucas    UF UPPSALA    0.600   6   23   qualifier 
 19   PERSSON TÖRN   Caspian    YFK YSTAD    0.600   2   19   qualifier 
 20   HELANDER   Leo    FFF STOCKHOLM    0.600   -1   19   qualifier 
 21   PETTERSSON   Isac    KFF KNIVSTA    0.600   -3   18   qualifier 
 22   POURMAND   Nima    LÖFK LIDINGÖ    0.500   7   26   qualifier 
 23   SIMONSSON   Erik    LUGI LUND    0.500   1   21   qualifier 
 24   WIBERG   Carl    DIF STOCKHOLM    0.500   0   24   qualifier 
 25   ELMFELDT   Axel    ÄFK STOCKHOLM    0.500   -1   24   qualifier 
 26   STÅHL   Folke    DIF STOCKHOLM    0.500   -1   21   qualifier 
 26   SÖNNERGREN   Simon    MF19 MALMÖ    0.500   -1   21   qualifier 
 28   NORDENSKJÖLD   Frans    LÖFK LIDINGÖ    0.500   -2   22   qualifier 
 29   WINBLAD   Vincent    MF19 MALMÖ    0.500   -3   21   qualifier 
 30   BJARTMAR   Otto    MF19 MALMÖ    0.400   -2   17   qualifier 
 31   BROLIN   John    LÖFK LIDINGÖ    0.400   -7   16   qualifier 
 32   RASIN   Erik    LÖFK LIDINGÖ    0.333   0   24   qualifier 
 33   BOUMEDIENNE   Sami    LÖFK LIDINGÖ    0.333   0   19   qualifier 
 34   HJORTSMARKER   Knut    LFK LINKÖPING    0.333   -5   20   qualifier 
 35   ROS PALMKLINT   Hugo    FFF STOCKHOLM    0.333   -5   19   qualifier 
 36   HEIDENBECK   Olle    ÖFFK ÖSTERSUND    0.333   -7   20   qualifier 
 37   SKARVE   Viktor    DIF STOCKHOLM    0.333   -14   13   qualifier 
 38   TOMMASI   Oliver    LÖFK LIDINGÖ    0.200   -6   14   qualifier 
 39   ROVELSTAD   Ivan    KFF KNIVSTA    0.200   -10   13   qualifier 
 40   HOLMBERG   Albin    LJFK LJUNGBY    0.200   -10   12   qualifier 
 41   GRUBB   Gottfrid    SUN SUNDSVALL    0.167   -12   16   qualifier 
 42   KAMSTEDT LINDHOLM   Linus    HFS HALMSTAD    0.167   -14   14   qualifier 
 43   HOFLING   Leon    C4 KRISTIANSTAD    0.167   -16   12   qualifier 
 44   SÖDERLING   Anton    LÖFK LIDINGÖ    0.000   -11   19   qualifier 
 45   SAMUELSSON   Björn    GFK GÖTEBORG    0.000   -14   16   qualifier 
 46   HÅKANSSON   Viktor    FKC KARLSKRONA    0.000   -16   13   qualifier 
 47   BRANDBERG   Nils    KF99 KUNGSBACKA    0.000   -20   9   qualifier 

 
Document engarde-service - 5/19/2019 12:13:27 PM
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently