Women's Cadet Epee
6th Copenhagen Epee EFC
Hellerup
Saturday 20 January 2018

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   CONSTANTINESCU   Cristina    ROU    1.000   18   30   qualifier 
 2   SKOBLOV   Sandra    EST    1.000   17   30   qualifier 
 3   TARGAMAA   Carmen-Lii    EST    1.000   16   30   qualifier 
 4   BERARDELLI   Lavinia    ITA    0.833   16   28   qualifier 
 5   GLINKIN   Karol-Liina    EST    0.833   15   28   qualifier 
 6   LOUIS   Avery    GBR    0.833   13   29   qualifier 
 7   PALK   Madli    EST    0.833   13   28   qualifier 
 8   FOXWELL MOSS   Taylor    GBR    0.833   11   29   qualifier 
 9   JAAKKOLA   Outi    FIN    0.833   10   29   qualifier 
 9   LEONE   Desiree    ITA    0.833   10   29   qualifier 
 9   ONG   Rebecca Jia Min    SGP    0.833   10   29   qualifier 
 12   ZENS   Anna    GER    0.833   9   28   qualifier 
 13   GIORDANO   Giorgia    BRA    0.833   8   28   qualifier 
 14   KROESE   Katelijn    NED    0.833   8   27   qualifier 
 15   WRAMNER   Natalie    SWE    0.833   6   26   qualifier 
 16   NONIS   Karen    AUS    0.800   10   22   qualifier 
 17   AGATA   Valeria    ITA    0.800   8   24   qualifier 
 17   GORDON ACHOUR   Runa    SWE    0.800   8   24   qualifier 
 19   GOIDIN   Carolina    EST    0.800   7   23   qualifier 
 20   VILLIGER   Elin    SUI    0.800   6   23   qualifier 
 21   PARMAR   Ellie    GBR    0.800   3   23   qualifier 
 22   BETTINAGLIO   Matilde    ITA    0.667   7   28   qualifier 
 23   SUMMERS   Isabella    GBR    0.667   7   26   qualifier 
 24   MCCORMACK   Maisie    GBR    0.667   5   26   qualifier 
 25   ABU EID TJULIN   Selma    SWE    0.667   5   25   qualifier 
 26   SALANDINI   Marta    ITA    0.667   4   24   qualifier 
 27   BUSCHINI   Arianna    ITA    0.667   3   26   qualifier 
 27   LEVER   Rachael    GBR    0.667   3   26   qualifier 
 27   SJURSETH   Isolde    SWE    0.667   3   26   qualifier 
 30   WANG   Katherine    AUS    0.667   1   22   qualifier 
 31   DUDLEY   Amelia    GBR    0.667   0   21   qualifier 
 32   RESTON   Eva    GBR    0.667   -1   24   qualifier 
 33   STILLER   Natalja    DEN    0.600   6   21   qualifier 
 34   PRELA   Anna    EST    0.600   5   21   qualifier 
 35   DELLA CIOPPA   Sara    ITA    0.600   0   20   qualifier 
 36   HAMEL   Mascha    GER    0.600   -1   20   qualifier 
 36   PAPADOPOULOS   Keira    GBR    0.600   -1   20   qualifier 
 38   LAGE   Getter    EST    0.500   5   25   qualifier 
 39   CORNALBA   Carlotta    ITA    0.500   4   26   qualifier 
 40   CARRA   Sofia    ITA    0.500   3   26   qualifier 
 41   ROBSON   Emilia    GBR    0.500   3   25   qualifier 
 42   TAYLOR   Eleanor    GBR    0.500   3   24   qualifier 
 43   HENDERSON-ROE   Maia    GBR    0.500   2   25   qualifier 
 44   SIMMONDS   Constance    GBR    0.500   1   25   qualifier 
 45   ALVIM   Maria    POR    0.500   1   24   qualifier 
 46   HAMM   Orla    AUS    0.500   1   22   qualifier 
 47   VANDINGENEN   Aube    BEL    0.500   0   26   qualifier 
 48   ESPOSITO   Martina    ITA    0.500   0   24   qualifier 
 48   ROPKE   Greta    GER    0.500   0   24   qualifier 
 50   SPADARO   Chiara    ITA    0.500   0   21   qualifier 
 51   FAZZINI   Camilla    ITA    0.500   -1   22   qualifier 
 52   ELSHANAWANY   Tasnim    EGY    0.500   -1   21   qualifier 
 53   BLACK   Abagael    GBR    0.500   -1   20   qualifier 
 53   KALIMTGIS   Sophia    IRL    0.500   -1   20   qualifier 
 55   RITAKALLIO   Rilla    FIN    0.500   -2   24   qualifier 
 56   CARADO   Keona Rose    PHI    0.500   -2   23   qualifier 
 57   MACILLIS   Caterina    ITA    0.500   -2   22   qualifier 
 58   CASSINA   Matilde    ITA    0.400   -3   18   qualifier 
 59   CHRISTENSEN   Tabita    DEN    0.400   -3   17   qualifier 
 60   MATSKEVITS   Iris Maria    EST    0.333   -1   26   qualifier 
 61   ALTAUZ   Julia    SWE    0.333   -1   21   qualifier 
 62   STILLER   Zarina    DEN    0.333   -3   22   qualifier 
 63   JAMES   Sarah    AUS    0.333   -3   21   qualifier 
 64   KALA   Katlin    EST    0.333   -4   22   qualifier 
 65   RAMSING FLEDELIUS   Kamma    DEN    0.333   -5   21   qualifier 
 66   THIM   Lovisa    SWE    0.333   -6   19   qualifier 
 67   OSTROVSKI   Elisabeth    EST    0.333   -7   19   qualifier 
 68   ROMANO   Alessandra    ITA    0.333   -7   18   qualifier 
 69   SADLER   Louise    GBR    0.200   -3   19   qualifier 
 70   YATES   Meredith    AUS    0.200   -5   19   qualifier 
 71   SELAMAT   Siti Nursuhailah    SGP    0.167   -6   22   qualifier 
 72   IDRISZADE   Azerin    AZE    0.167   -8   19   eliminated 
 73   MARTENSSON   Jenny    SWE    0.167   -8   17   eliminated 
 74   SA   Madalena    POR    0.167   -10   19   eliminated 
 75   WATKINS   Josephine    USA    0.167   -10   15   eliminated 
 76   HEDBERG   Olivia    SWE    0.167   -11   18   eliminated 
 76   SMOTSKOVA   Zinaida    EST    0.167   -11   18   eliminated 
 78   RIA MIRITZ SOERENSEN   Trudsoe    DEN    0.167   -12   16   eliminated 
 79   CHUA   Elisabeth    AUS    0.167   -13   16   eliminated 
 79   MUMM   Alice    SWE    0.167   -13   16   eliminated 
 81   CARDELLI   Elena    ITA    0.000   -10   15   eliminated 
 81   LERNESJO   Josephin    SWE    0.000   -10   15   eliminated 
 83   SENNERLIN HOLM   Engla    SWE    0.000   -13   17   eliminated 
 84   EKMAN   Ingrid    SWE    0.000   -15   15   eliminated 
 85   MEURLINGER   Nicole    SWE    0.000   -17   8   eliminated 
 86   PEDERSEN   Silja Langkilde    DEN    0.000   -20   10   eliminated 
 86   WRAGE   Emilie    GER    0.000   -20   10   eliminated 
 88   WENOEE   Marie    DEN    0.000   -23   7   eliminated 
    MELLES   Anne-Mai    EST    abandon         abandonment 

 
Document engarde-service - 20/01/2018 12:33:35
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently