Felnőtt Női Párbajtőr Válogató
2021. június 6.
Tata

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   KUN   Anna    OMS-TATA     
 2   BÜKI   Lili    OMS-TATA     
 3   DOIG CALDERON   Maria    PER     
 3   DÉKÁNY   Kinga    AVA     
 5   KIS   Ágnes    NKESE     
 6   GNÁM   Tamara    TSC     
 7   NAGY   Blanka Virág    BÉKESSY DEBRECEN     
 8   MIHÁLY   Kata    BÉKESSY DEBRECEN     
 9   KOLLÁR   Kincső    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 10   GÁBOR   Ágnes    VASAS     
 11   MIKLÓS   Fanni Izabel    PTE-PEAC     
 12   SZARVAS   Rita    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
 13   KARDOS   Edina    VASAS     
 14   WIMMER   Dorina    MTK BUDAPEST     
 15   CSOMÓS   Flóra    DANUBIUS RSC     
 16   MISKÓ   Dorina    MTK BUDAPEST     
 17   NÉBALD   Franciska    MTK BUDAPEST     
 18   TÓTH   Jázmin    BVSC     
 19   NAGY   Kinga    DVE     
 20   KOLCZONAY   Júlia    FLESS     
 21   LIPTHAY   Hanna    VASAS     
 22   ZS TÓTH   Anna    BVSC     
 23   GÁLFALVY   Nóra    VASAS     
 24   BORSODY   Emma    BVSC     
 25   GACHÁLYI   Gréta    AVA     
 25   KÁLMÁN   Gyöngyvér    BHSE     
 27   MAJCHER   Emese    BVSC     
 28   PÁTRI   Maja    BALATON VÍVÓKLUB     
 29   VARGA   Dóra Lívia    BÉKESSY DEBRECEN     
 30   MARSCHALL   Réka    MTK BUDAPEST     
 31   GAJZINGER   Dóra    MTK BUDAPEST     
 32   PALÁGYI   Luca    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
 33   BOROS   Berta    BVSC     
 33   SALAMON   Réka    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 35   CSONKA   Valéria    VASAS     
 36   ANDRÁSFI   Júlia    BVSC     
 37   KÁLMÁN   Zille    BHSE     
 38   LADÁNYI   Nelli    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 39   DEBRECZENI   Noémi    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
 40   FEDOR   Tamara    BÉKESSY DEBRECEN     
 41   DEMETER   Diána    BVSC     
 42   BÍRÓ   Kata Sarolta    NKESE     
 43   KŐHEGYI   Anni    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
 44   TARSOLY   Borbála    BALATON VÍVÓKLUB     
 45   TURCSÁK   Bianka    BVSC     
 46   JUNG   Eszter    BVSC     
 47   SZAKMÁRY   Janka    VERESEGYHÁZ     
 48   FEKETE   Bosziljka    VASAS     
 49   KISS   Emma Júlia    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 50   BOGNÁR   Adél    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
 51   SZINI   Andrea    BVSC     
 52   SZABÓ   Eszter    BVSC     
 53   KEPES   Anna    VASAS     
 54   DOMA   Zsófia    PTE-PEAC     
 55   KOLCZONAY   Borbála    FLESS     
 56   BUCZKÓ   Gréta    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 57   NAGY   Mira    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 58   KISS   Emma    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 59   KOCSIS   Evelin    DEBRECENI SPORTCENTRUM     
 60   KISS   Panna    BVSC     
 60   VÁSÁRHELYI   Éva    DEBRECENI SPORTCENTRUM     
 62   BÖDECS   Pálma    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA     
 63   JAKOBI   Júlia    PTE-PEAC     
 64   ILLÉS   Fanni    BHSE     
 65   DERIVOLKOVA   Viktoriia    BELVÁROSI VÍVÓ SE     
 66   LENGYEL   Lilla    OSC     
 67   NYIKOS   Zsófia    VASAS     
 68   DR. VITÁLYOS   Eszter    BELVÁROSI VÍVÓ SE     
 68   KOVÁCS   Nóra    BVSC     
 70   KOVÁCS   Eszter    BVSC     
 71   BABINSZKI   Anna    DEBRECENI SPORTCENTRUM     
 72   RADICS   Zsuzsanna    OSC     
 73   KISS   Enikő    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 74   DOMA   Boglárka    PTE-PEAC     
 75   SAMU   Laura    VERESEGYHÁZ     
 76   BARCSIK   Csenge    SZOLNOKI SPORTISKOLA     
 77   KUZSMICZKI   Viktória    MTK BUDAPEST     
 78   TÓTH   Dorka Sára    BVSC     
    ESZES   Noémi    MTK BUDAPEST    DNF 

 
Document engarde-service - 2021. 06. 06. 14:22:54
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető