Junior Tőr Magyar Kupa 6.
Junior Férfi Tőr
Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
2021. 02. 21.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   TÓTH   Gergely    TÖREKVÉS SE     
 2   MIHÁLYI   Andor    NKESE     
 3   BÁLINT   Álmos    NKESE     
 3   HORVÁTH   Soma    FTC     
 5   FAZEKAS   Árpád    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 6   TAKÁCS   Kornél    BHSE     
 7   RUBIN   Mattia    TUS     
 8   FINSTERBUSH   Ori    MEGIDO FC     
 9   ZSIGMOND   Dániel    BELVÁROSI VÍVÓ SE     
 10   KOVÁCS   Gergely    NKESE     
 10   MADURA   Máté    FTC     
 12   MACHEK   Vincze    BHSE     
 13   SKORKA   Csongor    FTC     
 14   TABAJDI   Zsombor    BHSE     
 15   KUBA   Vencel    SZTE-VK     
 16   BUDAHÁZY   Ambrus    NKESE     
 17   BAGDÁNY   Albert    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 18   GERGELY   Zoltán    HALÁSZTELKI BSE     
 19   MOLNÁR   Martin    TUS     
 20   BENYUS   Attila    NKESE     
 21   MAKK   Balázs    NKESE     
 22   HANZL   András József    TUS     
 23   TÓTH   Barnabás    FTC     
 24   GYÖRGY   Bendegúz    SOMORJA     
 25   KESSLER   Vilmos    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 26   HORVÁTH   Keán    FTC     
 27   BÖDŐ   Péter    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 27   TÓTH   Bence    TÖREKVÉS SE    DNF 
 29   SPITZ   Lóránt    NKESE     
 30   TÓTH   Zsombor    FTC     
 31   NAGY   Szilárd    NKESE     
 32   BÁNYIK   Natánael Ruben    HALÁSZTELKI BSE     
 33   SZALAI   Domonkos    NKESE     
 34   ZSOLNAI   Botond    NKESE     
 35   CSIRKE   Dávid    HALÁSZTELKI BSE     
 36   GUBA   Zétény    BHSE     
 37   OROVECZ   Gergely    BHSE     
 38   KOSZTOLÁNYI   Hunor    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 39   VASVÁRI   Bence    TÖREKVÉS SE     
 40   BENEDEK   Csongor    ZVE     
 41   BADÁR   Krisztián    HALÁSZTELKI BSE     
 42   BÁNYIK   Benjámin    HALÁSZTELKI BSE     
 43   BENYUS   András    NKESE     
 44   TÓTH   László Gergő    HALÁSZTELKI BSE     
 45   ASZÓDI   Ákos Tibor    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 46   BAGOSI   Bendegúz    ZVE     
 47   DOBAY   Ádám    NKESE     
 47   ŐRY   Csaba    BHSE     
 49   VLADÁR   Ádám    NKESE     
 50   MOÓR   Sámuel    ZVE     
 51   CSEH   Bence    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE     
 52   ZSÖGÖN   Andor    SZTE-VK     
 53   PETRILLA   Zoltán    FTC     

 
Document engarde-service - 2021. 02. 21. 12:30:22
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető