Olimpici Gyermek Férfi Párbajtőr Verseny
Szolnok, 2021.02.19.

  -  Engarde Smart

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club 
 1   KISS   Donát Lőrinc    BHSE  
 2   ÖRSI   Boldizsár    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 3   PETROVSZKI   Áron    AVA  
 3   SALAMON   Bálint    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 5   KOCH   Lénárd    VASAS  
 6   NAGY-TÓSZEGI   Soma    PTE-PEAC  
 7   GALLY-KOVÁCS   Márton    BHSE  
 8   BAGOLY   Benedek    PTE-PEAC  
 9   SZENTPÁLI   Dániel    PTE-PEAC  
 10   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB  
 11   MAJSAI   Nimród    VASAS  
 12   SZÁNTÓ   Zalán    MTK BUDAPEST  
 13   ZÖLD   Zsombor    BHSE  
 14   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB  
 15   NAGY   Levente    SZENT LÁSZLÓ  
 16   TÓTH   Lázár    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 17   DEÁK   András    SZENT LÁSZLÓ  
 18   PATAKY   Roland    DVE  
 19   OSZTER-BARCSAY   Dominik    BÉKESSY DEBRECEN  
 20   FARKAS   Bence    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 21   BOTZHEIM   Ádám    PILISI SPORTEGYESÜLET  
 22   MAKAI   Benjamin    BVSC  
 23   MIRKÓ   Zalán    BHSE  
 24   DÉKÁNY   Patrik    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 25   INOTAI   Botond    BHSE  
 26   TÍMÁR   Dániel    ANGELS  
 27   VASKEBA   Vince    BVSC  
 28   FEKETE-FENYVESI   Olivér    SZVSZSE  
 29   SZAJKOVITS   Bence    VERESEGYHÁZ  
 30   BODNÁR   Dorián    BALATON VÍVÓKLUB  
 31   SZIJJÁRTÓ   Tamás    BVSC  
 32   NOGULA   Mór    DANUBIUS RSC  
 33   HERMANN   Dániel    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 34   ARÁNYI   Dániel    VASAS  
 35   BORBÉLY   Levente    BHSE  
 36   KUBINGER   Ákos    OMS-TATA  
 37   VÉGH   Ágoston    PILISI SPORTEGYESÜLET  
 38   LÉVAI   Lehel    ÉVISZ DSE  
 39   RÁCZ   Márton Levente    ZANSHIN SE  
 40   VÖRÖS   Róbert    BHSE  
 41   VARRÓ   Márton    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 42   BÉKEFI   László    BHSE  
 43   EGRI   Olivér    AVENGARDE VSE  
 44   TISZA   Marcel    ZANSHIN SE  
 45   HORSI   Bulcsú    TFSE  
 46   BÁNHIDY   Albert Kolos    SZENT LÁSZLÓ  
 47   SZABÓ   Csanád    TFSE  
 48   LAKATOS-SZAKOS   Bálint    BALATON VÍVÓKLUB  
 48   MAKRANCZI   András Levente    BHSE  
 50   MIKLÓS   Nimród    PTE-PEAC  
 51   DÓCZY   Szabolcs    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 52   NAGY   Balázs    BALATON VÍVÓKLUB  
 53   FODOR   Kara Géza    BHSE  
 54   PAP   Károly    VASAS  
 54   PAPP   Dávid Ádám    MTK BUDAPEST  
 56   KOLLÁR   Milán    AVA  
 57   SUHAJDA   Péter Márton    AVA  
 58   KOZMA   Benedek    ANGELS  
 59   CSERMÁK   Gergely    SZENT LÁSZLÓ  
 60   RAUCH   Zétény    TSC  
 61   CSERMÁK   Patrik Tamás    TFSE  
 62   KISS   Szabolcs Máté    AVENGARDE VSE  
 63   HARMATI   Péter    MTK BUDAPEST  
 64   ALADICS   Ábel    BAJAI VÍVÓ SE  
 65   SZÉNÁSI   Ákos    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 66   FEHÉR   Benedek    PTE-PEAC  
 67   VÁSÁRHELYI   Patrik    AVENGARDE VSE  
 68   MOSOLYGÓ   Márton    MTK BUDAPEST  
 69   GEVLICH   Sergei    BALATON VÍVÓKLUB  
 70   SZELEZSÁN   Martin    AVA  
 71   HAJDÚ   András    BAJAI VÍVÓ SE  
 72   PÁSZTOR   Bálint Ádám    BHSE  
 73   CSERNUS   Bendegúz    BELVÁROSI VÍVÓ SE  
 74   HINTENBERGER   Áron Hunor    BELVÁROSI VÍVÓ SE  
 75   NAGY   Levente    BELVÁROSI VÍVÓ SE  
 76   LADÁNYI-GANNORUWA   Samu    BELVÁROSI VÍVÓ SE  
 76   ÁCS   Sámuel    BELVÁROSI VÍVÓ SE  
 78   SELYEM-TÓTH   Andor    BELVÁROSI VÍVÓ SE  

 
Document engarde-service - 2021. 02. 19. 15:26:29
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently