Olimpici Gyermek Férfi Párbajtőr Verseny
Békéscsaba, 2021.05.14.

  -  Engarde Smart

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club 
 1   KISS   Donát Lőrinc    BHSE  
 2   SALAMON   Bálint    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA  
 3   OSZTER-BARCSAY   Dominik    BÉKESSY DEBRECEN  
 3   PATAKY   Roland    DVE  
 5   PETROVSZKI   Áron    AVA  
 6   ÖRSI   Boldizsár    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 7   DEÁK   András    SZENT LÁSZLÓ  
 8   INOTAI   Botond    BHSE  
 9   BAGOLY   Benedek    PTE-PEAC  
 10   NAGY-TÓSZEGI   Soma    PTE-PEAC  
 11   VASKEBA   Vince    BVSC  
 12   ZÖLD   Zsombor    BHSE  
 13   SZENTPÁLI   Dániel    PTE-PEAC  
 14   MAKAI   Benjamin    BVSC  
 15   EGRI   Olivér    AVENGARDE VSE  
 16   SZAJKOVITS   Bence    VERESEGYHÁZ  
 17   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB  
 18   FARKAS   Bence    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 19   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB  
 20   VÉGH   Ágoston    PILISI SPORTEGYESÜLET  
 21   NOGULA   Mór    DANUBIUS RSC  
 22   SZABÓ   Csanád    TFSE  
 23   VARRÓ   Márton    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 24   GALLY-KOVÁCS   Márton    BHSE  
 25   HERMANN   Dániel    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 26   DONKÓ   Zádor Áron    BHSE  
 27   MIRKÓ   Zalán    BHSE  
 28   FEKETE-FENYVESI   Olivér    SZVSZSE  
 29   GEVLICH   Sergei    BALATON VÍVÓKLUB  
 30   SZIJJÁRTÓ   Tamás    BVSC  
 31   BACSÓ   Dániel    MTK BUDAPEST  
 32   HARMATI   Péter    MTK BUDAPEST  
 33   SZÁNTÓ   Zalán    MTK BUDAPEST  
 34   DÉKÁNY   Patrik    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 35   BORKA   Hunor Dániel    SZTE-VK  
 36   MAKRANCZI   András Levente    BHSE  
 37   DÓCZY   Szabolcs    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 38   VÖRÖS   Róbert    BHSE  
 39   CSARNAI   Roland    AVA  
 40   PAPP   Dávid Ádám    MTK BUDAPEST  
 41   KUBINGER   Ákos    OMS-TATA  
 42   CSERMÁK   Gergely    SZENT LÁSZLÓ  
 43   FODOR   Kara Géza    BHSE  
 44   VÁSÁRHELYI   Patrik    AVENGARDE VSE  
 45   BORBÉLY   Levente    BHSE  
 46   BÉKEFI   László    BHSE  
 47   KOLLÁR   Milán    AVA  
 48   SŐREG   Ádám    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 49   SUHAJDA   Péter Márton    AVA  
 50   LAKATOS-SZAKOS   Bálint    BALATON VÍVÓKLUB  
 51   TÍMÁR   Dániel    ANGELS  
 52   NAGY   Levente    SZENT LÁSZLÓ  
 53   HORSI   Bulcsú    TFSE  
 54   KEMP   Balázs    SZENT LÁSZLÓ  
 55   DOBÁN   Zsombor    MTK BUDAPEST  
 56   LÉVAI   Lehel    ÉVISZ DSE  
 57   BOTZHEIM   Ádám    PILISI SPORTEGYESÜLET  
 58   HAJDÚ   András    BAJAI VÍVÓ SE  
 58   PAUKÓ   Botond    AVENGARDE VSE  
 60   VAN LEEUWEN   Lukas    SZTE-VK  
 61   MOSOLYGÓ   Márton    MTK BUDAPEST  
 62   ZSARNAI   Levente Ákos    SZTE-VK  
 63   KESSERŰ-LUKÁCS   Péter    SZTE-VK  
 64   KLICSU   András Márton    DANUBIUS RSC  
 65   BÁRTFAI   Marcell    DVE  
 66   GAÁL   Zétény    DANUBIUS RSC  
 67   KISS   Olivér    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 68   BÁLINT   Bence    SZTE-VK  
 69   ALADICS   Ábel    BAJAI VÍVÓ SE  
 70   PÁSZTOR   Patrik    DANUBIUS RSC  
 71   EGRESSY   Botond Gábor    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 72   HOFFER   Károly    SZOLNOKI SPORTISKOLA  
 73   SZELEZSÁN   Martin    AVA  
 74   CZIMMER   Bendegúz László    BHSE  
 75   BALOGH   Dominik Zsolt    DANUBIUS RSC  

 
Document engarde-service - 2021. 05. 14. 15:45:12
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently