Felnőtt Férfi Párbajtőr Magyar Kupa
Tata
2021. október 16.

  -  Engarde Smart

Végeredmény (131 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   BAKOS   Bálint    VASAS  
 2   RÉDLI   András    BHSE  
 3   BÁNYAI   Zsombor    VASAS  
 3   KOCH   Máté    VASAS  
 5   BARTKÓ   Levente    MTK BUDAPEST  
 6   NAGY   Dávid    VASAS  
 7   BERKTOLD   Samuel    AUT  
 8   VOURINEN   Niko    FIN  
 9   KESZTHELYI   Zsombor    BHSE  
 10   FENYVESI   Csaba    VASAS  
 11   ANDRÁSFI   Tibor    BVSC  
 12   MAHRINGER   Josef    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE  
 13   KOVÁCS   Gergely    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE  
 14   BERTA   Dániel    BHSE  
 15   SCHUHMANN   Jan    AUT  
 16   FARKAS   Péter    FTC  
 17   CSERE   Bence    BALATON VÍVÓKLUB  
 18   MÁCSKA   Ádám    BHSE  
 19   BÁNYAI   Botond    VASAS  
 20   KAUKER   Dominik    VASAS  
 21   SZÉNYI   Péter    MTK BUDAPEST  
 22   LUGONES JESUS   Andres    BHSE  
 23   BUTA   Levente    VASAS  
 24   BALÁZS   Bence    MTK BUDAPEST  
 25   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB  
 26   CSABAI   Máté    VASAS  
 27   LIPTAY   Ádám    BHSE  
 28   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA  
 29   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB  
 30   SZTANKOVICS   György    BVSC  
 31   MÉRŐ   Leon    FTC  
 32   KÓ   Benedek    BVSC  
 33   HAMILTON-MEIKE   Jonathan    VASAS  
 34   BÍRÓ   Alex    AUT  
 35   KOLCZONAY   Balázs    FLESS  
 36   KÓ   Ágoston    BVSC  
 37   BÁLIND   Bence    BVSC  
 38   JAKOV   Sola    VASAS  
 39   PELLE   Domonkos    BHSE  
 40   HUTÁS   Barna    BVSC  
 41   PAPANITZ   Ákos    BHSE  
 42   SALGA   Gergő    ALBA VOLÁN SC  
 43   KOVÁCS   Dániel    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 44   FEKETE   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB  
 45   DJUROVIC   Milos    SRB  
 46   FRITSCH   László Erik    MTK BUDAPEST  
 47   KÁMÁNY   Roland    PILISCSABAI SE  
 48   BENE   Zoltán    MTK BUDAPEST  
 49   SOMODY   Soma    MTK BUDAPEST  
 50   TARDI   Ottó    DVE  
 51   NAGY   Balázs    BHSE  
 52   HIRTLING   Márton    BHSE  
 53   HORVÁTH   Ádám    FTC  
 54   DEÁK   István    NKESE  
 54   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE  
 56   KOSKA-G   Bendegúz    MTK BUDAPEST  
 57   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    BÉKESSY DEBRECEN  
 58   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE  
 59   GYENES   András    VASAS  
 60   PÁSZTOR   Attila    DVE  
 61   SZABÓ   Bence    NKESE  
 62   DEBNÁR   Gergely    BHSE  
 63   TAMÁS   József    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE  
 64   KATONA   Bence    HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE  
 65   STUBNYA   Márton    MTK BUDAPEST  
 66   CSÉRI   Soma    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 67   SZAKMÁRY   Nándor    BHSE  
 68   LEHNER   Péter    MTK BUDAPEST  
 69   VÁLIK   Ferenc    BÉKESSY DEBRECEN  
 70   DUDÁS   Balázs    NKESE  
 71   ANTAL   Máté Bálint    BHSE  
 72   NÉMETH   Zétény    BALATON VÍVÓKLUB  
 73   CSIZMAZIA-DARAB   István    VASAS  
 74   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ  
 75   BÖRCSÖK   Koppány    BVSC  
 76   BŐHM   Csaba    VASAS  
 77   HORVÁTH   Márk    FTC  
 78   TÓTH   Marcell    MAFC  
 79   DEBRECZENI   Ákos    FTC  
 80   KALICZA   Mihály    VASAS  
 81   KELEMEN   Boldizsár    BHSE  
 81   KLIS   Krisztián    BHSE  
 83   DUNAY   Máté    MTK BUDAPEST  
 84   SZAKMÁRY   Sándor    VERESEGYHÁZ  
 85   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA  
 86   ÁDÁM   Konrád    KRVSE  
 87   KORMOS   Levente    BÉKESSY DEBRECEN  
 88   KOVÁCS   Máté    BHSE  
 89   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB  
 90   KISS   Bálint    DANUBIUS RSC  
 91   NÉMEDI   Ádám Zoltán    ALBA VOLÁN SC  
 92   PLUHÁR   László    BHSE  
 93   KARÁCSONY   Ábel    VASAS  
 94   SZALAI   Zalán    MTK BUDAPEST  
 95   NAGY   Balázs    FTC  
 95   XUE   Fu    BVSC  
 97   KERÉNYI   Gábor Manó    BHSE  
 98   CSUTA   András    SZVSZSE  
 99   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ  
 99   SZABÓ   Ádám    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 101   HOFFMANN   Dávid    VERESEGYHÁZ  
 102   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    BVSC  
 103   NÉMETH   Dávid    VASAS  
 104   VIKTÓRI-FARKAS   Ádám    TSC  
 105   VON DERTRANK   Bodo    GER  
 106   KOWALSKI   Milos    AUT  
 107   CSAPÓ   Balázs Péter    MTK BUDAPEST  
 108   SZÉP   Balázs    NKESE  
 109   KISS   Mendel    NKESE  
 110   TORNYOSSY   Szabolcs    MAFC  
 111   KOVÁCS   Richárd    MAFC  
 112   JANJIC   Gregor    AUT  
 113   GÁLFFY   Gyula Máté    VILLA COMPLOV  
 114   MOLNÁR   Lehel    NKESE  
 115   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC  
 116   NARANJO-ROSALES   Hunor    DVE  
 117   VERES   Máté    DANUBIUS RSC  
 118   KISS   Marcell    DANUBIUS RSC  
 118   KUN   Benjamin    SZVSZSE  
 120   BERHENCZ   Ákos    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 121   KACSKOVICS   Nándor    VASAS  
 122   PLANOJEVIC   Jakov    SRB  
 123   NADERI   Ármin    FTC  
 124   SÜTŐ   Ádám    ALBA VOLÁN SC  
 125   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    VASAS  
 126   VIRÁG   Gellért    BAJAI VÍVÓ SE  
 126   YIMING   Tao    CHN  
 128   MEZŐ   István Ottó    BÉKESSY DEBRECEN  
 129   TOMOJZER   Péter    NKESE  
 130   GYURA   Bálint    NKESE  
 130   KISS   Márton    BHSE  

 
Document engarde-service - 2021. 10. 16. 16:36:32
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető