Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 2. Korcsoport

  -  Engarde Smart

Overall ranking (33 fencers)

 Rank   Name   First name   Club 
 1   WENTZEL   Edmond    ÚJLAK UTCAI ÁLTALÁNOS, NÉMET NEMZETISÉGI ÉS MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ISKOLA  
 2   ZOBOKI   Nándor    BUDAPEST V. KERÜLETI SZENT ISTVÁN MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 3   HORVÁTH   Ádám    ZUGLÓI HERMAN OTTÓ TUDÁSKÖZPONT ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 3   KLICSU   András Márton    BUDAFOKI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 5   KARDOS   Gergely    MAGYAR-KÍNAI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 6   ABAFFY   Kornél    BUDAPEST XIV. KERÜLETI LISZT FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 7   TIMÁR   Péter    ZUGLÓI HERMAN OTTÓ TUDÁSKÖZPONT ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 8   MENTE   Örs    BAKONYSZOMBATHELYI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 9   ALADICS   Ábel    SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT  
 10   KOCH   Ádám    MAGYARORSZÁGI NÉMETEK ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTJA  
 11   VEREBÉLY   András    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 12   SÁNTHA   Gergely Dániel    SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 13   VASVÁRI   Teó    PAIS DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 14   MARCZI   Balabán Benedek    PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ÓVODA  
 15   MÁNFAI   Noel    SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 16   PILLER   Kristóf    TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 17   FARKAS   Emil    PILISCSABAI PALÁNTA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 18   TÓTH-SOMA   Góvinda    FODROS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 19   MIRKÓ   Barna    BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 20   GÁBRIEL   Zoárd Péter    ELSŐ ÓBUDAI NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ERSTE ALTOFENER DEUTSCHE NATIONALITÄTENSCHULE  
 21   TASNÁDI   Levente    SOLYMÁRI HUNYADI MÁTYÁS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 22   BALOGH   Dominik Zsolt    ÉRDI GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 23   DOMBOS   Miklós    ESZTERGOMI JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 24   GAÁL   Zétény    RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 25   SZORCSIK   Dániel    SZEGEDI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 26   JÉCSI   Dániel Márk    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 27   KASZA   Dávid    JÓZSEF NÁDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA (ÖKO ISKOLA)  
 28   KÓDER   Barna    OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISKOLA  
 29   GAJDICS   Marcell    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 30   MÓSER   Vince    FELSŐGALLAI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 31   HEGYI   Kristóf    NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 32   BONYHAI   Lénárd    SZENT IMRE KATOLIKUS GIMNÁZIUM, KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, KOLLÉGIUM, ÓVODA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 33   ITA   Benedek    PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA  

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 14:01:14
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently