Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 3. Korcsoport

  -  Engarde Smart

Overall ranking (75 fencers)

 Rank   Name   First name   Club   Status 
 1   BÉKEFI   László    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 2   PÁSZTOR   Patrik    ÉRDI GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 3   KUZNYECOV   Jaroszlav Örs    HÉVÍZI ILLYÉS GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 3   NAGY   Levente    MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 5   FEKETE-FENYVESI   Olivér    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 6   BOTZHEIM   Ádám    PILISVÖRÖSVÁRI TEMPLOM TÉRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 7   MIRKÓ   Zalán    BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 8   VÖRÖS   Róbert    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 9   DÉKÁNY   Patrik    TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 10   KÖLES   Keve Bendegúz    BÉKÉSCSABAI KAZINCZY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 11   DOBÁN   Zsombor    MAGYAR-KÍNAI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 12   SZABÓ   Csanád    BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM     
 13   VAN   Leeuwen Lukas    SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM JUHÁSZ GYULA GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA, NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODÁJA     
 14   BORBÉLY   Levente Sándor    LAKY ILONKA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 15   PAPP   Dávid Ádám    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 16   MOSOLYGÓ   Márton    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 17   BACSÓ   Dániel    BUDAPEST V. KERÜLETI SZENT ISTVÁN MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 18   BORBÉLY   Máté    RANOLDER JÁNOS RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 19   ANDA   Milán Hunor    NICOLAE BĂLCESCU ROMÁN GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 20   SUHAJDA   Péter Márton    BÉKÉSCSABAI KAZINCZY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 21   POJÁNYI   Balázs    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 22   KOLLÁR   Milán    BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 23   ZSARNAI   Levente Ákos    SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 24   CSARNAI   Roland    BÉKÉSCSABAI KAZINCZY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 25   TOMSICS   Keve Etele    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 26   ÓCSAI   Zalán Vilmos    TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM     
 27   BÁLINT   Bence Barnabás    SZEGEDI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 28   MAKRANCZI   András Levente    BUDAPEST XVII. KERÜLETI ZRÍNYI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 29   SOLYMOS   Benedek    SZÉKESFEHÉRVÁRI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 30   HARMATI   Péter    Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola     
 31   NAGY   Balázs    BALATONFÜREDI EÖTVÖS LORÁND ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 32   PINTÉR   Dominik Zerind    RÓKUSI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 33   BENE   Dénes Máté    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 34   KOVÁCS   Bulcsú    FELSŐPAKONYI HERMAN OTTÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 35   PAUKÓ   Botond    SÚRI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 36   BORKA   Hunor Dániel    SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM JUHÁSZ GYULA GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA, NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODÁJA     
 37   CZIMMER   Bendegúz László    PÉCSI SEBESTYÉN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 38   HAJDU   Benedek    BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 39   SZAJKÓ   Zoltán    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 40   PANGHY   Zsombor    Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium     
 41   TARSOLY   Csanád    NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 42   PÁLINKÁS   Ádám Krisztián    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 43   BÁNHIDY   Albert Kolos    MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 44   CSERMÁK   Gergely    ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 45   ENDRŐDY   Benedek    APOR VILMOS RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 46   SASVÁRI   Tamás    PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 47   KADLER   Hunor    GYŐRZÁMOLYI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 48   SIMON   Bence Zsolt    MAGYAR-KÍNAI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 49   SZŐRFI   Benett    Kaffka Margit Általános Iskola XIV.kerület     
 50   RAUCH   Zétény    DÓZSAKERTI VÁCI MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 51   VÁSÁRHELYI   Patrik    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 52   GAJDOS   Tibor    DEBRECENI KARÁCSONY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 53   MATUSZ   Dávid    PAIS DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 54   SIMON   Medárd    SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 55   VASKÓ   Bazsó Bendegúz    TARJÁNI KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 56   LENKEI   Boldizsár    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 57   VINCZE   Olivér    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 58   EGRESSY   Botond Gábor    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 59   SCHUBERT   Marcell    DÓZSAKERTI VÁCI MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 60   VADÁSZ   Botond Lukács    BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 61   POLGÁR   Tibor    SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 62   TÓTH   Bercel    CSILLAGHEGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 63   MOHAI   Marcell    RICHTER JÁNOS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 64   KLEMENS   Barnabás    RÉVFÜLÖPI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 65   MATIEVICS   Ábel Ede    SZEKSZÁRDI WALDORF ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 66   KEREKES   Ignác Csaba    KECSKEMÉTI BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM     
 67   VALKÓ   László    SASHEGYI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 68   MARTON   Bálint    BUDAPESTI ZSIDÓ HITKÖZSÉG SCHEIBER SÁNDOR GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 69   BALOG   Tamás    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 70   FARKAS   Balázs    KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 70   KOMORÓCZY   Ákos    SZENT II. JÁNOS PÁL ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 72   HORVÁT   Márton    ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
    DELACASSE   Vilmos    MINDSZENTY JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    DNS 
    GYENES   András    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    DNS 
    VILLÁNYI   Viktor Imre    DEBRECENI BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 14:34:06
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently