Sulivívó Diákolimpia Fiú Párbajtőr "A" kategória 4 kcs
2022.05.21.

  -  Engarde Smart

Végeredmény (79 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   KISS   Donát Lőrinc    BUDAPEST XVII. KERÜLETI BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM     
 2   BAGYULA   Tamás    KODÁLY ZOLTÁN MAGYAR KÓRUSISKOLA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS SZAKGIMNÁZIUM     
 3   KOVÁCS   Ákos Levente    ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 3   LÉGRÁDI   Bálint    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 5   KUKLA   Balázs    ÉRDI TELEKI SÁMUEL ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 6   FEHÉR   Mátyás    ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 7   FARKAS   Bence    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 8   KELEMEN   Boldizsár István    CSILLAGBEREK WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 9   SÜKETES   Miklós Csaba    CSONTVÁRY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 10   FEHÉR   Zsombor    KÁLVIN TÉRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 11   ZÖLD   Zsombor    FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 12   SZENTPÁLI   Dániel András    PÉCSI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 13   ÖRSI   Boldizsár    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 14   MAKKOS   Bence Sándor    ZALAEGERSZEGI SZC KESZTHELYI ASBÓTH SÁNDOR TECHNIKUM, SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 15   TAIVAINEN   Bence    ÚJLAKI MAGYAR-OLASZ KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 16   GÁLIK   Balázs    GUSTAVE EIFFEL FRANCIA ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 17   SÁNTA   Márton    ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 18   KOSZTOR-NEMES   Boldizsár    PÉCSI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 18   MAGYAR   Mihály    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM     
 20   TATÁR   Dániel    ANDOR ILONA ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI BAPTISTA ISKOLA     
 21   DONKÓ   Zádor Áron    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 21   LIPPAI   Máté    PÉCSI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 23   TÓTH   Botond    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 24   PATAKY   Roland    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM     
 25   APJOK   Balázs    VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM     
 26   TÍMÁR   Dániel    PROHÁSZKA OTTOKÁR ORSOLYITA GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 27   BÁCS   Zerind Bertalan    SZENT ANGÉLA FERENCES ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 28   FEJES   Áron    BUDAPEST XIV. KERÜLETI KAFFKA MARGIT ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 29   HORTI   János István    SUGOVICA SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 30   MAJSAI   Nimród    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 31   HOMOKI   Dávid Péter    SZOLNOKI II. RÁKÓCZI FERENC MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 32   VÖRÖS   Rudolf    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 33   SZÁNTÓ   Zalán László    BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 34   TÓTH   Koppány Gergely    TAMÁSI ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS NÉMET NEMZETISÉGI GIMNÁZIUM     
 35   MOHAI   Bálint    RICHTER JÁNOS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 36   HERMANN   Dániel    TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 37   BÓTOR   Zerind    PÉCSI LEŐWEY KLÁRA GIMNÁZIUM     
 38   OSZTER-BARCSAY   Dominik    DEBRECENI ADY ENDRE GIMNÁZIUM     
 39   INOTAI   Botond    LAKY ILONKA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 40   SZALAI   Péter Bálint    MAGYARORSZÁGI NÉMETEK ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTJA     
 41   TÓTH   Dániel    DOMONKOS NŐVÉREK LISZT FERENC ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 42   VÉGH   Ágoston    FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 43   WEINGART   László    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 44   BALLA   Gergely    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 45   PAP   Károly    PASARÉTI SZABÓ LŐRINC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 46   TAR   Vilmos    BUDAPEST I. KERÜLETI KOSZTOLÁNYI DEZSŐ GIMNÁZIUM     
 47   KEMP   Balázs    MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 48   GEVLICH   Sergei    HÉVÍZI ILLYÉS GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 49   TÓTH   Tamás    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 50   ARÁNYI   Dániel    BUDAPESTI EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 51   VÉGH   Péter József    SZENTENDREI BARCSAY JENŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 52   LÉVAI   Lehel    NYÍREGYHÁZI ARANY JÁNOS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 53   KOVÁCS   Gergő János    SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 54   MOLNÁR   Barnabás Vilmos    ÓBUDAI GIMNÁZIUM     
 55   EGRI   Olivér    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 55   SZIGETI   Bence    SZOLNOKI II. RÁKÓCZI FERENC MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 57   HARMATH   Krisztián    NICOLAE BĂLCESCU ROMÁN GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 58   CZÖVEK   Roland    BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 59   BERNHARDT   Áron    PÉCSI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 60   GÖCSEI   Máté    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM     
 61   ILLIK   Levente    GYŐRI MÉNFŐCSANAKI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 62   BALOGH   Lénárd    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 63   KÖMÖZ   Patrik Márk    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 64   SZABÓ   Dániel György    PIARISTA GIMNÁZIUM     
 65   SZAJKOVITS   Bence Dániel    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 66   BALOG   Nándor    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 67   SZABÓ   Bürgermaier Máté    ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 68   KISS   Szabolcs Máté    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 69   SZILÁGYI   Jonatán    BUDAPEST XIV. KERÜLETI KAFFKA MARGIT ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 70   GALLY-KOVÁCS   Márton    BUDAPEST XVII. KERÜLETI BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM     
 71   SZABÓ   Zalán Barnabás    BAJAI EÖTVÖS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 72   DUGÁNTSI   Botond László    BUDAPEST IX. KERÜLETI SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 73   KISS   Olivér Ádám    SZOLNOKI II. RÁKÓCZI FERENC MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 74   MANCZ   Tamás    GYERMEKHÁZ ISKOLA     
 75   KOZMA   Benedek    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 76   MOLNÁR   Ádám Péter    SZEGEDI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 77   POLGÁRI   Dániel    NAGYBOLDOGASSZONY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 78   VÁRNAI   Hunor    BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM     
    FARSANG   Ábris    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 15:24:02
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető