Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 5. korcsoport
2022.05.21

  -  Engarde Smart

Végeredmény (70 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   PELLE   Domonkos    BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 2   CSEKE   Balázs    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM     
 3   HORVÁTH   Márk Marcell    FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 3   HORVÁTH   Ádám Attila    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 5   KIRÁLY   Mátyás    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 6   MEZŐ   István Ottó    TÓTH ÁRPÁD GIMNÁZIUM     
 7   KERESZTES   Ádám István    EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 8   NAGY   Kornél Márk    VARGA KATALIN GIMNÁZIUM     
 9   SIMONYAI   Olivér    LÓCZY LAJOS GIMNÁZIUM     
 10   BOGNÁR   Barna    ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 11   PARÁDI   Péter    GÖDÖLLŐI REFORMÁTUS LÍCEUM GIMNÁZIUM     
 11   PLUHÁR   László Bence    BUDAPESTI MŰSZAKI SZC EGRESSY GÁBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ TECHNIKUM     
 13   BALÁZS   Bence Attila    GYERMEKHÁZ ISKOLA     
 14   BICSÉRDI   Csongor    BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 15   VIKRÓRI-FARKAS   Ádám    SZENT MARGIT GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 16   KISS   Bálint    SZÁZHALOMBATTAI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 17   KISS   Marcell    BUDAPEST V. KERÜLETI EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM     
 18   KOVÁCSFI-TILL   Áron    PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ÓVODA     
 19   WERMESER   Csongor György    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM     
 20   KÁNVÁSI   Emil    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 21   KETLER-VÁRKONYI   Róbert    BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM     
 22   AVAS   Levente    PREMONTREI RENDI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM     
 23   BILKAY   Gábor    MISKOLCI SZC BLÁTHY OTTÓ VILLAMOSIPARI TECHNIKUM    DNF 
 24   TORY   András    PIARISTA GIMNÁZIUM     
 25   HORVÁTH   Levente Zétény    EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 26   SIMON   Ábel András    VAS MEGYEI SZC KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓ TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM     
 27   VERES   Máté    ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 28   GYENIS   Máté    PÉCSI JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM     
 29   ALMÁSI   Maximilián Norbert    TÓPARTI GIMNÁZIUM ÉS MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
 30   KIS   Áron Péter    DIÓSGYŐRI GIMNÁZIUM     
 31   NAGY   Nándor Márton    GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM     
 32   PAKSI   Olivér András    KAPOSVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 33   VIRÁGOS   Sebestyén Imre    DEBRECENI CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 34   GÖRCZ   Gergely Barnabás    PERINTPARTI SZÓ-FOGADÓ SZOMBATHELYI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 35   DUNAY   Máté Csobán    VII. KERÜLETI MADÁCH IMRE GIMNÁZIUM     
 36   MOLNÁR   Lehel Levente    BUDAPESTI WARD MÁRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
 37   SZÜTS   Máté    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 38   TAKÁCS   Bence József    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 39   SZABÓ   Benedek    KÖKÖNYÖSI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 40   SZOMOLAI   Áron    SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM     
 41   BÁN   Balázs Ferenc    BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM     
 42   CSÁNYI   Péter    BUDAPEST BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL ANGOL ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 43   OROSZ   Dániel Szabolcs    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 43   TÓTH   Krisztián Márk    BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC SZÉCHENYI ISTVÁN KERESKEDELMI TECHNIKUM     
 45   HÉRA   Gábor János    KAPOSVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 46   MÉSZÁROS   György Ipoly    PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 47   NÁDORI   Gáspár    BUDAPEST IX. KERÜLETI LEÖVEY KLÁRA GIMNÁZIUM     
 48   FEKETE   Levente Tamás    KECSKEMÉTI BOLYAI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 49   CSŐKE   István György    BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC BUDAI GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM     
 50   FODOR   Fábián    DEBRECENI EGYETEM     
 51   GÉRÓ   Gergő    RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 52   FARKAS   Lőrinc István    LÁNCZOS KORNÉL GIMNÁZIUM     
 52   ORSZÁG   Norbert Károly    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 54   SZÜCS   Edvin    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM DÓCZY GIMNÁZIUMA     
 55   EMŐDI   Marcell    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM     
 56   PECSENKA   Barnabás Ákos    SYLVESTER JÁNOS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM     
 56   VIRÁNYI   Áron    BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM     
 58   BOLZONI   Sebestyén Mario    DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 58   POKORNI   Olivér Miklós    VARGA KATALIN GIMNÁZIUM     
 60   KECSKEMÉTI   Dániel Ferenc    SZEGEDI TÖMÖRKÉNY ISTVÁN GIMNÁZIUM, MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM     
 61   MÁTHÉ   Martin Zsolt    BUDAPEST II. KERÜLETI II. RÁKÓCZI FERENC GIMNÁZIUM     
 62   EMBER   Dávid    BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM     
 63   JÓZSA   Gergely László    LOVASSY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM     
 64   HANYU   Zsombor    TATABÁNYAI SZC BÁNKI DONÁT-PÉCH ANTAL TECHNIKUM     
 65   BALOGH   Marcell    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 65   FERWAGNER   Péter Gábor    SZEGEDI DEÁK FERENC GIMNÁZIUM     
 67   VÁRNAGY   Ádám    SZENT MARGIT GIMNÁZIUM     
 68   IVÁNYI   Áron    SZEGEDI TÖMÖRKÉNY ISTVÁN GIMNÁZIUM, MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM     
    BODA   Mihály Gáspár    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM    DNS 
    VASZI   Barnabás    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 14:33:43
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető