Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "A" kategória 6. korcsoport
2022.05.21

  -  Engarde Smart

Végeredmény (36 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   SOMODY   Soma    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM     
 2   FARKAS   Péter    ÓBUDAI GIMNÁZIUM     
 3   BENE   Zoltán    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 3   MÉRŐ   Leon    BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM     
 5   KERÉNYI   Gábor Manó    BESSENYEI GYÖRGY GIMNÁZIUM     
 6   SEMERÉDY   Péter László    BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM     
 7   FEKETE   Ádám Norbert    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 8   KALÓ   Ádám    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 9   GÖMÖRI   Levente Attila    BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM     
 10   KOLLARITS   Olivér László    BOLDOG BRENNER JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 11   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 12   KOVÁCS   Dominik    BUDAPESTI MŰSZAKI SZC ÚJPESTI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ MŰSZAKI TECHNIKUM     
 13   UNGVÁRI   András    JEDLIK ÁNYOS GIMNÁZIUM     
 14   BALLA   Botond    ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 15   KOSKA-GONZÁLES   Bendegúz    ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 16   JANKY   Bendegúz    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 17   SIKER   Mihály Róbert    PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA     
 18   SZABÓ   Márton    SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM VÁNTUS ISTVÁN GYAKORLÓ ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
 19   NÁDI   Zsombor    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 20   CSUTA   András    KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM     
 21   URBANICS   Benedek Gyula    SASHEGYI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 22   POLGÁR   Koppány    PERINTPARTI SZÓ-FOGADÓ SZOMBATHELYI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 23   KOHAJDA   László    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 24   JUHÁSZ   Ákos Endre    BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM     
 25   GÖMBÖS   Bálint    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 26   VIRÁG   Gellért    BAJAI III. BÉLA GIMNÁZIUM     
 27   SINKA   Gáspár Sándor    GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM     
 28   TANCSICS   Gergely    SZOMBATHELYI KANIZSAI DOROTTYA GIMNÁZIUM     
 29   GYŐRFI   Zsombor Péter    HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM     
 29   HOFFMANN   Dávid    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM     
 31   TOMOJZER   Péter    BUDAPEST VI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC GIMNÁZIUM     
 32   JÓNÁS   Benedek Gábor    RÉVAI MIKLÓS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 33   BOROS   Szabolcs    PIARISTA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 34   ANTAL   Gergő    SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT     
 35   BODA   Egon Sámuel    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
    BONDOR   Márk Miklós    TATABÁNYAI SZC KULTSÁR ISTVÁN TECHNIKUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 15:16:56
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető