Sulivívó Diákolimpia Női Párbajtőr "A" Kategória 3. Korcsoport

Végeredmény (53 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   HORVÁTH   Anna Lotti    ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 2   PAPP-SZILÁGYI   Luca    BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM     
 3   FARAGÓ   Tamara    PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 3   JUHÁSZ   Hanna Réka    BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 5   TÓTH   Eszter    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 6   VARGA   Judit    PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM     
 7   LÉGRÁDI   Dóra    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 8   FARKAS   Emma    PILISCSABAI PALÁNTA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 9   PATAKI   Anna    SZLOVÁK GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA ÉS KOLLÉGIUM     
 10   PAPP   Nikolett    PÉCSI JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM     
 11   PÁLINKÁS   Réka Angéla    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 12   MEGYERI   Alíz Dorka    PÉCSI BÁRTFA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 13   PÉCSI   Luca    SZENT ÁGOSTON KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 14   MAMUZSICH   Mara Krisztina    VÁROSMAJORI KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 15   TAKÁCS   Panna    ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 16   KOROM-VELLÁS   Helka Ilona    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 17   SZENTES   Dalma    PASARÉTI SZABÓ LŐRINC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 18   HARMATHY   Lotti    BETHLEN GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    DNF 
 19   TÓTH   Alíz    BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 20   KARNER   Bíborka    DUNAKESZI RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM     
 21   RABÓCZKI   Tekla    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 22   SZABÓ   Lilla    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 23   HUCZEK   Hanna    SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 24   KÓRÓDI   Kitti    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 25   BODA   Jázmin Emese    PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA     
 26   DOBROCSI   Adrienn    SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM     
 27   HAJDU   Veronika    SZENT MARGIT GIMNÁZIUM     
 28   BEDŐ   Luca    FILLÉR UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 29   BOLLA   Sára    Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca     
 30   VAN HYFTE   Sára Lujza    LISZNYAI UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 31   SÜVEG   Erzsébet    KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 32   HEGYI   Dorka    TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 33   SZALKAI   Kinga Nikoletta    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 34   SOMOGYI   Alíz    BÉKÉSCSABAI BELVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 35   HASZMANN   Lili Zsófia    PAIS DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 36   AMBRUS   Boglárka    MOLNÁR FERENC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 37   TIMÁR   Júlia    SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM     
 38   KÖRMENDI   Dorina    KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 39   TAKÁCS   Laura    ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 40   TALABÉR   Noémi    APÁCZAI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 41   MANHALT   Lisa    SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 42   HOLCZER   Kinga    BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 43   ÖHM   Sarolta    ELTE BOLYAI JÁNOS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 44   LACZKÓ   Olívia    SZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 45   HEGEDŰS   Noémi    SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM     
 46   NÉGYESI   Janka    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 47   NAGY-TÓTH   Dalma    MEDGYESSY FERENC NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA FERENC MEDGYESSY DEUTSCHE NATIONALITÄTENGRUNDSCHULE     
 48   MENYHÁRT   Melitta Szofi    KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 49   KERESZTES   Janka Franciska    KŐKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 50   FARKAS   Tünde    SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 51   LENDVAI   Kata Sára    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
    MARKÓ   Dóra    ÚJLAKI MAGYAR-OLASZ KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    DNF 
    NÉBALD   Melinda Hédi    ÓBUDAI ÁRPÁD GIMNÁZIUM    DNF 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 19:33:23
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető